Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2011 vyšly tyto články:

31.3.Mladí Bobři vyhráli v Příbrami celý turnaj 3.tříd! Libor Sviták, Michal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na špičkově obsazeném turnaji žáků 3.tříd "O Hornický kahan 2011" v minihokeji Bobříci opět na vítězné vlně. Turnaj se konal ve dnech 11.-13. března 2011 za účasti 20 mužstev. Proti našim hokejovým nadějím znovu nastoupili ti nejlepší, co Česká republika v této kategorii registruje. Úspěch je cenný nejen z hlediska dosaženého prvenství, ale hlavně potvrzením umu a výkonnosti žáků této kategorie. Malí bobříci totiž dokázali podruhé za sebou vyhrát prestižní turnaj!
29.3.Rozhovor s trenérem malých Bobříků - Jaroslavem ŠilhánemMichal Postava, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po veleúspěšné sezóně mladých Bobrů jsme přizvali k rozhovoru jejich hlavního trenéra Jaroslava Šilhána, který v něm zhodnotil celý ročník, od letní přípravy až po vyvrcholení sezóny, turnaje Bobr Cup 2011, který je mnohými považován za neoficiální mistrovství republiky. Pozadu nezústaly ani dlouhodobé soutěže, ve kterých se Valašskému Meziříčí vedlo také výtečně. Vše podstatné, co se událo malým Bobříkům v sezóně 2010/2011 si přečtete v tomto rozhovoru!
22.3.Vyhraj svůj vlastní dres Bobrů ve velké jarní soutěži ! AKTUALIZOVÁNOMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přesto, že je již sezóna 2010/11 pro hokejisty Valašského Meziříčí již několik týdnů minulostí, připravili jsme pro vás velkou jarní soutěž o originální dres vašeho oblíbeného týmu HC Bobři Valašské Meziříčí! Vše, co je potřeba k možnosti dostat se do slosování a získat tak svůj dres dle vlastních požadavků je odpovědět na 20 otázek - tolerance 3 nesprávné odpovědi položené redakcí klubu v součinnosti s vedením klubu. Pojďte si tedy všichni společně zasoutěžit, zavzpomínat a zapojit se do této soutěže, která je určitě příjemným spestřením fanoušků po konci sezony. Dokažte si, že máte skutečný přehled o klubu HC Bobři od nejmenších nadějí až po dospělé. Takže jdeme soutěžit...AKTUALIZOVÁNO!
19.3.Vítěz Radegast Buly 2011 získá sportovní výbavu a pivo na rok zdarmaredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ostrava zažije v sobotu 26. března mimořádnou hokejovou událost. U nákupního centra Futurum se uskuteční Radegast Buly 2011 – turnaj pro pravé chlapy v hokejovém vhazování. Získat místo v turnaji je velmi jednoduché. Stačí, když si zakoupit 10 Radegastů a přihlásit se na stránkách www.radegast.cz. Vítěz turnaje získá sportovní výbavu za 10 tis. Kč a pivo na rok zdarma. Unikátní turnaj přináší Radegast, který fandí moravskému hokeji.
18.3.Sezóna "A" týmu Bobrů pomocí číselMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Statistika nuda je - má však cenné údaje...tuhle známou frázi nemusíme slýchávat pouze v pohádkách, ale lze ji převést klidně i do sportovního prostředí a cíleně do skončené sezóny 2010/2011. Hokejová sezona "A" týmu Bobrů už je několik týdnů minulostí. Můžeme jen diskutovat a polemizovat, zda nastavený systém druholigové soutěže pro sezónu 2010/11 byl tím nejlepším řešením. Nicméně faktem zůstává, že Bobři po loňském úspěchu nedokázali navázat na zdařilou sezónu a mužstvo valašskomeziříčských hokejistů nepostoupilo do vyřazovacích bojů. Pojďme se nyní za skončenou sezónou poohlédnout a trochu si ji pod drobnohledem čísel zhodnotit.
14.3.Každý další kluk nebo holka je mezi námi vítán, říká jednoznačně vedoucí mužstva nejmenších Bobrů, Michal PostavaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Michal Postava charakterizuje člověka, který je plně zapálený pro hokej ve Valašském Meziříčí, a pokud mu to pracovní povinnosti dovolí, tráví na zimním stadionu v hokejové sezoně u svých nejmenších meziříčských Bobrů téměř veškerý volný čas. Ať už se jedná o organizaci časomíry, rozhodčích, výpomoci u "A" mužstva, či mládeže, ve které je vedoucím mužstva od přípravky až po čtvrtou třídu. Pojďme si tedy společně jeho práci představit a dozvědět se další novinky a informace, které mnoho návštěvníků či fanoušků mnohdy netuší. "Každý další kluk nebo holka je mezi námi vítán,"říká nám Michal Postava při sestavování jeho rozhovoru. O tom, že mládež je nyní ve Val.Meziříčí na velmi dobré úrovni a směle se může konkurovat s nejlepšími týmy nejen v okolí regionu, ale i na celostátní úrovni jsme již zmiňovali v předešlých reportážích, nicméně pojďme si třeba i společně připomenout jak taková organizace neoficiálního mistrovství republiky třetích tříd vznikla.
13.3.Mladší žáci navázali na nedávný turnajový úspěch svých mladších kolegů a „JARNÍ TURNAJ“ vyhráli !Pavel Vanduch, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Svoji výbornou formu chtěli mladší žáci předvést široké veřejnosti i na domácím turnaji, který uspořádali týden po ukončení soutěže, tedy v sobotu 5.3.2011 pod názvem „Jarní turnaj mladších žáků“. V celém turnaji nakonec nenalezli přemožitele a domácí turnaj vyhráli. Reportáže ze zápasů včetně odkazu na fotografie naleznete uvnitř článku.
12.3.Malí Bobři vyhráli turnaj "O hornický kahan 2011".Michal PostavaDnes a zítra hrají malí Bobři velký turnaj v Příbrami "O hornický kahan 2011". V tomto článku Vám přineseme on-line výsledky našeho týmu.
11.3.Bobři pořádají další ročník školy bruslení!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC Bobři Valašské Meziříčí připravují v období od 14. - 18. března (pondělí - pátek) další ročník školy bruslení pro děti od školky po školáky bez ohledu na věk! Tak neváhej a přijď se také naučit bruslit za asistence trenérů mládežnických týmů a přidat se poté mezi úspěšné nejmenší hokejisty!
6.3.Všechny své body bych vyměnil za body do tabulky, říká Lukáš BaculJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O další zhodnocení sezony jsem požádal vítěze kanadského bodování Bobrů v uplynulé sezoně. Tímto hráčem je Lukáš Bacul, který do ValMezu zamířil před sezonou z Nového Jičína. Jak si Lukáš užívá mezi sezonového volna? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
5.3.ON-LINE výsledky z jarního turnaje mladších žákůMichael VoráčMáme pro Vás nachystán on-line přenos turnaje žáků pátých tříd, kterého se zůčastní domácí HC Bobři, LHK Jestřábi Prostějov, HK Mladí Draci Šumperk a HC Studénka.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS