Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2012 vyšly tyto články:

30.3.Mladí Bobři se zúčastnili turnaje v ŠumperkuJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V termínu 24. 3 a 25. 3. 2012 proběhl kvalitní turnaj za účasti sedmi mužstev. Po bojovném výkonu jsme obsadili velmi pěkné druhé místo. Zápasy se hrály na 2 x 20 min hrubého času a za fauly se nařizovalo trestné střílení. Celkem jsme sehráli šest utkání, po třech, každý den. Již první den turnaje se projevila štíhlost našeho kádru. Na dva hráče prostě turnaj hrát nelze. Další slabina se projevila hned po soupeřově střelbě. Od některých hráčů čekat zázraky nemůžeme, někteří hráli lépe, někteří hůře, někteří vůbec. Výkony hráčů byly rozdílné a těžko se hodnotí, neboť každý přispěl svou troškou k zisku medaile. Druhé místo bych považoval za velký úspěch, který nikdo z nás nečekal. K prvnímu místu nebylo daleko, bohužel v klíčových zápasech selhali hráči, na které se nejvíc spoléhalo. Se Šumperkem klesl hluboko pod svoji výkonnost i brankář. V dovednostních soutěžích na rychlost nám udělali radost Matěj Sviták a Vojta Frieb čtvrtým místem. V nájezdech to byla katastrofa. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Lukáš Adámek.
29.3.Dostávali jsme každý zápas moc gólů, vrací se k sérii s Karvinou útočník Michal VodnýJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po skončení semifinálové série I.ligy mezi Olomoucem a Chomutovem jsem požádal o rozhovor útočníka Olomouce Michala Vodného, který v průběhu sezony nastupoval v dresu Valašského Meziříčí. Michal zhodnotil nejen play-off I.ligy, ale své výkony v dresu Bobrů. Více se dočtete v tomto rozhovoru.
14.3.Bobři hostili druhý ročník Bobr-CupuJakub Nikl, Roman Adámek, Jana AdámkováV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve dnech 22. a 23.2.2012 proběhl na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí 2.ročník velkého svátku minihokeje pro roč. 2002 a mladší s názvem Bobr–Cup.Turnajového klání se zúčastnilo 12 kvalitních družstev. Pozvání přijali týmy: Dunaujvaros A,B (Maďarsko), Jokers Trenčín A,B, Vyškov, Šumperk, Břeclav, Kolín, Dívčí výběr ČR, Uničov, Nový Jičín. Mladí Bobři se utkali s družstvy výborně bruslařsky připravenými, s hráči s kvalitními hráčskými zkušenostmi, často i fyzicky zdatnějšími.
7.3.Mladí Bobři stále bojují o důležité body!Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - "A" tým Bobrů již sice má sezonu za sebou, přesto se na ledě Valašského Meziříčí bojuje o důležité body. Stále totiž pokračuje sezona mladších a starších žáků. I mladí hráči Bobrů potřebují vaši podporu. Přijďte je tedy i Vy popdpořit v jejich snažení. Kdy? To se dočtete v tomto článku.
6.3.Každý hokejový doktor je současně i psycholog, říká klubový lékař Bobrů, MUDr. Ladislav BřezinaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Neodmyslitelnou součástí každého hokejového týmu je i samotný klubový lékař, který je přítomen na stadionu v době konání mistrovských zápasů "A" týmu Bobrů. Hokejisté Valašského Meziříčí mají tuto péči zajištěnou v osobě velezkušeného lékaře MUDr. Ladislava Březiny, který vykonává tuto důležitou činnosti již pěknou řádku let a svou odborností, kvalitou a zkušeností dokáže týmu velice pomoci. Nahlédli jsem tedy malinko i do této profese, která patří v rámci spektra činností a služeb v zemi k té nejtěžší a nejodpovědnější.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS