archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.3.Mladší žáci na domácím ledě porazili Kometu BrnoVAL - KOM 3:2, 28.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V posledním utkání ligové soutěže přivítali mladší žáci Bobrů celek brněnské Komety. Svého zvučnějšího soupeře se ale nezalekli a potvrdili skvělé výkony z průběhu celé sezony a připsali si výhru 3:2.
27.3.Starší žáci porazili brněnskou KometuVAL - KOM 9:1, 29.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Stejně jako jejich mladší kolegové přivítali v posledním kole starší žáci Kometu Brno. Ke své výhře položili základ hned v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Když po dvou třetinách bylo skore již dvojnásobné, nebylo o vítězi pochyb. Bobři nakonec zvítězili poměrem 9:1.
25.3.Nejmladší naděje meziříčského hokeje obsadily druhé místo na turnaji v LanškrouněJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 24. 3. 2013 se benjamínci Bobrů (ročník 2006 a ml.) účastnili turnaje malých nadějí na ledě Orlů Lanškroun. Soupeřem jim byly celky domácích Orlů Lanškroun, Papírových draků ze Šumperka a celek České Třebové. Na novém a útulném stadionu, jenž nese jméno legendárního brankáře Bóži Modrého, se kluci neztratili a obsadili krásné druhé místo, přičemž o prvenství přišli jen díky těsné prohře 3:4 se Šumperkem, který vítězný gól vstřelil těsně před koncem utkání. Nutno podotknout, že právě v tomto prvním střetnutí se na klucích projevili nerozehranost a delší cestování, částečně i zdravotní problémy.
18.3.Mladší žáci podlehli KroměřížiVAL - KRO 1:4, 27.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci v dalším kole ligové soutěžě přivítali na svém ledě celek Kroměříže. Bohužel však neproměňovali své šance, čehož soupeř dokonale využil a zvítězil 4:1.
18.3.Starší žáci nestačili na KroměřížVAL - KRO 1:12, 28.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci v dalším kole přivítali celek Kroměříže a určitě budou chtít na tento zápas co nejdříve zapomenout. Vůbec se jim totiž nepovedl a podlehli svému soupeři 12:1.
17.3.Každý ze sebe vydal sto procent, říká o barážových bojích Ondřej MartiníkVAL - ORL 3:2, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vyhrané barážové sérii jsem požádal o dojmy nejen z rozhodujícího utkání útočníka Ondřeje Martiníka, který dokázal v každém z barážových zápasů vstřelit branku. I díky jeho trefám nakonec Bobři udrželi druholigovou příslušnost.
16.3.Bobři po těsném vítězství udrželi druhou ligu!VAL - ORL 3:2, 1.kolo | RedakceV dramatickém barážovém utkání nakonec Bobři dokázali obhájit druholigovou příslušnost. Do utkání vstoupili Martiníkovou brankou, ale hosté dokázali rychle otočit. Kormidlem "utkání sezony" nakonec otočil David Varga. Ve druhé třetině srovnal a 12 minut před koncem 3. třetiny doklepnutím Ambruzovy střely vstřelil vítězný gól zápasu.
15.3.Bobry čeká rozhodující barážové utkání proti Orlové!VAL - ORL 3:2, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 16.března od 17 hodin čeká Bobry nejen poslední zápas této sezony, ale zároveň nejdůležitější utkání v této sezoně. Přivítají na svém ledě totiž celek Orlové v rozhodujícím utkání barážové série o II.ligu. Bobři Vaši podporu potřebují více než kdy jindy, přijďte proto i Vy podpořit Bobry v boji o udržení ligové příslušnosti!
13.3.Bobři vyhráli v Orlové, v sobotu je čeká "zápas sezóny"!ORL - VAL 0:7, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dokázali v Orlové vyrovnat stav barážové série, když zvítězili 7:0. O své výhře rozhodli Bobři ve druhé třetině, kterou vyhráli poměrem 4:0. Rozhodující zápas je na pořadu v sobotu. Přijďte i Vy podpořit Bobry v rozhodujícíc bitvě.
12.3.Mladší žáci vezou výhru ze ZlínaZLN - VAL 3:10, 25.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci se představili na ledě PSG Zlín. Ševci si ale ani na čtvrtý pokus v této sezoně nedokázali s Bobry poradit a prohráli 3:10. A to i přesto, že první třetinu měli domácí několik dobrých příležitostí. Bobři ale soupeři skorovat nedovolili a sami naopak přidali několik branek.
12.3.Mladší žáci doma porazili Uherské HradištěVAL - UHR 7:6, 26.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci v dalším kole přivítali celek Uherského Hradiště, proti kterému ale nastoupili v omlazené sestavě. Příležitost totiž dostalo několik hráčů čtvrtých či třetích tříd. Tito hráči ovšem po boku starších spoluhráčů rozhodně nezklamali a Bobři si připsali výhru 7:6.
12.3.Starší žáci zvítězili ve ZlíněZLN - VAL 3:4, 26.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přestože do Zlína dorazili starší žáci v okleštěné sestavě, dokázali domácí přehrát a připsat si tak výhru 4:3.
12.3.Starší žáci si poradili s Uherským HradištěmVAL - UHR 8:4, 27.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci přivítali na svém ledě celek Uherského Hradiště. V sestavě domácích se objevilo několik hráčů mladších ročníků, ale ani ti se neztratili. Bobři nakonec svého soka přestříleli poměrem 8:4.
12.3.Dorost v dohrávaném utkání prohrál v Uherském BroduUHB - VAL 8:2, 17.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Utkání původně naplánované na 6.1. se z technických důvodů odehrálo až uplynulé úterý (5.3.). Bobři ale v tomto utkání nezvládli první třetinu, kterou prohráli 5:1. Domácí následně svůj náskok již nepustili a porazili Bobry 8:2.
12.3.Dorostenci padli na ledě HodonínaHOD - VAL 9:1, 28.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V posledním kole sezony se Bobři představili na ledě lídra tabulky, Hodonína. První dvě třetiny meziříčští drželi s favoritem krok. Nástup domácích v poslední třetině ale Bobři nezachytili a domácí po té byli již k nezastavení a připsali si výhru 9:1.
10.3.Bobři první barážové utkání prohráli v prodlouženíVAL - ORL 3:4, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči Valašského Meziříčí měli v prvním barážovém utkání výhodu domácího prostředí. První třetinu se hosté pouze rozkoukávali a Bobři měli více ze hry, což potvrdili i vedoucím golem. Ve druhé třetině ale postupně výkon Bobrů uvadal, přestože se dostali do vedení 3:1. Do druhé sirény ale Orlová dokázala snížit. Ve třetí třetině navíc dokázali hosté srovnat a poslat utkání do prodloužení, ve kterém navíc strhli skore na svou stranu. Bobři tak ve středu musí bezpodmínečně vyhrát, aby si udrželi naději na start ve druhé lize v příštím ročníku.
7.3.Bobry v sobotu čeká první barážové utkání proti Orlové!VAL - ORL 3:4, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přestože play-off II.ligy je v plném proudu a jsou známí první semifinalisté, barážové boje byly zatím v pozadí. Nyní přicházejí na řadu a rozhodně se máme na co těšit. Na jedné straně ligoví Bobři, kteří budou zuby nehty bojovat o udržení ligové příslušnosti, na straně druhé celek Orlové, která naopak bude bojovat o návrat mezi druholigová mužstva. První zápas baráže začíná již tuto sobotu 9. března od 17 hodin ve Valašském Meziříčí. Přijďte tedy i Vy podpořit Bobry v boji udržení druholigové příslušnosti!
4.3.Dorostenci podlehli TechniceVAL - TEC 1:2, 27.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorost Valašského Meziříčí přivítal v dalším kole celek brněnské Techniky. Hosté se dostali hned v první třetině do vedení, které již do konce nepustili a zvítězili 2:1.
4.3.Mladší žáci podlehli VienněVIE - VAL 4:2, 24.kolo | Jakub Nikl
4.3.Starší žáci remizovali s ViennouVIE - VAL 4:4, 25.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci dokázali ledě rakouské Vienny uhrát bod za remízu 4:4.