Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2014 vyšly tyto články:

27.3.Bobři 7 sekund před koncem třetí třetiny rozhodli o svém vítězství a udržení II. ligy!UNI - VAL 3:4, 0.kolo | David KovářHokejisté Valašského Meziříčí vstoupili do zápasu aktivněji, což jim přineslo dvě důležité branky z hole Ondřeje Martiníka a Robina Pavlase. Ve druhé třetině však domácí začali více napadat rozehrávku hostí, což vedlo ke snížení stavu utkání na 1:2. ve třetí třetině padlo nejvíce branek za celou sérii. Bobři díky trefě Romana Škutchana dokázali opět odskočit svému soupeři na rozdíl dvou branek. Ovšem stejně jako v domácím utkání, dvoubrankové vedení rychle ztratili. Domácí snížili ve své přesilové hře kontaktní brankou, aby po pár minutách zápas vyrovnali. Bobři však svým bojovný výkonem dokázali nakonec strhnout vítězství na svou stranu. V čase 59:53 se po vyhraném buly dostal k puku v mezikruží opětovně Roman Škutchan, který propálil domácí brankáře a zajistil tak Bobrům setrvání ve II. lize i pro příští ročník. Výbuch radosti na lavičce i v hledišti byl v ten moment nepopsatelný. Hráči Bobrů pak po závěrečném hvizdu oslavili setrvání v lize se svými fanoušky na ledě.
27.3.Pokud o mě bude zájem, tak samozřejmě rád zůstanu, říká Martin Varga.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s Martinem Vargou alias Kulou. Ten byl letošní sezónu stavební kámen týmu, po boku s bratry. Jak hodnotí sezónu? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
25.3.Druhý barážový zápas je zde, Bobři míří do Uničova.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí k druhému zápasu baráže. V tom prvním se jim podařilo vyhrát v prodloužení 5:4, a tak když tento zápas vyhrají = zachrání se. Přijeďte Bobry podpořit a pomoct jim tak v tomto důležitém zápase.
23.3.Každý z nás udělá maximum pro to, abychom už ve středu sérii ukončili, říká Daniel Matušenko.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s Danielem Matušenkem. Mladíček, který odehrál tři sezóny v Přerově a letos působí u Bobrů. Jak hodnotí první barážový zápas? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
22.3.Bobři se ujímají vedení v barážové sérii, rozhodlo až prodloužení!VAL - UNI 5:4, 0.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Důležitý krok k záchraně druholigové soutěže udělali domácí Bobři, když svého soupeře - vítěze kvalifikace o baráž II.ligy, celek Uničova dokázali přehrát v prodloužení. Domácí měli v zápase sice více brankových příležitostí, nicméně svěřenci dvojice Vavrečka - Flašar nedokázali mnoho svých šancí přetavit k důležitým brankám. Hosté sice v zápase ani jednou nevedli, nicméně dokázali vždy skóre vyrovnat a dovést zápas až do nevyzpytatelného prodloužení. Tam však po velké šance hostí a bravůrním zákroku domácího brankáře Slováka z protiakce dvou na jednoho dokázali vstřelit domácí důležitý vítězný gól. Bobři vyhráli, ujímají se v sérii vedení, nicméně v Uničově si budou muset dát pozor především na první útok domácích a oslabení, ve kterých dnes inkasovali dvě branky.
17.3.Fanouškům bych chtěl vzkázat, ať nás podporují v dobrém i zlém, každopádně je moc potřebujeme, říká Werner Hartmann.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám před baráží rozhovor s Wernerem Hartmannem. Ten byl v letošní sezóně stavební kámen obrany. Jak vidí baráž a příští sezónu? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
17.3.Mladší žáci rozdrtili Orly ze Znojma, starší těsně vyhráli.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší i starší žáci nastoupili na domácím ledě k zápasu s Orly ze Znojma. Jak se jim dařilo? Přesně to se dočtete uvnitř článku.
16.3.Mladší žáci porazili v dohrávce Uherské Hradiště, starší prohráli.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dohrávce narazili mladší i starší žáci na Uherské Hradiště. Mladším se dařilo lépe a soupeře porazili. Starší svému soupeři podlehli. Více se dočtete uvnitř článku.
15.3.Bobři se v baráži utkají s UničovemDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Včerejší výhra Uničova nad Kroměříží rozhodla o tom, že Uničov je vítězem kvalifikační skupiny a utká se s Bobry v baráži o 2. ligu. Uničov má ve svém středu několik hráčů, kteří prošli ať už první, či druhou ligou např. Handl, Žajgla, Kavulič. Více ve článku.
12.3.Chtěl bych fanouškům vzkázat, aby na nás nezanevřeli a přišli nás podpořit v těchto důležitých zápasech, říká Jirka Slovák. David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s brankářskou jedničkou - Jirkou Slovákem. Ten už třetím rokem hájí svatyni Bobrů. Letošní sezónu opět předváděl skvělé zákroky a držel vždy naději Bobrů v každém zápase. Koho by si do baráže přál? I toto se dočtete v rozhovoru.
11.3.Pevně věřím, že kluci baráž zvládnou a budeme nadále hrát druhou ligu, říká jednatel klubu, Zbyněk Šimčík redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Před závěrečnými barážovými utkáními jsme požádali o rozhovor jednatele klubu, pana Zbyňka Šimčíka. Ten vyslovil jasný názor na to, že druhou ligu chce klub pro město Valašské Meziříčí a její občany udržet a že prodej licence je jen lživá informace. Zároveň se vyjádřil k článku z týdeníku Jalovec, kde zastupitel Zdeněk Petroš hovoří o tom, že by bylo "nejlépe" druhou ligu opustit. Na to má klub zcela opačný názor! Co na to jednatel a vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí si můžete přečíst ve článku!
11.3.Starší žáci porazili Břeclav, mladším se nezadařilo.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší i mladší žáci zajížděli na půdu Břeclavi. Jak se jim dařilo? Přesně to si můžete přečíst uvnitř článku.
10.3.Dorostenci utrpěli v posledním zápase sezóny vysoký debaklNMV - VAL 11:0, 24.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostence čekal poslední zápas sezóny na půdě slovenského účastníka naší soutěže, který svá utkání hraje v Novom Mestě nad Váhom.
10.3.Mladší i starší žáci porazili PSG Zlín!David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší a mladší žáci se doma utkali proti Zlínu. Uvnitř článku si můžete přečíst, jak se jim dařilo.
9.3.Prohlášení klubu!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí se důrazně ohrazuje proti smyšleným a nepravdivým tvrzením o možném prodeji druholigové licence do jiného města, které nyní kolují mezi veřejností! Nikdy tento záměr nebyl, není a nebude! Klub HC Bobři Valašské Meziříčí a jeho hráči budou v baráži bojovat o setrvání v této soutěži, jejímž cílem bude v příštím ročníku opětovně hrát druhou ligu s umístěním na vyšších příčkách. Lidé, kteří tyto informace sdělují, se dopouštějí pomluvy, kterou v českém právním systému definuje trestní zákoník a na kterou by musel klub příslušně reagovat v trestněprávním řízení!
7.3.Aleš Flašar u BobrůDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Klub HC Bobři Valašské Meziříčí se domluvil na měsíční spolupráci s trenérem Alešem Flašarem, který povede v rámci doplnění realizačního týmu mužstvo v baráži společně s Janem Vavrečkou
5.3.Dorostenci podlehli béčku HodonínaVAL - HOD 4:7, 23.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Oproti včerejšímu bylo utkání opět tak rozdílné jako den a noc. I když se v soupisce soupeře objevili i ligoví hráči, tak se k tomuto zápasu kluci postavili čelem a svou bojovností zdatně sekundovali svému soupeři. Obzváště v první třetině bylo družstvo velmi bojovně naladěné, takže to chvílemi vypadalo, že se z Velkého Meziříčí vrátilo úplně jiné družstvo.
5.3.Velké Meziříčí bylo nad síly dorostenců.VEL - VAL 5:3, 22.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešní zápas se nesl ve znamení stoupajícího výkonu ze strany hostů. Zatím co v první třetině se kluci na ledě teprve hledali, ve druhé třetině se už chvílemi i našli. Ve třetí třetině si už dokázali vypracovat několik gólových šancí, ale manko z první třetiny se však nepodařilo smazat.