Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2015 vyšly tyto články:

1.3.Věřím, že nám příští sezónu play-off neuteče, říká Miroslav VargaredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - "Varga gang", "Varga gang" - je slyšet z úst fanoušků valašskomeziříčského klubu při hokejových utkáních Bobrů. V právě skončené sezóně však nejmladší z bratrů - Miroslav Varga po téměř celou sezónu chyběl a objevil se až na poslední mistrovská utkání. Jak tedy Mirek zhodnotil ročník z "tribuny" a následně i jako hráč?
2.3.Dorostenci se v bojovném a vyrovnaném utkání s Kroměříží o body dělili po remíze 2:2.VAL - KRO 2:2, 26.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci - sobota 28.2.2015 Zápasy krajské ligy dorostu jsou do finále a dnes se Bobři představili na svém předposledním domácím zápase. Soupeře jim v rámci 26. kola dělala Kroměříž.
4.3.Hračky od fanoušků Bobrů již mají své nové majitele!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zástupci klubu HC Bobři Valašské Meziříčí navštívili ve středu, 4. března místní Dětský domov, Kojenecké a dětské centrum a Azylový dům pro matky s dětmi. Cílem této návštěvy bylo rozdat dárky s hračkami, které fanoušci Bobrů při posledním mistrovském utkání přinesli a zanechali dětem v těchto institucích. Celkem 8 velkých košů tak bylo rozděleno na tři části, z nichž byly distribuovány členy klubu do výše zmíněných institucí. A Jaké byly ohlasy? Společně s fotodokumentací se dozvíte uvnitř článku.
17.3.Jarní turnaj BobrůPavel Škrhla,Pavel VanduchVe dnech 21. a 22. března proběhl na našem zimním stadiónu Jarní turnaj Bobrů v kategorii dorostu za účasti tří moravských a tří českých mužstev.Foto z turnaje najdete na konci článku.
18.3.Dorostenci si v posledním domácím utkání sezóny snadno poradili s Brumovem-BylnicíVAL - BMB 9:3, 28.kolo | Pavel Škrhla,Pavel VanduchDorostenci - sobota 14.3.2015 Poslední 28. kolo krajské ligy dorostu se odehrálo na domácím ledě. Bobři hostili své kolegy z nedalekého Brumova-Bylnice.
19.3.Měli jsme dobrou partu a fanoušci byli výborní, říká Antonín SprušilDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s Antonínem Sprušilem, který letos oblékal prvním rokem dres Bobrů a umístil se na třetí příčce v kanadském bodování v týmu. Jak hodnotí letošní sezónu? Zůstane u Bobrů i příští sezónu? Nejen tyto odpovědi najdete uvnitř článku.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS