Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.3.Návrat klubových legend na bobří hráz, v exhibici se postaví proti současnému týmu | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Příjemnou tečku za dosavadní sezónou si připravilo vedení klubu pro všechny fanoušky a příznivce Bobrů. V sobotu 12.3.2016 se na ledě zimního stadionu ve Valašském Meziříčí postaví proti současnému kádru "A" týmu výběr legend, které prošly našim klubem. Součástí utkání bude i bohatý doprovodný program a soutěže. Během následujících dní budou veřejnosti představena všechna jména zúčastněných hráčů. Doufáme, že fanoušci vytvoří při tomto utkání vynikající atmosféru, podobnou té v mistrovské sezóně. Hráči si ji zaslouží. Předběžný začátek duelu je naplánován na 17:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a internetové stránky.
2.3.Naši dorostenci ke konci sezóny úspěšně finišujíp.š. Sezóna našim mladým hokejistům finišuje.V příštím období se na našich webových stránkách proto budou objevovat hodnocení průběhu sezóny v jednotlivých kategoriích a rozhovory s trenéry, případně vedoucími mužstev.
4.3.Oznámení o předprodeji a ceně vstupenekRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nevšední událost v podobě představení legend valašskomeziříčského hokeje se blíží. Zájemci, kteří se chtějí bez čekání ve frontě podívat na své oblíbené současné i minulé hráče, mají možnost si zakoupit lístky v předprodeji za zvýhodněnou cenu 60,-. Na místě budou pak vstupenky prodávány za 70,-. Děti do 140 cm se mohou přijít na utkání podívat zcela zdarma.
4.3.Legendární dvojice opět spolu. Pavla Šebestu doplní při exhibici Dalibor Sochorek!Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Doslova senzací by se dalo nazvat počínání organizátorů exhibičního utkání. V dosti krátkém časovém úseku se jim povedlo přilákat na sobotní utkání mnoho zvučných jmen z oblasti valašskomeziříčského hokeje. Po Pavlu Šebestovi potvrdil účast i Dalibor Sochorek a tudíž se mohou tito dva bývalí tahouni Bobrů setkat po mnoha letech opět spolu na ledě.
4.3.Tento víkend hraje z naší mládeže pouze dorostp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O tomto víkendu mají naši mladí hokejisté volno,pouze dorost hraje v pátek s Karvinou a v neděli v Hodoníně.
6.3.Výsledkový servis mládeže 4. - 6.3.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Naši dorostenci mají za sebou nepodařený víkend. Ostatní kategorie měly volno.
6.3.Co nám k utkání legend řekli samotní hráči a předseda klubu? Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jména hráčů, kteří budou figurovat na soupisce legend, jsou již pomalu známy. Pořadatelé utkání dolaďují poslední organizační záležitosti a redakce mezitím zabrousila mezi hráče, kteří se v sobotu všem přítomným fanouškům představí přímo na ledě. Co nám o duelu pověděl Luděk Růčka, bude exhibice znamenat něco speciálního pro Martina Vargu, či jakpak se těší na celé utkání brankář současného výběru Ondřej Sekula? Své slovo si vzal i předseda klubu Zbyněk Šimčík. Vše se dočtete níže.
11.3.Kam a kdy za našimi mladými hokejisty?p.š. Hokejová sezóna mládeže také finišuje. Zatímco žáci 4. tříd a starší dorostenci o tomto víkendu svoji soutěž ukončí, ostatním ještě zbývají do konce dva týdny.
11.3.Informace před sobotním utkání legend.Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dobrá zpráva pro všechny nedočkavé fanoušky je tady! Už zítra v pozdních odpoledních hodinách vyjedou na meziříčský led legendy klubu HC Bobři Valašské Meziříčí, které se postaví proti současnému týmu. Už podle předprodeje se dá usoudit, že se fanoušci na tuto událost velmi těší. A mají proč! Čtěte dále a dozvíte se co vás zítra čeká!
13.3.Exhibice legend se stala svátkem meziříčského hokeje | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nečekaný vrchol sezóny v podání exhibice současného týmu proti klubovým legendám se určitě vyvedl. Na Bobří hráz se sjelo opravdu hodně hráčů, kteří byli natěšeni na tento zápas. Podle slov mnohých z nich byla atmosféra opravdu dobrá, někteří jí byli přímo až zaskočeni. Fanoušci si připomněli dřívější časy, legendy zavzpomínaly na dobrou partu a současný tým posbíral motivaci do další sezóny.
13.3.Lukáš Zientek: Bobři si špičku druhé ligy zasloužíRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V drese Bobrů odehrál sezóny 2007/2008 a 2008/2009. Jako docela mladý zakončil svou hokejovou kariéru v Havířově. Na led se však rád postaví, zvláště když se má setkat s bývalými spoluhráči. Do Valašského Meziříčí se těšil a exhibice se mu především atmosférou velmi líbila.
14.3.Byla to povedená exhibice, shodli se pan starosta, organizátoři i útočník Jan PodešvaRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Exhibice se stala pro Bobry a jejich příznivce první akcí podobného typu. Organizátoři a vedení klubu tuhle premiéru hodnotí kladně. Přímo na stadion zavítal i starosta města Valašské Meziříčí pan Robert Stržínek a podle jeho slov se mu utkání líbilo. Dobrý pocit a něco nového znamenalo utkání i pro hráčskou kabinu. Letošní nová tvář Bobří hráze nám potvrdila, že si to všichni hráči užili. Své slovo za organizátory si vzal Michal Václav.
14.3.Výsledkový servis mládeže 11. - 13.3.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jak si v končící se sezóně vedli naši mladí hokejisté?
16.3.Kapitána prvoligového Havířova Jiřího Krisla atmosféra exhibice překvapilaRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V týmu legend byl jedním ze stále aktivně hrajících hráčů. Jeho dosavadní angažmá v AZ Havířov je pro něj zatím vrchol kariéry. Obzvlášť letošní sezóna se mu povedla. První ligu zakončil jeho tým v play-off, a tak se mohl třicetiletý bývalý bek Bobrů a současný kapitán AZetu ukázat po šesti letech opět na Bobří hrázi.
17.3.BOBR cup 2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Od pátku do neděle (18 - 20. března) proběhne na našem zimním stadiónu další ročník hokejového turnaje "Bobr cup". Na tomto turnaji změří síly hráči ročníku 2006 a mladší. Rozlosování a výsledky najdete v článku.
18.3.Kam na mládež tento víkend?p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O tomto víkendu mají svá mistrovská utkání na pořadu pouze mladší a starší žáci a tímto posledním hracím kolem jim soutěž končí. Hráči 4. tříd budou od pátku do neděle bojovat na domácím turnaji Bobr cup 2016.
19.3.Ve Valašském Meziříčí chci pokračovat i nadále, říká Václav StudenýRichard MüllerVáclav Studený se stal díky šestnácti gólům a devatenácti asistencím lídrem týmových statistik. Třiatřicetiletý útočník je i zároveň nejstarším hráčem v kabině a se svými zkušenostmi se zařazuje k tahounům mužstva. Na delší dobu naposled ho mohli vidět na ledě, stejně jako většinu jeho spoluhráčů, fanoušci přítomni na exhibičním utkání. Toto symbolické rozloučení se sezónou si nenechal ujít a utkání si patřičně užil.
20.3.Vzpomínky Jiřího Přivřela na postup do druhé ligyRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Patřil v exhibici k hráčům, kteří pamatují postup meziříčských Bobrů do druhé ligy. Druhou ligu si však už kvůli zdravotním problémům nezahrál, ale stále byl součástí klubu. Oprávněně ho tedy mohli organizátoři zařadit mezi legendy. Nejvíce byl Jiří Přivřel vidět, když rozpoutal bitku s Martinem Vargou, kterou jako správný mazák vyhrál. Hokejista, na kterého si pamatují o něco starší generace fanoušků, vzpomínal na své dřívější působení na Bobří hrázi.
22.3.Martin Hnilica kvůli exhibici rušil rodinnou dovolenouRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Současný gólman Rožnova pod Radhoštěm a bývalý strážce Bobří svatyně Martin Hnilica kvůli exhibici odkládal rodinné plány. V utkání odchytal první půli utkání a poté pustil mezi tři tyče Dušana Šafránka. Ve svých čtyřiatřiceti letech se cítí na sklonku kariéry a hokejem se už jen baví. Jak se nyní žije jednomu z meziříčských brankářů, či jak si užil exhibici?
22.3.Výsledkový servis mládeže 18. - 22.3.2016p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tento víkend skončila ligová soutěž mladším a starším žákům. Mladší obsadili v tabulce 17 týmů konečné 5. místo, starší se umístili při stejném počtu soupeřů na místě 4. Čtvrťáci odehráli poslední zápas v úterý.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS