Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Trenéři vítězného Havířova a domácích Bobrů hodnotí turnaj EHKRichard MüllerPoslední velká akce na meziříčském stadionu patřila turnaji EHK, kterého se zúčastinilo včetně domácích Bobrů dalších osm mužstev s hráči narozenými v roce 2005 a mladšími. Pohár vítězů zvedli nad hlavu mladí bojovníci z Havířova, kteří ve finále deklasovali pražské Letce 3:0. Ani pro Bobry nedopadla třídenní bitva vůbec špatně a v kvalitní konkurenci obsadili čtvrtou příčku.
31.3.Výsledky turnaje EHKp.š.Zde najdete výsledky již odehraných zápasů turnaje.
29.3.Turnaj mladších žáků je v plném proudu. Skvělé zpestření, zní ze strany mužstev!Richard MüllerDnešním dnem začal dlouho očekávaný trunaj mladších žáků, do kterého vstoupilo devět týmů z české a slovenské hokejové mapy. Malí Bobři zatím odehráli tři utkání a jejich bilance výher, proher a remíz je vyrovnaná. První den turnaje zatím získává pozitivní ohlasy například od vsetínského kouče Daniela Tesaříka.
24.3.Organizační informace k turnaji mládežeRichard MüllerNa úplném konci měsíce března proběhne ve Valašském Meziříčí turnaj hráčů ročníku 2005. Utkání se budou hrát ve třech hracích dnech a my vám níže přinášíme bližší informace k turnaji.
24.3.Zápasy mládeže - víkend 25.- 26.3.2017p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Během následujícího víkendu sehrají mladí Bobři svá poslední mistrovská utkání v sezóně.
22.3.Bobři budou hostit turnaj mladých hokejistůRichard MüllerS koncem druholigové sezony hokej ve Valašském Meziříčí zdaleka neutichl. Tři poslední březnové dny budou patřit mládeži. Bobři pořádají na svém ledě mezinárodní turnaj mladých nadějí vě věku 12 let a mladší.
21.3.Výsledkový servis mládeže 18.- 19.3.2017p.š. Jak proběhl předposlední hokejový víkend našich mladých hokejistů?
16.3.Zájem o hokej ve Valašském Meziříčí opětovně stoupá, neskrývá nadšení jeho manažer a hráč Petr DvořákredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám posezónní rozhovor s manažerem klubu a současně i hráčem mužského týmu Bobrů, Petrem Dvořákem . Jak hodnotí uplynulou sezónu či jaké má cíle do budoucna si můžete přečíst uvnitř článku.
15.3.Zápasy mládeže - víkend 18.- 19.3.2017p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Soutěže v mládežnických kategoriích finišují. Do konce zbývají dva týdny. Kdy a s kým se utká bobří mládež o tomto víkendu?
14.3.Výsledkový servis mládeže - 8.- 12.3.2017p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladí hokejisté další díl svých mistrovských utkání.
13.3.Hledáme nové redaktory klubového webu!KlubZajímáte se o hokej a jste fanouškem Bobrů? Chtěli byste se pohybovat v prostředí hokejového klubu a získat praxi ve sportovní žurnalistice? Pokud ano, tak právě vás možná hledáme!
9.3.Playoff 2017: Potrápili jsme profesionály a přilákali lidi na stadionRichard MüllerNebyli favorité a každá branka je stála hodně sil. Radovali se z vydřených výher a smutnili po těsných porážkách. Pro tým Valašského Meziříčí znamenala série proti Šumperku konec pětiletého půstu, během kterého se ani jednou nedostali mezi osm nejlepších celků. Na meziříčský stadion zamířily opět návštěvy, které hokeji dlouho chyběly a Čechmánkův výběr se dočkával i hlasité podpory ve venkovních kláních pod Jeseníky. Přestože na tým, sestavený z profesionálních hráčů, Šumperka Valaši nestačili, zajisté si dokázali vydobýt zpět svůj respekt.
8.3.Výsledkový servis mládeže 2.- 5.3.2017p.š. O víkendu ukrojili naši mladí hokejisté další porci ze svých mistrovských zápasů
8.3.Zápasy mládeže 8.- 12.3.2017p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Také mladým hokejistům míří sezóna do cíle. Kdy, kde a s kým se utkají o následujícím víkendu?
7.3.Konec sezony! Bobry srazila třetí třetina a v sérii podlehli Šumperku 2:4VAL - SUM 2:4, 0.kolo | Richard MüllerJe tady konec sezony na Bobří hrázi. Svěřenci Romana Čechmánka a Radima Dvořáka nestačili ve třetím utkání v řadě na hokejisty Šumperka, přestože měli duel ve vlastních rukou za stavu 2:0. Třetí třetina ale patřila jednoznačně hostujícímu celku, který se tak raduje z postupu do semifinále playoff.
5.3.Bobři poprvé padli na ledě Šumperku a doma budou odvracet konec sezonySUM - VAL 2:1, 0.kolo | Filip BazalaPáté čtvrtfinále mají za sebou týmy Bobrů a Šumperku. Na ledě Draků opět čaroval Lukáš Plšek. Ten držel Valachy po celý čas zápasu ve hře a to i přes obrovské šance domácích. Krátký byl jen na střelu Janoty a tečovaný puk před jeho bránou v podání Králíka. Za Bobry se trefil také po teči před brankou Petr Dvořák, ale za jeho brankou se už účet střelců Bobrů nerozrostl. Valmez tak v úterý bude odvracet konec sezóny.
3.3.Bobři mečbol nezískali, v prodloužení setnul naděje SedláčekVAL - SUM 3:4, 4.kolo | Richard MüllerZaplněný meziříčský stadion, hlasitá podpora obou týmů, bitva do posledních vteřin. Čtvrtý čtvrtfinálový duel playoff přinesl další velmi vyrovnaný zápas, který také smírně po základní hrací době skončil, jenže v prodloužení vyrovnali stav série na 2:2 Draci ze Šumperka, když se po několik vteřinách přesilové hry prosadil Sedláček.
3.3.Zápasy mládeže 1.- 5.3.2017p.š. Kde, kdy a s kým hrají malí Bobři tento víkend?
2.3.Cítil jsem, že to dobře dopadne, usmíval se po vítězství 2:0 hrdina Lukáš PlšekSUM - VAL 0:2, 0.kolo | Jaroslav SvobodaValašské Meziříčí znovu vede! Bobři odehráli zatím nejlepší utkání série, v Šumperku vyhráli 2:0 a po gólech Patrika Dalajky a šumperského odchovance Tomáše Brunce je k postupu blíže. A nejspíš i k valašskému derby, protože Vsetín má k očekávanému postupu výrazně nakročeno. Sám Brunec však ví, že čtvrtfinálové boje budou ještě velmi těžké: „I kdybychom vyhráli a vedli 3:1 na zápasy, furt bude postup strašně daleko. Šumperk má opravdu silný tým. Bude to boj,“ konstatoval pár minut po zápase Brunec. Tady jsou ohlasy nejen jeho, ale i asistenta trenéra Radima Dvořáka a výborně chytajícího Lukáše Plška.
1.3.Bobři vynulovali Draky a v sérii opět vedou!SUM - VAL 0:2, 0.kolo | Filip BazalaValašské Meziříčí nastoupilo v Šumperku k třetímu čtvrtfinálovému zápasu a byli to znovu Bobři, kdo v utkání vedl. Po pohledné kombinaci zakončoval téměř do prázdné branky Patrik Dalajka. Draci se snažili prosadit, ale přes pozornou obranu Bobrů a bezchybného Plška se jim nedařilo. Přišla tak druhá branka Valmezu, když rozjásal hostující fandy přesnou ranou Tomáš Brunec. Stav vydržel až do závěrečné sirény a Bobři tak v sérii vedou 2:1.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS