Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2020 vyšly tyto články:

2.3.Valašské Meziříčí čeká přímá bitva o čtvrté místo na jihu MoravyHOD - VAL 5:1, 45.kolo | Daniel GargulákAž poslední kolo základní části rozhodne. Celá bitva o čtvrté místo, které znamená výhodu domácího prostředí v případném rozhodujícím utkání, k sobě svede přímé konkurenty Hodonín a Valašské Meziříčí. Bobři stále živí naději i na místo třetí, k němu ale vede již cesta velmi trnitá. Poslední napínavé utkání na ledě Hodonína započne ve středu 4. března od 18:00.
4.3.Valaši bojovali. Se dvěma útoky ale nakonec došel dechHOD - VAL 5:1, 45.kolo | Daniel GargulákMohli pošetřit síly na vyřazovací boje a vzdát se bez boje. Kluci od Bobří hráze ale ukázali Bobří srdce a vydali se i s minimálním počtem hráčů bojovat o svou pozici na led Hodonína. Do polovina zápasu modrobílí i s pouhými dvěma útoky soupeři vzdorovali, Drtiči však nakonec využili oslabení soupeře a po tříbodovém vítězství jej přeskakují v tabulce. Oba soupeři se utkájí i v play-off, které startuje již tuto sobotu opět na ledě Hodonína.
5.3.Bobři i letos účastníky PLAY-OFF!Daniel GargulákPočtvrté za sebou se hokejový klub z Valašského Meziříčí probojoval do play-off, respektive předkola vyřazovací skupiny 2. ligy - skupiny Východ. Vůbec poprvé za svou čtyřletou šňůru narazí na jihomoravský tým SHK Hodonín, který skončil v základní části ligy na čtvrtém místě.
6.3.1. zápas ČF play-off: Valašské Meziříčí svede bitvu o první bod na jihu MoravyHOD - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákVyřazovací boje startují. Poslední utkání základní části nakonec Bobrů přisoudilo pátou pozici po základní části, která znamená první utkání play-off na ledě soupeře. Bobři mají se svým soupeřem čerstvou zkušenost právě ze závěrečného základní části soutěže, kdy s pouhými dvěma útoky Drtičům na jejich ledě podlehli. Zápas v Hodoníně začíná již tuto sobotu tradičně od 17:00.
7.3.Valaši na ledě Hodonína neuspěli. První bod pro DrtičeHOD - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákPrvním utkáním čtvrtfinále play-off odstartovala i série mezi Hodonínem a Valašským Meziříčím. Bobři v něm nejprve dokázali otočit vývoj utkání, Drtiči ale převrátili stav zápasu na svou stranu znovu ve třetí třetině a dokráčeli k prvnímu bodu série hrané na 3 vítězná utkání. Odvetu sehraji Valaši na svém lidi již v pondělí od 18:00.
8.3.2. zápas ČF play-off: Poprvé doma! Bobři zabojují o srovnávání série s HodonínemVAL - HOD 4:5, 0.kolo | Daniel GargulákPrvního duelu vyřazovacích bojů se po prvním zápase na jihu Moravy dočkají i diváci ve Valašském Meziříčí. Bobři na svém ledě v pondělí od 18:00 znovu změří síly s hodonínskými Drtiči a budou bojovat o srovnání série hrané na 3 vítězná utkání. Valachy stále trápí obsáhlá marodka, existuje však naděje, že by někteří z marodů mohli zasáhnout již do pondělního klání.
9.3.Drtiči urvali druhý bod v prodloužení. Ve středu půjde o přežitíVAL - HOD 4:5, 0.kolo | Daniel GargulákAni druhý čtvrtfinálové klání neskončilo pro Valachy vesele. Bobři dokázali v průběhu utkání stáhnout dvoubrankové manko, a dokonce zvrátit průběhu zápasu na svou stranu, načež dospěl duel do prodloužení. V něm byli šťastnější Drtiči z Hodonína, kterým druhý bod v sérii hrané na 3 vítězná utkání vystřelil kapitán Jurča. Bobři zajíždějí ve středu znovu na led soupeře, kde jim v případě prohry hrozí konec sezóny.
11.3.3. zápas ČF play-off: Bez diváků, ale s živým vysílánímHOD - VAL 0:3, 0.kolo | Daniel GargulákSoučasná situace se včerejším nařízením vlády se dotýká i play-off Druhé ligy. 3. utkání mezi Hodonínem a Valašským Meziříčím, které může určit vítěze celé série, se odehraje bez divácké kulisy, klub z jihu Moravy by měl ale připravit do večerních hodin živé vysílání duelu. O dalších novinkách vás budeme informovat neprodleně v tomhle článku a na našem facebooku, na obou těchto platformách zároveň naleznete odkaz na případné živé vysílání. Celá situace je však bezprecedentní a mění se z hodiny na hodinu, nelze tedy v tuto chvíli stále vyloučit odložení či zrušení dnešního klání.
11.3.Valaši zvítězili ve třetím duelu! Série se v pátek vrací na Bobří hrázHOD - VAL 0:3, 0.kolo | Daniel GargulákBoj o bytí hráči Valašského Meziříčí zvládli. S nožem na krku vyhráli třetí měření sil s Hodonínem na jeho ledě a stáhli náskok Drtičů před prázdnými tribunami v sérii na 1:2. V pátek by se měl odehrát 4. vzájemný zápas obou soupeřů na ledě Valachů od 18:00. Jistotou zůstává, že se klání odehraje opět bez divácké kulisy.
12.3.Kvůli koronaviru je zrušeno play-off 2. ligy!KlubVýkonný výbor Českého svazu ledního hokeje rozhodl o zrušení zbývajících zápasů play-off. Pro Bobry to znamená konec sezóny. O postup do Chance ligy si zahrají Draci Šumperk s vítězi ostatních skupin.
17.3.Rostislav Vaněk jako nejproduktivnější hráč sezóny: Neměnil bych, chuť mám!Richard MüllerUž třetí sezónu staví Bobři elitní formaci na ikonické trojici Seidler, Dvořák, Vaněk. Ta se na konci sezóny kvůli zranění rozpadla, a houževnatý bojovník s číslem sedmnáct na zádech své kolegy postrádal. Se 42 odehranými zápasy se po zásluze stal vítězem produktivity mužstva, když nasbíral dohromady 21 gólu a 24 asistencí. Rostislav Vaněk je ve Valašském Meziříčí spokojen a podle všeho se mohou fanoušci na "ostravský roh" těšit i v příští sezóně.
23.3.Kdy začne mládeži nová sezóna?KlubKlub vydal k momentální celosvětové situaci následující vyjádření:
31.3.#HokejDoma - 1klubOddělení rozvoje hokeje začalo ve spolupráci s regionálními trenéry Českého hokeje připravovat pro hráče, kteří nemohou vzhledem k vývoji pandemické situace trénovat společně, instruktážní videa s cviky, které lze provádět doma, v parku či na zahradě ať už individuálně nebo v malých skupinách se sourozenci a rodiči.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS