Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2009 vyšly tyto články:

30.4.Soutěž Miss Bobřice vrcholí!Jan Kramář, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První ročník soutěže Miss Bobřice již pomalu ale jistě ťuká na dveře zimního stadionu. Od 2. května budou mít návštěvníci webu možnost průběžně se seznamovat se soutěžícími, a také si poté přečíst soutěžní profily k představení se čtenářům webu. To vše bude sloužit k objektivnímu zhodnocení přihlášených. O výsledku pak rozhodnete Vy, čtenáři webu.
27.4.Zemřel Zdeněk Lacina, dlouholetý ředitel TJredakce
24.4.Pod lupou: Pavel ŠebestaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Branku střílí či asistenci přidává hráč číslo 22 PAVEL ŠEBESTA. Tuto větu jsme za bouřlivého aplausu slyšeli mnohokrát z mikrofonu hlasatele utkání. Druhý muž kanadského bodování uplynulého ročníku II. ligy, vůdčí osobnost týmu, velký bojovník a také kapitán Bobrů z Valašského Meziříčí nám poskytl svůj pohled do svého nejen hokejového života.
20.4.Adopce bobrů zrealizovánaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Musí být vždy jen dva rodiče? Nikoliv, pokud se podíváme na fanoušky hokejového klubu HC Bobři, kteří se rozhodli k adopci dvou bobrů v brněnské ZOO. Snaha se stala skutečností a návštěvníci této zologické zahrady si v průběhu měsíce května již mohou všimnout a přečíst, že "hrdými rodiči" se stávají právě fandové z Valašského Meziříčí.
15.4.Pod lupou: Petr DvořákMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Petr Dvořák, elitní útočník Bobrů, který svými technickými kousky a přesnými nahrávkami motá hlavu nejednomu obránci soupeře. Není divu, že tento šikovný útočník hrál 1. národní ligu. Rozhodli jsme se Vám přiblížit jeho hokejový život formou dalšího seriálu s názvem pod lupou.
13.4.Rád bych s juniory bojoval o postup, říká trenér Jiří PřivřelMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Třetí zhodnocení sezóny vychází na juniorský tým Bobrů z Valašského Meziříčí. Junioři skončili v uplynulé sezoně na 3.místě. O její zhodnocení jsme požádali současného trenéra juniorů a dříve obránce "Valmezu" Jiřího Přivřela.
11.4.Zhodnocení sezóny dorostu BobrůMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ke shrnutí sezony dorostu Bobrů v Krajské lize se nám tentokrát vyjádřil trenér, bývalý výborný hráč Valašského Meziříčí a současně i asistent u A týmu Jan Dědek. Jak on sám viděl proběhlý ročník u kormidla sezóně v 2008/2009?
8.4.Aukce hraných dresů ze sezóny 2008 / 2009Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Máte svého oblíbeného hráče z právě uplynulé sezony v dresu Bobrů? Chcete jeho dres mít doma, popřípadě v něm chodívat povzbuzovat přímo na zimní stadion? Pokud ano, tak právě pro Vás je zde možnost mít hraný bílý dres hokejisty týmu HC Bobři ze sezony 2008/09.
7.4.Zhodnocení sezóny přípravky Bobrů Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - přípravka Bobrů z Valašského Meziříčí v této sezoně naznačila velký vzestup. Tento je díky celému realizačnímu týmu v čele s trenéry a samozřejmě výborným přístupem nejmenších žáčků, kteří dokazují, že přístup k tréninkům a zápasům je velice důležitý již od útlého dětství. Je vidět, že pokud se těmto nejmenším opravdu naplno věnují lidé, kteří jsou pro hokej zapálení, úspěchy přípravky se krůček po krůčku dostavují. O zhodnocení právě uplynulé sezony jsme požádali Jaroslava Šilhána a Michala Postavu. Přejme tedy nejmenším Bobříkům co nejlepší výsledky i v nadcházející sezoně.
5.4.MISS BOBŘICEJan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Redakce stránek www.hcvm.cz vyhlašuje soutěž MISS BOBŘICE! Do které se můžou přihlásit všechny fanynky klubu HC Bobři Valašské Meziříčí. O vítězce budou rozhodovat fanoušci na stránkách výše jmenovaného webu.
3.4.Pod lupou: Ondřej TatarčíkMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - již třetí sezonu obléká dres Valašského Meziříčí hráč s číslem 97 - Ondřej Tatarčík. Proto jsme jej požádali, aby přiblížil svůj dosavadní život fanouškům Bobrů.
2.4.Fanoušci se rozhodli adoptovat bobra v ZOOMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Fanoušci hokejového týmu HC Bobři se chystají rozšířit o dalšího člena. Pokusí se adoptovat živého bobříka, který se nachází v ZOO Brno. Nápad je to velmi zajímavý a srdečný. Věříme, že se adopce povede:-) AKTUALIZOVÁNO 8.4 2009.
1.4.V půlce sezóny to byl vtip, nyní skutečnost!Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nynější sezóna ještě ani neskončila a vedení Bobrů se rozhodlo pro kontroverzní krok. Podařilo se mu „ukecat“ Jakuba Klepiše, který bude oblékat příští sezónu dres Bobrů s číslem „21“. „Budeme sice muset ještě dojednat nějaké formality, ale už jsme si předběžně plácli“, odpověděl Jakub Klepiš na otázku, jestli už byla podepsána smlouva. Navíc, to vypadá, že Bobry posílí i Ondřej Kratěna, kterého zřejmě přemluvil jeho bratr Ivo, jenž již v dresu Bobrů působí. „Ivo mi řekl, pojď to zkusit, když tak se v průběhu sezóny můžeš vrátit do extraligy, zájem o tebe bude!“, řekl Ondřej Kratěna.
1.4.Pod lupou: Lukáš ZientekMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - seriál na pokračování s názvem "pod lupou" se opět rozjíždí. Po brankáři a útočníkovi nyní přichází na řadu obránce, a to Lukáš Zientek. Další hráči budou postupně následovat.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS