Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.4.V Prostějově obsadili nejmenší Bobři krásné třetí místoLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Poslední březnový víkend resp. 27 - 28. 3 2010 byli malí Bobři ročníku 2002 pozváni na velký turnaj v minihokeji do Prostějova, který se konal pod záštitou Města Prostějova, v zastoupení Mgr. Jiřího Pospíšila. Tohoto skutečně velkého turnaje se zúčastnilo celkem 16 mužstev z celé republiky.
23.4.I přes neúspěšnou kvalifikaci jsme došli hodně daleko, říká Luděk RůčkaMichal Václav Po prohraném rozhodujícím zápase kvalifikace bylo vidět v kabině hostů zklamání. Do řeči hráčům moc nebylo, chyběl opravdu jen kousek, na druhou stranu letošní sezona byla nejlepší v historii klubu a můžeme našim hráčům jen poděkovat! Jeden z posledních, který opouštěl kabinu hostů byl obránce Luděk Růčka. Ikdyž se zadumaným výrazem v obličeji, který značil velké zklamání, nám odpověděl v rychlosti na pár otázek týkajících se rozhodujícího zápasu.
22.4.Bobrům proklouzl postup mezi prstyLTM - VAL 3:1, 6.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V posledním zápase této sezony zajížděli Bobři do Lovosic, kde hrají svá domácí utkání Litoměřice. Utkání to nebylo lecjaké - rozhodovalo se o druhém postupovém místě do I.ligy. Aby si Bobři zajistili postup, museli vyhrát v základní době. To se jim ale nepodařilo. Po soustředěném výkonu Litoměřice Bobry porazily a zajistily si tak dokonce první místo v tabulce baráže o I.ligu. Jediným úspěšným střelcem Bobrů byl Jan Matějný, který už ale pouze snižoval na konečných 3:1.
20.4.Bobři svedou souboj s Litoměřicemi o 1.ligu!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zápas sezóny, i tak se dá nazvat nadcházející střetnutí dvou týmů, které přímo mezi sebou svedou boj o druhé postupové místo zaručující příští sezonu právo hrát 1.hokejovou ligu. Bobři v minulém utkání na domácím ledě s Pískem sice prohráli až na trestná střílení, nicméně právě získaný bod rozhodl o tom, že o druhém postupujícím se rozhodne až v posledním kole kvalifikace. Litoměřice včera zajížděly do Písku a zvítězily 2:4, což pro Bobry znamená jediné: zvítězit v základní hrací době. Veledůležitý zápas začíná ve čtvrtek, 22.dubna od 18.00 hodin na zimním stadionu v Lovosicích, kde mají Litoměřice dočasný azyl kvůli rekonstrukci svého zimního stadionu.
19.4.Už se není na co šetřit, říká Lukáš BokrošVAL - PIS 2:3, 4.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dalším zápase kvalifikace o první ligu, jsem požádal o rozhovor střelce vyrovnávací branky Lukáše Bokroše. Jak Lukáš hodnotí zápas a s čím se půjde do zápasu o vše v Litoměřicích se dozvíte uvnitř článku.
18.4.Bobři sice padli s Pískem v nájezdech, ale pořád jsou ve hře o I. liguVAL - PIS 2:3, 4.kolo | Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V posledním domácím utkání sezony byl Bobrům soupeřem Písek, kterému stačil bod na postupovou jistotu. Díky Krislovi šli ale Bobři do vedení. Písek sice zápas otočil, ale Bokroš zajistil Bobrům alespoň bod a poslal zápas do prodloužení. V něm gól nepadl a na řadu přišly nájezdy. V nich byl úspěšnější Písek a odváží si dva body. Bobři nemusí smutnit. Pořád jsou totiž ve hře o postupu do I. ligy. Při stejném počtu bodů totiž rozhoduje vzájemný zápas. Boj s Litoměřicemi o druhé postupové místo tedy není ztracen.
17.4.Bobry čeká veledůležitý zápas s Pískem!VAL - PIS 2:3, 4.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í -Veledůležitý zápas v kvalifikaci o postup do první ligy čeká v neděli hokejisty Valašského Meziříčí. Na domácím ledě přivítají dosud neporažený Písek. Zatím marně čekají jak hráči Valmezu, tak i jejich fanoušci na gólovou radost. Písku tak Litoměřicím nevstřelili ani jednu branku. Nedělní zápas je zároveň posledním domácím vystoupením Bobrů v letošní sezóně, proto neváhejte a podpořte Bobry v tomto velmi důležitém zápase. Zápas začíná v neděli 18. dubna v 17:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
16.4.Bobři padli v prodloužení!VAL - LTM 0:1, 3.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - první domácí zápas kvalifikace Bobři i přes výraznou střeleckou převahu nedokázali dovést k vítěznému konci. Šance domácích kryl výborně chytající litoměřický Volke, který několikrát výrazně podržel hostující celek. Zápas tak dospěl do prodloužení, ve kterém byli štastnější hosté. V 64.minutě utkání rozhodl o bonusovém bodu pro litoměřický tým hostující Milan Buďa. Bobři tak již druhý zápas po sobě nedokázali vstřelit ani branku. Nutnost vítězství tak připadá na nedělní zápas, kdy budeme od 17.hodin hostit celek z Písku.
15.4.Informace k domácím zápasům kvalifikace o 1.liguV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí Vás zve na první domácí zápasy kvalifikace o 1.ligu. V pátek 16.4. od 18.00 se představí na našem ledě tým HC Stadion Litoměřice. V neděli 18.4. od 17.hodin přivítáme na našem ledě tým IHC Komterm Písek. Přesné informace k oboum zápasům najdete uvnitř článku.
15.4.Radegast fandí moravskému hokejiRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Radegast fandí moravskému hokeji, a proto vás ve spolupráci s HC Bobři Valašské Meziříčí zve na první domácí utkání kvalifikace o postup do 1. ligy. Zápas začíná v pátek, 16.dubna od 18. hodin. Přijďte však již o poznání dříve, zasoutěžte si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikujte do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium
15.4.Bobři v pátek hostí Litoměřice!VAL - LTM 0:1, 3.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek 16. dubna přijíždějí na led Valašského Meziříčí hokejisté z Litoměřic, kteří si vybojovali prvenství ve skupině Západ a tím i místo v kvalifikaci o první ligu. V článku naleznete informace o tomto týmu.
13.4.Bobři v úvodním zápase kvalifikace prohráli v PískuPIS - VAL 4:0, 1.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Neproměňování vyložených šancí a velmi dobrý výkon domácího brankáře Šimona Hrubce - to jsou dva atributy, které rozhodly první kvalifikační zápas o 1. ligu mezi domácím Pískem a hostujícími Bobry z Valašského Meziříčí. Hosté ze soutoku dvou Bečev se však nedokázali ani jednou prosadit a naopak inkasovali čtyřikrát. Po výborně odehraném play-off bez ztráty jediného zápasu se tak vstup do kvalifikace Bobrům nevyvedl. Další zápasy jsou na programu na domácím ledě tento pátek a v neděli, kdy hostíme Litoměřice a v odvetě Písek.
13.4.Nevěděli jsme co čekat, říká Michal PalíkPIS - VAL 4:0, 1.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prohraném zápase v Písku jsem požádal o krátké shrnutí obránce Bobrů Michala Palíka. Ten nastoupil zhruba v půlce zápasu do hry a nevedl si vůbec špatně. Jaké pro něj bylo naskočit do rozjetého zápasu a s čím půjdou Bobři do dalších zápasů se dozvíte níže v článku.
10.4.Kvalifikace o I. ligu je tady!!Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Včerejší páté zápasy finále určily Bobrům soupeře do kvalifikace o I. ligu. Za skupinu Střed si postup vybojoval celek IHC KOMTERM Písek, na Západě postup vydřel v prodloužení celek HC Stadion Litoměřice. Rozlosování a termíny utkání v tomto článku.
10.4.Kvalifikace startuje, Bobři míří do PískuPIS - VAL 4:0, 1.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Prvním soupeřem hokejistů Valašského Meziříčí v kvalifikaci o první ligu bude celek IHC Komterm Písek, vítěz druhé ligy skupiny Střed. Bobry tak čeká výjezd až k řece Otavě. Jak si Bobři povedou se dozvíme v pondělí 12. ledna v 18:00 na ZS v Písku.
8.4.Chceme dokázat, že na to máme, říká o nadcházející kvalifikaci Jakub BlažekMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V obraně tvrdí „muziku“ hráč s číslem 91 – Jakub Blažek. Kmenový hráč PSG Zlín s velmi tvrdou střelou dokazuje, že je velice platným obráncem a patří k pilířům základní sestavy Bobrů z Valašského Meziříčí. Po tréninku „A“ týmu, kde se mužstvo pilně připravuje na nadcházející kvalifikaci jsme jej požádali o pár otázek týkající se právě blížící se baráže. „Chceme skončit do druhého místa“, říká v rozhovoru Jakub Blažek. Více se dozvíte dále v rozhovoru.
6.4.Jsem rád, že jsem mohl týmu pomoct, říká Robin KovářVAL - HOD 7:5, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hlavně díky jeho perfektnímu výkonu v posledním finálovém utkání se stali Bobři Mistry 2. ligy skupiny východ. Řeč je o útočníkovi s číslem 39 Robinovi Kovářovi. Ten si připsal v posledním zápase finále 4 branky a dvě asistence a nasměroval tak hokejisty Valašského Meziříčí do kvalifikace o 1. ligu.
5.4.Bobři postoupili do kvalifikace o I.ligu!VAL - HOD 7:5, 0.kolo | Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve třetím finálovém zápase mezi Bobry a Hodonínem měl na vítězství Bobrů lví podíl Robin Kovář, který sám dal čtyři branky a na další dvě nahrál. Další branky přidali Tatarčík, Brunec a Vašut. Bobři si tak po vítězství 7:5 zajistili účast v kvalifikaci o I.ligu.
4.4.Důležité bylo, že jsme odrazili počáteční nápor domácích, říká Tomáš BrunecMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - po vítězném druhém finálovém zápase jsme tentokrát požádali o rozhovor útočníka Tomáše Brunce. Tento rychlý a technicky zdatný hokejista společně v lajně s Robinem Kovářem a Ondřejem Tatarčíkem několikrát zle potrápili domácí obranu včetně obou brankářů Drtičů. Zhodnocení zápasu se dočtete z minirozhovoru.
4.4.Ukončí Bobři finálovou sérii na domácím ledě?VAL - HOD 7:5, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na Velikonoční pondělí čeká hokejisty Valmezu další finálový zápas s Hodonínem. Po sobotní výhře na soupeřovém ledě 5:2 mají Bobři mečbol a můžou tak celou sérii ukončit. V kádru Hodonína došlo dnes ráno k změně na trenérském postu. Dvojici Galko-Janás vystřídali trenéři juniorského týmu Hodonína Karel Buřič a Zdeněk Ševela. Potvrdí Bobři vynikajicí formu z předešlých zápasů? Utkání začíná zítra v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS