Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.4.První finálový zápas pro Bobry!VAL - HOD 3:2, 0.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vyprodaný zimní stadion ve Valašském Meziříčí viděl krásný zápas, jenž rozhodly vstřelené domácí góly v první polovině zápasu. Zásluhou Ondřeje Tatarčíka, Dalibora Sochorka a Petra Dvořáka se domácí Bobři ujali vedení již rozdílem tří branek. V závěrečné pětiminutovce však hosté dvěmi góly stav snížili, nicméně vyrovnat se jim ani v power play nepodařilo. Bobři tak vítězí v prvním finálovém zápase 3:2 a ujímají se vedení v sérii 1:0.
2.4.Za šanci jsem rád, říká David VargaVAL - HOD 3:2, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V prvním finálovém zápase nastoupil v půlce první třetiny za zraněného Luďka Lhotského a nevedl si vůbec špatně. Řeč je o mladém útočníkovi Bobrů Davidu Vargovi. V první řadě Valmezu, po boku Petra Dvořáka a Jana Matějného zle zatápěl hostujícím obráncům. Po zápase jsme jej vyzpovídali o jeho dojmy z tohoto prvního finálového utkání.
2.4.Finále se stěhuje na jih, Bobři míří do HodonínaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu čeká na Bobry další finálový zápas s pořadovým číslem 2. Hokejisté Valašského Meziříčí zajíždějí na led celku SHK Hodonín a pokusí se navýšit stav série ve svůj prospěch. Naopak domácí Drtiči budou chtít celku z Valašska vrátit porážku a srovnat tak stav série. Zápas mezi těmito dvěma nejúspěšnějšími kluby v letošní sezoně II. ligy skupiny „východ“ začíná v sobotu,3.dubna od 17.00 hodin na zimním stadionu v Hodoníně.
3.4.Bobři úspěšní i v HodoníněHOD - VAL 2:5, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zvádli i druhý finálový zápas, tentokrát vyhráli na ledě Hodonína 5:2. V utkání bohatém na trestné minuty dokázali Bobři ubránit několik dvojnásobných oslabení a díky vynikajicímu Michalu Krumpochovi v bráně vybojovat druhou výhru v sérii. O branky Bobrů se postarali Petr Dvořák, Ondřej Tatarčík, Pavel Šebesta a dvojnásobně úspěšný střelec Jan Matějný. Bobři tak mají možnost ukončit celou sérii v pondělí na domácím ledě.
4.4.Důležité bylo, že jsme odrazili počáteční nápor domácích, říká Tomáš BrunecMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - po vítězném druhém finálovém zápase jsme tentokrát požádali o rozhovor útočníka Tomáše Brunce. Tento rychlý a technicky zdatný hokejista společně v lajně s Robinem Kovářem a Ondřejem Tatarčíkem několikrát zle potrápili domácí obranu včetně obou brankářů Drtičů. Zhodnocení zápasu se dočtete z minirozhovoru.
4.4.Ukončí Bobři finálovou sérii na domácím ledě?VAL - HOD 7:5, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na Velikonoční pondělí čeká hokejisty Valmezu další finálový zápas s Hodonínem. Po sobotní výhře na soupeřovém ledě 5:2 mají Bobři mečbol a můžou tak celou sérii ukončit. V kádru Hodonína došlo dnes ráno k změně na trenérském postu. Dvojici Galko-Janás vystřídali trenéři juniorského týmu Hodonína Karel Buřič a Zdeněk Ševela. Potvrdí Bobři vynikajicí formu z předešlých zápasů? Utkání začíná zítra v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
5.4.Bobři postoupili do kvalifikace o I.ligu!VAL - HOD 7:5, 0.kolo | Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve třetím finálovém zápase mezi Bobry a Hodonínem měl na vítězství Bobrů lví podíl Robin Kovář, který sám dal čtyři branky a na další dvě nahrál. Další branky přidali Tatarčík, Brunec a Vašut. Bobři si tak po vítězství 7:5 zajistili účast v kvalifikaci o I.ligu.
6.4.Jsem rád, že jsem mohl týmu pomoct, říká Robin KovářVAL - HOD 7:5, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hlavně díky jeho perfektnímu výkonu v posledním finálovém utkání se stali Bobři Mistry 2. ligy skupiny východ. Řeč je o útočníkovi s číslem 39 Robinovi Kovářovi. Ten si připsal v posledním zápase finále 4 branky a dvě asistence a nasměroval tak hokejisty Valašského Meziříčí do kvalifikace o 1. ligu.
8.4.Chceme dokázat, že na to máme, říká o nadcházející kvalifikaci Jakub BlažekMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V obraně tvrdí „muziku“ hráč s číslem 91 – Jakub Blažek. Kmenový hráč PSG Zlín s velmi tvrdou střelou dokazuje, že je velice platným obráncem a patří k pilířům základní sestavy Bobrů z Valašského Meziříčí. Po tréninku „A“ týmu, kde se mužstvo pilně připravuje na nadcházející kvalifikaci jsme jej požádali o pár otázek týkající se právě blížící se baráže. „Chceme skončit do druhého místa“, říká v rozhovoru Jakub Blažek. Více se dozvíte dále v rozhovoru.
10.4.Kvalifikace o I. ligu je tady!!Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Včerejší páté zápasy finále určily Bobrům soupeře do kvalifikace o I. ligu. Za skupinu Střed si postup vybojoval celek IHC KOMTERM Písek, na Západě postup vydřel v prodloužení celek HC Stadion Litoměřice. Rozlosování a termíny utkání v tomto článku.
10.4.Kvalifikace startuje, Bobři míří do PískuPIS - VAL 4:0, 1.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Prvním soupeřem hokejistů Valašského Meziříčí v kvalifikaci o první ligu bude celek IHC Komterm Písek, vítěz druhé ligy skupiny Střed. Bobry tak čeká výjezd až k řece Otavě. Jak si Bobři povedou se dozvíme v pondělí 12. ledna v 18:00 na ZS v Písku.
13.4.Bobři v úvodním zápase kvalifikace prohráli v PískuPIS - VAL 4:0, 1.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Neproměňování vyložených šancí a velmi dobrý výkon domácího brankáře Šimona Hrubce - to jsou dva atributy, které rozhodly první kvalifikační zápas o 1. ligu mezi domácím Pískem a hostujícími Bobry z Valašského Meziříčí. Hosté ze soutoku dvou Bečev se však nedokázali ani jednou prosadit a naopak inkasovali čtyřikrát. Po výborně odehraném play-off bez ztráty jediného zápasu se tak vstup do kvalifikace Bobrům nevyvedl. Další zápasy jsou na programu na domácím ledě tento pátek a v neděli, kdy hostíme Litoměřice a v odvetě Písek.
13.4.Nevěděli jsme co čekat, říká Michal PalíkPIS - VAL 4:0, 1.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prohraném zápase v Písku jsem požádal o krátké shrnutí obránce Bobrů Michala Palíka. Ten nastoupil zhruba v půlce zápasu do hry a nevedl si vůbec špatně. Jaké pro něj bylo naskočit do rozjetého zápasu a s čím půjdou Bobři do dalších zápasů se dozvíte níže v článku.
15.4.Informace k domácím zápasům kvalifikace o 1.liguV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí Vás zve na první domácí zápasy kvalifikace o 1.ligu. V pátek 16.4. od 18.00 se představí na našem ledě tým HC Stadion Litoměřice. V neděli 18.4. od 17.hodin přivítáme na našem ledě tým IHC Komterm Písek. Přesné informace k oboum zápasům najdete uvnitř článku.
15.4.Radegast fandí moravskému hokejiRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Radegast fandí moravskému hokeji, a proto vás ve spolupráci s HC Bobři Valašské Meziříčí zve na první domácí utkání kvalifikace o postup do 1. ligy. Zápas začíná v pátek, 16.dubna od 18. hodin. Přijďte však již o poznání dříve, zasoutěžte si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikujte do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium
15.4.Bobři v pátek hostí Litoměřice!VAL - LTM 0:1, 3.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek 16. dubna přijíždějí na led Valašského Meziříčí hokejisté z Litoměřic, kteří si vybojovali prvenství ve skupině Západ a tím i místo v kvalifikaci o první ligu. V článku naleznete informace o tomto týmu.
16.4.Bobři padli v prodloužení!VAL - LTM 0:1, 3.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - první domácí zápas kvalifikace Bobři i přes výraznou střeleckou převahu nedokázali dovést k vítěznému konci. Šance domácích kryl výborně chytající litoměřický Volke, který několikrát výrazně podržel hostující celek. Zápas tak dospěl do prodloužení, ve kterém byli štastnější hosté. V 64.minutě utkání rozhodl o bonusovém bodu pro litoměřický tým hostující Milan Buďa. Bobři tak již druhý zápas po sobě nedokázali vstřelit ani branku. Nutnost vítězství tak připadá na nedělní zápas, kdy budeme od 17.hodin hostit celek z Písku.
17.4.Bobry čeká veledůležitý zápas s Pískem!VAL - PIS 2:3, 4.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í -Veledůležitý zápas v kvalifikaci o postup do první ligy čeká v neděli hokejisty Valašského Meziříčí. Na domácím ledě přivítají dosud neporažený Písek. Zatím marně čekají jak hráči Valmezu, tak i jejich fanoušci na gólovou radost. Písku tak Litoměřicím nevstřelili ani jednu branku. Nedělní zápas je zároveň posledním domácím vystoupením Bobrů v letošní sezóně, proto neváhejte a podpořte Bobry v tomto velmi důležitém zápase. Zápas začíná v neděli 18. dubna v 17:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.
18.4.Bobři sice padli s Pískem v nájezdech, ale pořád jsou ve hře o I. liguVAL - PIS 2:3, 4.kolo | Jakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V posledním domácím utkání sezony byl Bobrům soupeřem Písek, kterému stačil bod na postupovou jistotu. Díky Krislovi šli ale Bobři do vedení. Písek sice zápas otočil, ale Bokroš zajistil Bobrům alespoň bod a poslal zápas do prodloužení. V něm gól nepadl a na řadu přišly nájezdy. V nich byl úspěšnější Písek a odváží si dva body. Bobři nemusí smutnit. Pořád jsou totiž ve hře o postupu do I. ligy. Při stejném počtu bodů totiž rozhoduje vzájemný zápas. Boj s Litoměřicemi o druhé postupové místo tedy není ztracen.
19.4.Už se není na co šetřit, říká Lukáš BokrošVAL - PIS 2:3, 4.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dalším zápase kvalifikace o první ligu, jsem požádal o rozhovor střelce vyrovnávací branky Lukáše Bokroše. Jak Lukáš hodnotí zápas a s čím se půjde do zápasu o vše v Litoměřicích se dozvíte uvnitř článku.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS