Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 vyšly tyto články:

3.4.V kabině máme dobrou partu, můžeme se na sebe spolehnout, říká brankář juniorů Marek NetoličkaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I juniorští hokejisté Valašského Meziříčí mají již po sezoně. Než se na webu Bobrů objeví její zhodnocení s trenérem, oslovil jsem s žádostí o rozhovor brankáře juniorského týmu Bobrů, Marka Netoličku a položil mu několik otázek týkajících se nejen samotného skončeného ročníku krajské ligy juniorů, či možnosti nahlédnutí do "A" týmu, ale taktéž jsme trochu zabředli do jeho soukromí. "Vše je o přístupu a poctivosti tréninků," říká Marek Netolička v jeho prvních odpovědích. Více se dočtete uvnitř článku.
5.4.Chceme se vrátit na přední pozice a hrát kvalitní hokej, říká manažer Bobrů, Petr KOVÁŘMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Je na čase si s odstupem několika týdnů zhodnotit i sezónu u "A" týmu Bobrů. Hodnocení nám poskytl člověk z nejpovolanějších - manažer klubu, pan Petr Kovář. Letošní sezóna byla prozatím jedna z nejkratších v dosavadním působení Bobrů ve druholigové soutěži. Po loňském výtečném ročníku se valašskomeziříčským hráčům nepodařilo naplnit cíle klubu a mužstvo nedokázalo postoupit do vyřazovacích bojů. Proto je cíl pro nadcházející ročník jednoznačný - postup do play-off. "V nadcházející sezoně se chceme opět vrátit na přední pozice a hrát kvalitní hokej", odpovídá nám manažer Bobrů, pan Petr Kovář na jednu z položených otázek. Více zajímavých informací o nadcházejícím ročníku se dočtete uvnitř článku!
10.4.Grand Prix Vyškov 2011 ovládli malí BobřiMichal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve dnech 1. – 3. 4. 2011 proběhl ve Vyškově již čtvrtý ročník prestižního turnaje v minihokeji druhých tříd. První tři ročníky opanovala Sparta Praha. Letos se turnaje zúčastnilo 20 týmů, které byly rozděleny do čtyř skupin, po pěti týmech. K favoritům turnaje patřil výběr HTA (Hockey Talent Academy) a bašta mládežnického hokeje pražské Letňany. Do skupiny nám los přisoudil Olomouc, Letňany a Hobu Bratislava. Více o turnaji uvnitř článku.
11.4.Chci docílit lepšího umístění s juniory a následně se pokusit dostat i do "A" mužstva, říká Vojtěch BarošMichal VáclavDalším z řady juniorských hráčů valašskomeziříčských Bobrů, který nám odpověděl na položené otázky, je útočník Vojtěch Baroš . Hráč, který již v loňské sezoně částečně nakouknul do "A" mužstva Bobrů a chce tento trend udržet i v sezoně následující. Jaké jsou jeho cíle pro letošní hokejový ročník? Co považuje za svůj dosavadní největší úspěch? To vše se dozvíte z následujícího článku.
15.4.Vyhlášení výsledků ankety ALL STAR TEAM 2011Jan Hochman Druholigová sezona 2010/2011 je již delší dobu minulostí. Hokejisté si užívají poslední chvíle volna, než jim začne neoblíbená část roku - letní příprava. Toto období, které se v hokejové terminologii nazývá okurkovou sezonou, je ideálním prostorem pro bilancování. Proto se redakce oficiálních stránek SHK Hodonín rozhodla, že zorganizuje anketu s názvem „ALL STAR TEAM 2011“. Jak nakonec tato anketa redakcí oficiálních stránek klubů východní skupiny druhé ligy dopadla se dozvíte, přečtete-li si následující článek.
17.4. Výherci velké jarní soutěže jsou již známi!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 16.dubna proběhlo redakcí klubu losování výherce dresu Bobrů, který se zapojil do "velké jarní soutěže" a zodpověděl na 20 položených otázek. Vzhledem k dostatečně širokému spektru a počtu zaslaných odpovědí se nakonec losovali celkem tři výherci. Dres však mohl vyhrát pouze jeden z nich. Ostatní dva, kteří se umístili na pomyslném „druhém a třetím místě“ obdrží propagační předměty klubu. Kdo tedy zvítězil? Jaké byly správné odpovědi? To se dozvíte z následujícího článku.
20.4.Nic se nevyrovná tomu, když můžete sdílet radost z úspěchů se svým potomkem, říká trenér Aleš VeselýMichal VáclavV dalším posezónním rozhovoru jsme tentokrát oslovili trenéra nejmladších mládežnických kategorií, pana Aleše Veselého, abychom mu položili několik otázek týkající se především mládeže a dětí, které co by trenér nejmladších ročníků Bobrů vede. Společně s ním bylo položeno i několik otázek i jeho dceři, Elišce Veselé, která srdnatě reprezentuje nejmenší naděje valašskomeziříčských Bobrů. Pojďme si tedy nyní blíže představit jak trenérskou profesi otce, tak i názor hráčky a dcery, která bezesporu patří k pevné a nedílné součásti chlapeckého mužstva napříč nejmladšími ročníky.
26.4.Ke hře srdcem jsme vedeni trenéry, říká kapitán mladších žáků, Tomáš AndrisMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dalším hráčem, kterému jsem položil několik otázek je kapitán meziříčských mladších žáků, Tomáš Andris. Tomáš je pověstný svou univerzálností, velkým zápalem pro hru, bojovností i dobrou technikou. Ve funkci jednoho z trenérů mladších žáků, je i jeho otec, Martin Andris, který se taktéž snaží předávat všem svým svěřencům kvalitní hokejové návyky. Jak se tedy Tomáš k hokeji dostal? Co je pro něj rozhodujícím faktorem k tomu, aby hráč byl úspěšný? To vše i mnohem více se dočtete níže ve článku.
27.4.Je super hrát proti nejlepším týmům z Česka i Slovenska, říká brankář Michal PostavaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Michal Postava jr. je brankářem pravidelně třetích a čtvrtých tříd Bobrů. Svými dobrými výkony a zásahy v bráně si na něm lámou zuby nejedni hráči i těch nejzvučnějších hokejových českých či slovenských týmů. Naopak spoluhráči ví, že se mnohdy mohou na tohoto brankáře spolehnout. Pojďme si tedy dále představovat nejmladší hráče Bobrů, kteří budou i nadále pokračovat ve svých medajloncích.
29.4.Chtěl bych si jednou zahrát v NHL, říká kapitán čtvrtých tříd, Vojta PernickýDavid FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další vyzpovídanou nadějí valašskomeziříčského hokeje je kapitán 4. tříd Vojtěch Pernický, hráč, který si vzhledem ke své vytíženosti rozhodně nemůže stěžovat, že by si hokeje přes sezónu dostatečně neužil. Kterého z mnoha úspěchů malých Bobříků si on sám cenní nejvíce? Podle čeho si vybral číslo na svůj dres? Nejen to se dozvíte v tomto článku.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS