Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2013 vyšly tyto články:

8.4.Bobři ročníku narození 2002 se zúčastnili turnaje v LetňanechJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O velikonočním víkendu se mladí bobříci ročníku 2002 zúčastnili turnaje v pražských Letňanech. Turnaj byl velmi dobře obsazen a již dostat se přímo do Ice arény v Letňanech byl obrovský úspěch. Mnohá mužstva s daleko větší hokejovou tradicí a minulosti zůstala před branami Prahy. Dvanáct mužstev svedlo velké hokejové klání o pomyslné zlato.
12.4.Bobři v dresu Univerzity Palackého OlomoucJan KramářHokejisté Univerzity Palackého na konci minulého týdne obhájili titul akademických mistrů České republiky. Svoji cestu šampionátem završili ve Slaném finálovou výhrou nad týmem Univerzity Pardubice. V dresu Palackého Univerzity se představili mimo jiné hráči, kteří oblékají valašskomeziříčský dres - Viktor Coufal, Tomáš Smetana, Martin Kvapil a Jakub Lehečka.
16.4.Starší žáci před Velikonocemi pořádali turnajJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Poslední březnový týden (v předstihu před velikonocemi) proběhnul na domácím zimním stadionu mezinárodní „Velikonoční turnaj Bobrů 2013“, který svedl dohromady celkem 6 poměrně kvalitních týmů (včetně zahraničních) v kategorii starších žáků, tj ročník 1999 a mladší.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS