Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

1.4.Bobry do nové sezóny posílí Martin Straka!David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešním ránem se stala naprostá senzace. Martin Straka totiž přijel brzy ráno do Valašského Meziříčí na schůzku s klubem. Po necelé hodině domlouvání smlouvy se nakonec upsal a pomůže Bobrům do nové sezóny.
2.4.Věděl jsem, do čeho jdu a těšil jsem se na to, říká Robin Pavlas o svém angažmá u BobrůMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s hráčem, který u Bobrů působil již před několika sezónami, aby formou střídavých startů z Havířova v právě skončené sezóně působil i ve Valašském Meziříčí. Robin Pavlas, útočník, který v dresu Bobrů letos sehrál více jak polovinu utkání základní části, se prosadil v baráži velice důležitou brankou, i díky které Bobři udrželi druholigovou příslušnost pro příští ročník.
2.4.Roman a Adam Škutchan: V baráži jsme si věřili a nikdo si nepřipouštěl neúspěch!David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další ze série rozhovorů je tentokrát z rodinného dua - syna a otce v dresu Bobrů Adamem a Romanem Škutchanem. Roman přišel jako posila ze zahraničí, stal se v průběhu sezóny kapitánem a stavebním kamenem útoku Bobrů. Jeho syn Adam nastoupil v sezóně k několika zápasům, a to formou střídavých startů, ve kterých si vedl velice dobře.
15.4.Zhodnocení sezóny mladších žáků.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám zhodnocení sezóny mladších žáků od trenéra Jaroslava Pokorného.
18.4.Jak probíhala sezóna starších žáků? David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po hodnocení sezóny mladších žáků tu máme hodnocení další, a to hodnocení starších žáků. Ti měli ze začátku problémy se soupiskou, nakonec se ale vše zvládlo a proběhla velmi dobrá sezóna.
21.4.Zhodnocení sezóny dorostu.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Závěrečné hodnocení přichází z řad Dorostu. Ten si letos vedl velmi dobře a postoupil do ligy staršího dorostu.
29.4.Byla to hořká sezóna se sladkým koncem, říká Werner HartmannDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s Wernerem Hartmannem, hráčem, který tvořil základní kámen bobří obrany. Hráč, který prošel mládežnickou reprezentací a který má velké ambice. Jak hodnotí letošní sezónu? Jaké je jeho oblíbené jídlo? I to se dočtete v tomto rozhovoru.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS