Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 vyšly tyto články:

2.4.,,Sezónu v žákovských kategoriích hodnotím jako úspěšnou." říká trenér mládeže Jaroslav PokornýPavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci obsadili 1. místo v tabulce Zlínského kraje a starší žáci se umístili pouze o bod druzí. Jak sezónu hodnotí trenér mládeže Jaroslav Pokorný? To se dočtete uvnitř článku.
16.4.Naši mladí hráči se na sklonku sezóny představili na zahraničních turnajích v Trnavě na Slovensku a ve slovinském Mariboru.Pavel ŠkrhlaPoslední březnový víkend se zůčastnili turnaje v Trnavě naši dorostenci. O týden později se se svými vrstevníky utkali hráči naší přípravky v Mariboru ve Slovinsku. Zdejší turnaj byl vypsán pro kategorie do 8 let(U-8) a do 10 let(U-10). Jak si naši mladíci vedli,o tom se dočtete uvnitř článku.
20.4.Statistický profil sezony 2014/2015Michal BelšánBobři z Valašského Meziříčí zakončili sezonu 2014/2015 na devátém místě tabulky 2. ligy Východ se ziskem 43 bodů. My se za tímto ročníkem pojďme ohlédnout formou několika čísel - tedy formou statistik.
20.4.Vyhrajte lístky na Mistrovství světa v ledním hokeji! Porovnejte své znalosti v hokejovém kvízuDavid KovářMistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 již nedočkavě klepe na dveře. Pouze pár dní dělí hokejovou veřejnost od vypuknutí letošní nejdůležitější akce mezinárodní úrovně. Chcete si poslední dny čekání ještě o kousek zkrátit? Vyzkoušejte nový hokejový kvíz a zúročte své znalosti ve vstupenky na světový šampionát!
26.4."Práce s mladými hokejisty mi dělá velkou radost a naplňuje mě." svěřuje se trenér kategorie 3. a 4. tříd Tomáš KunetaPavel ŠkrhlaNaši malí hokejisté ukončili sezónu s pocitem dobře vykonané práce. Rozhovor s trenérem Tomášem Kunetou přinášíme níže.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS