Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2016 vyšly tyto články:

2.4.Rozhovor s Petrem Dvořákem: "Mám to tady moc rád a týmu chci pomoci!"Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešním rozhovorem pomyslně začínáme novou sezónu 2016/2017. Bude totiž s novým manažerem a hráčem Petrem Dvořákem, který je novou posilou do řad Bobrů. Modrobílý dres oblékne po šesti letech a své angažmá bere jako něco nového. Odhodlání ani vize do budoucna mu nechybí. Před sebou má spoustu práce, především coby manažer. Jak bude podle sebe zvládat dvojí post, či jaké změny meziříčský hokej čekají? To vše nastínil v rozhovoru níže.
11.4.Ohlédnutí za uplynulou sezónou mládeže na Bobří hrázi p.š. Jak si vedly v uplynulé sezóně naše mládežnické týmy? V článku najdete kompletní shrnutí a zhodnocení mládežnických kategorií jednotlivými trenéry. To vše od staršího dorostu až po nejmladší přípravku.
20.4.Trenér David Handl je potvrzen i pro nadcházející sezónu.Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Bobrů již znají jméno trenéra pro další sezónu. Dnes krátce po poledni oznámil manažer klubu Petr Dvořák výsledek jednání o pozici trenéra, ze které vzešlo, že David Handl bude nadále lodivodem meziříčské střídačky. Na tomto postu tak ke změně nedošlo a trenér Handl může pokračovat ve své práci, kterou zakončil posledním ligovým utkáním v Porubě.
27.4.Muži zahájí přípravu na začátku květnaRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Seniorský tým pod vedením trenéra Davida Handla zahájí suchou část přípravy v pondělí 2. května. K týmu se připojí pravděpodobně i několik nových jmen, které bude meziříčský klub testovat.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS