Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2018 vyšly tyto články:

30.4.První posila! Bobři oznamují návrat gólmana SlovákaRichard MüllerZačíná květen, a ačkoliv to může vypadat, že hokej jde na chvíli stranou, opak je pravdou. Vedení klubu už několik týdnů pracuje na poli přestupů a posílení soupisky. Titul první nové tváře pro sezónu 2018/2019 je brankář Jiří Slovák, který dobře ví, jaké je to oblékat dres Valašského Meziříčí.
18.4.Jádro týmu chceme zachovat, přeje si Petr DvořákRichard Müller a Michal VáclavVálčí na dvou polích. Petr Dvořák zakončil druhou sezónu v pozici manažera a hráče ve valašskomeziříčském klubu a ani zdaleka nehodlá nic pověsit na hřebík. Poté, co se krátce ohlédl za uplynulou sezónou, nastínil plány do té další. Věří, že se po úspěchu zvedne zájem o hokej a jádro stávajícího kádru hodlá udržet pospolu.
8.4.Bobři jsou srdeční záležitost, má jasno Jakub PořickýRichard MüllerNa první pohled zarputilý a technicky zdatný útočník. Kdo jej zná lépe, ví, že on byl jedním ze základních stavebních kamenů party, která došla až před brány finále. Valašské Meziříčí je pro něj víc než jen hokejové angažmá. Jak sám říká, Bobři jsou pro něj srdcovou záležitostí. Že nejde o pouhá slova dokazuje i fakt, že od svého příchodu nevynechal ve třech sezónách jediný duel a má tak v zádech šňůru 137 zápasů v drese Bobrů. Svoje zdejší působení letos Jakub Pořický okořenil titulem nejlepšího střelce.
7.4.Václav Studený ukončil hokejovou kariéruTisková zprávaPoslední semifinálový duel na ledě Poruby byl posledním utkáním v kariéře Václava Studeného. Zkušený útočník se rozhodl ukončit svou bohatou hráčskou kariéru, ve které odehrál v modrobílém dresu celkem 125 zápasů, z toho 14 v play-off, ve kterém v letošní sezóně Bobři vypadli až v semifinále s Porubou. Vedení klubu děkuje Václavovi za odvedené služby ve prospěch valašskomeziříčského hokeje a přeje mu do další životní etapy hodně štěstí.
1.4.Nervózní jsem ze začátku byl, přiznává nejmladší hráč JenáčekRichard MüllerSní o extraligovém titulu, ale je teprve na začátku. Mladému obránci Jakubovi Jenáčkovi se naskytla v osmnácti letech šance nakouknout do seniorského hokeje, ne však v jeho rodném Zlíně, ale o několik kilometrů severněji ve Valašském Meziříčí. Ostudu rozhodně nositel slavného hokejového jména neudělal. Za Bobry nastoupil včetně play-off do sedmnácti zápasů, z nichž si odnesl gól a dvě asistence. Schoval si puk z prvního gólu?


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS