Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2020 vyšly tyto články:

5.4.#HokejDoma - 2KlubJe tu druhý díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. Oddělení rozvoje ledního ve spolupráci s regionálními trenéry Českého hokeje se tentokrát zaměřili na trénink dolních končetin a obratnost s tenisáky. Několik svých oblíbených cvičení opět názorně ukázali hráči NHL Ondřej Kaše a jeho bratr David. Každý mladý hokejista si tyto cviky může vyzkoušet, kdekoliv je to příhodné – doma, v garáži, na zahradě, v parku, na louce nebo v lese.
6.4.Zemřel Břetislav Hradil, bývalý hokejový rozhodčí a činovník kluburedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek, 3. dubna ve věku 70 let zemřel dlouholetý činovník valašskomeziříčského hokeje, pan Břetislav Hradil. Mezi pravidelnými návštěvníky zimního stadionu snad není nikdo, kdo by jej neznal, nepotkal, či neviděl mezi boxem časoměřičů a trestnou lavicí, kde vždy pravidelně sezónu co sezónu působil při mistrovských utkáních mužů. Zapálený srdcař, výborný kamarád a čestný člověk, kterému nikdy nebyl osud meziříčského hokeje lhostejný, tak nakonec prohrál svůj boj se zákeřnou nemocí. ČEST JEHO PAMÁTCE!
8.4.Petr Dvořák hovoří otevřeně k uplynulé sezóněRichard MüllerVážení fanoušci, sponzoři a všichni, kdo se o náš hokejový klub zajímáte, rád bych v tomto období, kdy nám neočekávaně skončila sezóna, zhodnotil uplynulý ročník a napsal vše z mého pohledu.
12.4.#HokejDoma - 3KlubVe třetím pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL, který vzniká ve spolupráci oddělení rozvoje ledního hokeje s regionálními trenéry Českého hokeje, se Ondřej Kaše s bratrem Davidem tentokrát zaměřili na trénink horních končetin a cvičení se švihadlem. Každý mladý hokejista se tak může podívat, jak trénují hráči z nejlepší ligy na světě a tyto cviky si může vyzkoušet, ideálně venku v přírodě.
13.4.Jak tráví hráči A-týmu Velikonoce a hokejové volno? Díl 1/2KlubPandemie tolik celosvětově skloňovaného koronaviru nejenže ukončila předčasně sezónu, ale zasahuje i do období, v němž je většina hokejistů zvyklá i na mimosportovní záležitosti. Omezené možnosti tréninku a volnočasových aktivit využívají hráči Bobrů různě. Jak se hráči v tomto období mají, se dočtete níže.
17.4.Jak tráví hráči A-týmu hokejové volno? Díl 2/2KlubDle posledních informací a vládních rozhodnutí je zřejmé, že Česká republika má nejhorší dny za sebou. Na lepší časy se blýská i hokejistům, a přestože hromadné trénink ještě nejsou povoleny, je otázkou času, kdy se bude moci sejít A-mužstvo na zimním stadionu a nastartovat přípravu na sezónu 2020/2021. Do té doby musí hráči trávit čas doma a připravovat se individuálně.
19.4.#HokejDoma - 4KlubDo dalšího pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje ve spolupráci s regionálními trenéry Filipa Zadinu. Útočník Detroit Red Wings se zaměřil na činnosti s míči. Ukazuje cviky, které má ve své tréninkové náplni a neopomíjí alespoň několik z nich zařadit do každodenního tréninku v zimě i v létě. V prvním videu Filip předvádí individuální dovednosti s míči.
24.4.Děláme vše, abychom 2. ligu hráli. První jména jsou na soupisceKlubBobři letos nebudou jediným klubem ve druhé lize, který musí z důvodu krizové situace řešit samotnou finanční existenci klubu. Vedení klubu ale příznivce uklidňuje, a přestože je jasné, že situace nebude lehká, dělá vše pro to, aby provoz druholigového A-týmu, ale i celého klubu byl zajištěný stejně, jako doposud. „Uvidíme, jak se ke všemu postaví sponzoři. To rozhodnou následující týdny a měsíce,“ říká Petr Dvořák. Už teď na konci dubna se domluvil s několika hráči na pokračování a na pořadu dne je aktuálně začátek suché přípravy.
26.4.#HokejDoma - 5KlubV dalším pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL se společně s útočníkem Detroit Red Wings Filipem Zadinou dostáváme k dalším zajímavým domácím aktivitám, kterými jsou dovednosti s míči ve dvojicích.
28.4.Rozhovor s předsedou klubu Tomášem Vašicou po 3 letech v čele vedeníKlubPřestože jméno Tomáš Vašici se neobjevuje v každodenních zprávách z klubu, je to právě on, kdo z té nejvyšší pozice zabezpečuje jeho fungování. Do čela se postavil na jaře roku 2017 a dokázal zvednout meziříčský hokej z pokraje propasti. Díky jeho práci klub získává finance na fungování všech kategorií a funguje i na poloprofesionální seniorské úrovni.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS