Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2009 vyšly tyto články:

21.5.Letní příprava Bobrů v plném prouduMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Letní příprava druholigových hokejistů na nadcházející sezónu probíhá na plné obrátky. Hráči společně nabírají nezbytnou sílu a kondici, kterou poté umocňují na ledě svými výkony. I redakce webu Bobrů navštívila jeden z tréninků v posilovně, kde se část týmů soustředila jen na posilovací cviky. Nutno dodat, že ostatní hráči kádru, kteří v posilovně z kapacitních důvodů nebyli, snášeli neméně nezbytný dril výběhů a kondice.
20.5.První liga chce zavést baráž, druholigové kluby protestujíMichal Berg Úterní aktiv prvoligových týmů schválil model soutěže na nadcházející ročník. Oproti minulé sezóně je v něm jediná změna - na rozdíl od přímého sestupu dvou týmů se nyní sestup bude týkat pouze jednoho týmu, který se navíc s vítězem druhé ligy utká v baráži. Tato změna se však pranic nelíbí zástupcům druholigových týmů. "Před dvěma lety, když se soutěž rozšířila na 16 týmů, bylo odsouhlaseno, že bude zaveden přímý sestup a postup. Nyní se to však opět mění v neprospěch klubů z nižší soutěže," zlobí se trenér opavského Slezanu Karel Suchánek.
19.5.MISS BOBŘICE - VítězkyJan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Včerejším dnem skončilo oficiální hlasování do soutěže Miss Bobřice, ve které jste si mohli zvolit vlastní Miss.
16.5.Fanoušci se chystají do BrnaMichal VáclavPo krátké pauze, kdy fanoušci hokejového klubu HC Bobři postupně přispívali na adopci dvou bobrů, se mílovými kroky blíží samotný výjezd "rodičů" za bobry do brněnské ZOO. Nutno zmínit, že k adopci přispěli kromě fanoušků či sympatizantů domácího klubu i fans HC Orlová, kterým tímto děkujeme. Pojďme si tedy společně zhrnout nejdůležitější informace k výjezdu.
11.5.Hlasování o titul Miss Bobřice zahájenoMichal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po představení všech účastnic, může tedy hlasování o historicky 1.titul Miss Bobřice začít. K příznačnému názvu hokejového klubu a místního zimního stadionu, jenž se nachází v blízkosti řeky Bečvy patří samozřejmě i chráněný hlodavec, bobr. Proto se redakce hokejového klubu HC Bobři rozhodla, že ztotožní název soutěže s klubem, který fanouškům a fanynkám přirostl k srdci. Nyní máte právě vy možnost rozhodnout, která z kandidátek se stane vítězkou 1.ročníku soutěže.
10.5.Představení soutěžících Miss Bobřice - část V.Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Pátá a poslední část soutěžících je zde. Dravé mládí - Martina a Lucie. V příštím článku už Vy - návštěvníci webu Bobrů můžete rozhodovat o tom, která z kandidátek je Vám nejvíce sympatická, ať už svou vizáží či svými zveřejněnými názory, a té také dát svůj hlas.
9.5.Představení soutěžících Miss Bobřice - část IV.Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Čtvrtou část soutěže Vám nyní představí další dvě finalistky. Evu a Jiřinu. Redakce každý den představí další adeptky na titul Miss Bobřice.
8.5.Představení soutěžících Miss Bobřice - část III.Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Třetí část soutěže Vám nyní představí další dvě finalistky.Pavlínu a Markétu. Redakce každý den představí další adeptky na titul Miss Bobřice.
7.5.Představení soutěžích Miss Bobřice - část II.Michal Václav V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Soutěž Miss Bobřice se rozběhla prvními dvěmi soutěžícími v předchozím článku. Nyní Vám představíme další dvě kandidátky, které se ucházejí o tento post. Jedná se o dvě Veroniky, dvě kamarádky, dvě věrné fanynky Bobrů.
6.5.Představení prvních dvou soutěžících v soutěži Miss Bobřice - část I.Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Soutěž Miss Bobřice se rozbíhá a nyní vám představíme první 2 soutěžící, které se ucházejí o tento post, je t Zuzana Krutílková a Irena Burdíková. Pro osvěžení vaší paměti jsou na konci článku odkazy na fotky těchto dvou slečen.
3.5.Mužstvo bylo dobře složené, říká o uplynulé sezóně manažer Bobrů Petr Kovář Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zhodnocení uplynulé úspěšné sezóny u "A" mužstva nám poskytl manažer Bobrů Petr Kovář. V čem viděl úspěch znamenající 2. místo po základní části a kde naopak viděl rezervy se můžete dočíst právě v posezónním rozhovoru.
2.5.Představujeme soutěžící Miss BobřiceMichal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Do soutěže o korunku Miss Bobřice se přihlásilo celkem deset fanynek, které svou přítomností na tribunách popřípadě svými hlasivkami podporují svůj milovaný klub HC Bobři Valašské Meziříčí. Nyní Vám ve zkratce představíme všechny kandidátky. Následně budou ve třech článcích soutěžící představeny ve svých medajloncích, které mají všechny soutěžící stejné.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS