Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2011 vyšly tyto články:

30.5.Letní příprava mužů v plném prouduMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již několik týdnů trvá u valašskomeziříčských Bobrů suchá letní příprava, která je nezbytná pro nadcházející druholigový ročník. Hráčům byl na začátku přípravy vedením klubu představen nový trenér Ing. Jaroslav Stuchlík. Po uvedení základních informací o průběhu letní přípravy, tak mohli Bobři zahájit důležitou fyzickou přípravu na nadcházející sezónu.
26.5.Jsme jeden tým, pocity radosti prožíváme všichni, říká po úspěšném ročníku Lukáš AdámekMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I na další rozhovor jsme pozvali valaškomeziříčskou hokejovou naději, která již v útlém věku dokáže rozhodovat zápasy a být velkou oporou pro svůj tým. Tím je jednoznačně Lukáš Adámek, který pravidelně svému soupeři, obráncům i brankáři motá hlavu a střílí důležité góly. Lukáš Adámek byl dokonce zvolen na velice prestižním a ceněném turnaji "BC" jako nejlepší hráč turnaje. Jaké má tedy Lukáš své představy do budoucna a co pro něj znamená hrát za Bobry se dozvíte v následujícím článku.
21.5.Florbal je výborný doplňkový sport pro hokej, říká Lukáš BaculJakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V probíhající letní přípravě valašskomeziříčských hráčů před novou sezónou jsme pozvali na florbalový turnaj konaný ve Valašském Meziříčí i hráče, který loni vyhrál kanadské bodování týmu a stal se tak oporou Bobrů. Řeč je pochopitelně o Lukáši Baculovi . Sám hráč projevil zájem se tohoto florbalového turnaje v regionu zůčastnit a nakonec přispěl svým výkonem a brankami ke konečnému druhému místu pro pořádající tým. Mezi zápasy nám tento útočník i zodpověděl několik otázek. Lukáš Bacul však s největší pravděpodobností letos nezasáhne do druholigových bojů v dresu Bobrů, nicméně pojďme se společně seznámit mimo jiné i s jeho názory na doplňkový sport pro hokej, či letní přípravu pod novým trenérem.
14.5.Dominik Vanduch: „Mým vzorem je Sidney Crosby“Jan KramářK malým Bobříkům patří také již neodmyslitelně také Pavel Vanduch, jakožto vedoucí mužstva mladších žáků, se svým synem Dominikem, který je aktivním hráčem mladších žáků! Vyzpovídali jsme je oba dva. V tomto článku se dozvíte, například to, co obnáší práce vedoucího mužstva, či kdo je v kabině malých Bobříků největší autoritou! To vše a ještě mnohem více se dočtete v následujícím článku.
11.5.Potvrzeno: Přemysl Vašut nadále hráčem BobrůMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí se podařilo dohodnout s loňským kapitánem „A“ týmu Přemyslem Vašutem a společně podepsali jednoroční smlouvu na další hokejovou sezonu. Klub se tak dohodl jak se samotným obráncem, tak i s jeho mateřským klubem HC Nový Jičín na dalším ročním hostování. Přemysl Vašut tak bude působit v dresu Bobrů již v pořadí třetí sezónu a je také mezi prvními potvrzenými příchozími hráči před nadcházející sezónou 2011/2012. Velký srdcař, bojovník a hecíř v kabině bude i nadále v obraně usilovat o co nejlepší výsledky Bobrů. "Na nadcházející sezónu se už těším, přestávka je dlouhá, určitě bychom se chtěli pohybovat v tabulce výše než loni a dostat se do play-off", říká Přemysl Vašut. V loňské sezoně dokázal vyhrát kanadské bodování obránců Bobrů se ziskem 24 bodů za 7 gólů a 17 asistencí. O dalších potvrzených hráčích, kteří budou oblékat dres Valašského Meziříčí v příští sezoně pod novým trenérem Jaroslavem Stuchlíkem vás budeme průběžně informovat.
9.5.Jméno nového trenéra Bobrů odtajněno, tým povede Jaroslav Stuchlík, hrajícím asistentem bude Robin BaculMichal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC Bobři Valašské Meziříčí dnes oficiálně představili nového trenéra, který vystřídal po téměř čtyřech letech Romana Sedláka. Novým trenérem Bobrů, který povede tým mužů v další druholigové sezoně se stal pan Ing. Jaroslav Stuchlík , který má bohaté trenérské zkušenosti především z působení v extraligovém Zlíně, kde zastával trenérskou funkci u mládežnických extraligových týmů dorostu či juniorů, aby poté po dobu téměř šesti hokejových sezon působil jako asistent u mužského týmu Zlína. S tímto týmem dokázal společně s Ernestem Bokrošem vyhrát i mistrovský titul.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS