Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2016 vyšly tyto články:

31.5.Bobři pláčou, zemřel srdcař a velký bojovník Michal PostavaKlubV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Celý klub dnes zasáhla velice smutná zpráva o úmrtí dlouholetého představitele meziříčského hokeje Michala Postavy (†41). Michal byl svou prací a obětavostí pro klub dobře známý. Fanoušci ho mohli znát také jako časoměřiče, či hlasatele. Opouští nás především férový člověk, skvělý kamarád a otec dvou dětí. HC Bobři Valašské Meziříčí vyjadřují hlubokou soustrast rodině a pozůstalým.
30.5.Den dětí se povedl, o střelbu na bránu byl mezi malými návštěvníky velký zájemRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Krásnou slunečnou sobotu si užili všichni, kteří se zúčastnili Dne dětí v zámeckém parku Kinských. Poprvé se na podobné události prezentovali také meziříčští Bobři kteří, jako jediný sportovní celek na této akci, v rámci svého stanoviště prezentovali svůj hokejový klub. Kromě vystavených dresů a hokejové výstroje zaujala nejvíce všechny příchozí děti střelba na hokejovou branku, ve které se snažili najít malé otvory v rozích.
25.5.Svaz mění model druhé ligy. Změny se mně líbí, dodává Petr DvořákRichard MüllerP R A H A / V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V úterý 24.5. proběhl v Praze druholigový aktiv, který měl jako hlavní cíl dohodnout hrací model druhé ligy. Z prvotního návrhu, který jsme vám prezentovali, podle očekávání sešlo a zástupci klubů z celé republiky si zvolili jiný. Za Bobry byl přítomen na aktivu manažer klubu Petr Dvořák. Druhá liga mění také část svých pravidel, které by měly soutěž zatraktivnit.
24.5.Vyjádření klubu na výrok pana Františka VeverkyKlubV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nejednoho funkcionáře meziříčských sportovních klubů musela vyvézt z míry odpověď místopředsedy Strany svobodných občanů pana Františka Veverky na otázku finanční podpory města pro sportovní oddíly v našem městě. Ten dal najevo svůj nesouhlas s finanční podporou sportovním klubům. A nazval sportovce, reprezentující město Valašské Meziříčí, těmi, co jen natahují ruce a berou. Dále pak vyzdvihl náš hokejový klub jako bezednou dírou pro městský rozpočet. Vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí chce však uvést věci na pravou míru a především hájit všechny ostatní sportovní celky, které ve městě působí.
23.5.Bobři na Dnu dětíRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci městem pořádaného Dne dětí se v zámeckém parku zámku Kinských ukážou i Bobři se svým stánkem, ve kterém si mohou jak malí návštěvníci, tak i rodiče vyzkoušet střelbu na bránu, či prozkoumat veškerou výstroj a výzbroj hokejisty. K dispozici budou taky trenéři mládeže a hráči mužského "A" týmu, včetně manažera Petra Dvořáka, se kterými se u našeho stánku můžete setkat. Neváhejte se tedy této akce s bohatým programem zúčastnit a poslechnout si i například koncert známé skupiny The Tap Tap. Začínáme v sobotu 28. 5. 2016 od 10:00.
20.5.Dorost trénuje naplno, stále však hledá hráče k doplnění kádruKlubV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů budou v příští sezóně hrát ligu staršího i mladšího dorostu. Obě věkové kategorie již zahájily suchou přípravu, avšak stále hledají hráče, kteří by v příští sezóně oblékli modrobílý dres a doplnili by tak obě kategorie.
17.5.Rozhovor s novým asistentem trenéra Radimem DvořákemRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po delší době bude mít trenér mužského áčka i svého asistenta. Jako pravá ruka Davida Handla přichází do klubu čtyřiatřicetiletý bývalý hokejista Nového Jičína Radim Dvořák. Na tuto pozici si ho zvolilo vedení klubu po poradě s trenérem Handlem, který Radima Dvořáka dobře zná. Trenérské duo vede společně tým už od začátku přípravy.
13.5.Hokejový svaz uveřejnil model pro ročník 2016/2017Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Fanoušci všech týmů z celé druhé ligy netrpělivě očekávali zveřejnění hracího modelu druhé ligy, který právě během včerejšího dne vyplaval na povrch. Dá se říci, že oproti minulým sezónám bude pro všechny týmy z celé republiky spravedlivější. Bobři odehrají v základní části 42 utkání a hracími dny zůstává středa a sobota.
11.5.Rozpis letní přípravy mládežep.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V květnu se rozběhla letní příprava našich mládežnických kategorií.
9.5.Věřím, že dobrými výsledky lidi na stadion přitáhneme, zní z úst jednatele klubu pana ŠimčíkaRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I když je sezóna dávno za námi, přesto za ní ještě malé poohlédnutí podnikneme. Rozhovorem uzavřel minulý ročník jednatel klubu pan Zbyněk Šimčík. Z jeho pohledu bylo těžké toto nepovedené období hodnotit, přesto našel odpovědi na všechny naše dotazy.
8.5.Suchá příprava běží, s plány svazu o rozdělení druhé ligy nesouhlasíme, říká Petr DvořákRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté seniorského týmu Bobrů mají za sebou první týden přípravy. Nejen k jejímu průběhu se vyjádřil manažer Petr Dvořák, který nyní řeší i otázku ohledně modelu druhé ligy v příští sezóně.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS