Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2017 vyšly tyto články:

2.5.Výprodej zůstatkové výstroje společnosti HC Bobři s. r. o.Tisková zprávaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Od dnešního dne (tj. 2. května 2017) do 16. května 2017 bude probíhat výprodej zůstatkové výstroje společnosti HC Bobři s. r. o. V článku naleznete položky, které si můžete zakoupit. Pokud budete mít o některou z uvedených položek zájem kontaktujte nás na emailu hcbobri@gmail.com a do předmětu uveďte kód produktu, o který máte zájem. Lze také zakoupit jednorázově všechny věci, které ještě zbývají v prodeji za 8000,- Kč (v tomto případě uveďte do předmětu emailu "Vše"). V případě zájmu a po osobní domluvě lze věci zaslat také poštou na dobírku. Doplňující informace: tento výprodej nemá a ani nebude mít vliv na fungování klubu HC Bobři Valašské Meziříčí.
3.5.Změna ve vedení klubu! Pozici předsedy přebral Tomáš VašicaTisková zprávaÚterní zasedání členů zapsaného spolku, který je vlastnikem hokejových Bobrů, přineslo převratnou změnu na nejvyšším postu. Na pozici předsedy klubu rezignoval Zbyněk Šimčík, jehož v následném hlasování nahradil Tomáš Vašica.
4.5.Bobři od května vkročí do suchého driluRichard MüllerNecelé dva měsíce po skončení sezony se opět začínají scházet hráči všech kategorií k letní suché přípravě. Muži začnou naplno od poloviny května, program mládeže závisí na rozhodnutí každého trenéra zvlášť.
10.5.Nový lodivod A-mužstva, k Bobrům přichází trenér Jiří WeintrittKlubPo Romanu Čechmánkovi, který se přesouvá po vzájemné domluvě k mládežnickým celkům, přebírá pozici trenéra seniorského mužstva Bobrů zkušený Jiří Weintritt. Manažer Petr Dvořák to oznámil ve čtvrtečních dopoledních hodinách. (foto: hc-vsetin.cz)
10.5.Roman Čechmánek se stává trenérem mladších a starších žáků Bobrů!redakceMládežnické kategorie Bobrů Valašské Meziříčí budou mít na své lavičce velkou osobnost v podobě trenéra Romana Čechmánka. Ten se od nové sezóny 2017/2018 stává trenérem kategorií mladších a starších žáků Bobrů.
23.5. Město je hlavním partnerem hokeje a komunikace mezi klubem a městem je velmi důležitá, říká nový předseda klubu, Tomáš VašicaredakcePřinášíme Vám předsezónní rozhovor s panem Tomášem Vašicou. Ten se stal na květnové členské schůzi novým předsedou klubu HC Valašské Meziříčí 2005, z.s. Zároveň je i zastupitelem města Valašské Meziříčí a řídí úspěšnou obchodní firmu. Jaké jsou jeho vize na další chod klubu a vyhlídky na příští hokejový ročník všech kategorií Bobrů?
24.5.Další změny v kádru během přípravy, na nové posily ale stále čekáme!Richard MüllerKvěten se chýlí ke konci a suchá příprava seniorského týmu je v plném proudu. K týmu se připojilo několik mladíků na testy, přesto většina plánovaných posil je teprve v hledáčku. S fyzickou kondicí pomáhají od letoška i služby kondičního trenéra.
24.5.Den dětí s klubem HC Bobři Valašské MeziříčíRedakceV neděli 4. června se pořádá v zámeckém parku přidruženého k zámku Kinských již tradičně Den dětí, kde na děti čeká plno zábavy a aktivit. A stejně tak jako v loňském roce i v tomto u toho nebude chybět náš klub, který se na tento den pečlivě připravuje.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS