Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2019 vyšly tyto články:

3.5.Zranění Tomáše Brunce nedovolí kapitánovi start sezónyRichard MüllerBěhem play-off uplynulé sezóny si přivodil Tomáš Brunec zranění, které mu nedovolí zasáhnout do celé přípravy a začátku sezóny. O budoucnosti kapitána Bobrů se rozhodne v průběhu dlouhodobé rekonvalescence.
3.5.Asistentem trenéra bude Lukáš PlšekRichard MüllerUž před začátkem minulé sezóny avizoval Lukáš Plšek, že se jedná o jeho poslední sezónu v roli aktivního hráče. Gólmanskou kariéru pověsil na hřebík, ale kabinu Valašského Meziříčí neopouští. Lukáš Plšek se od nynějška stává asistentem trenéra Jiřího Weintritta.
3.5.Petr Dvořák se domluvil na dalším pokračování. Zůstává i trenér WeintrittRichard MüllerHned po skončení sezóny přišlo na řadu jednání o důležitých postech sportovního manažera a trenéra A-týmu. Na začátku května se rozhodli dosavadní trenér Jiří Weintritt a sportovní manažer Petr Dvořák pokračovat na svých pozicích.
5.5.Kdo zůstává a kdo končí? A-tým začíná měnit podobuRichard MüllerBobři zanedlouho zahájí letní přípravu, do které vstoupí hráči, se kterými lub počítá do další sezony, a také ti, kteří budou o místo v sestavě bojovat.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS