Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 vyšly tyto články:

4.6.HC Bobři pořádají nábor do svých věkových kategoriíredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Klub HC Bobři Valašské Meziříčí pořádá nábor do svých mládežnických kategorií. Chcete hrát hokej? Neváhejte a přijďte mezi nás!
7.6.Valašské derby na neobvyklém povrchu, hokejisté vyběhnou v kopačkách proti VsetínuRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zajímavé zpestření suché přípravy mají na programu již tento pátek (10.6.) hokejisté Bobrů a Vsetína. Na fotbalovém hřišti v Semetíně totiž odehrají fotbalové utkání, které může být pro fanoušky docela atraktivní. Je jen otázkou, který z týmu bude mít fyzicky lépe natrénováno a potrápí toho druhého. Zpříjemněte si páteční podvečer a dorazte naše hokejisty, v čele se zkušeným fotbalistou Martinem Vargou, podpořit. Úvodní hvizd utkání je naplánován na 17:00.
10.6.Valašské derby na suchu znamenalo prohru na hřišti, avšak výhru v hledištiRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í / S E M E T Í N - Slunečné páteční odpoledne patřilo v Semetíně fotbalu. Na trávník se proti sobě postavili týmy VHK Vsetín a HC Bobři Valašské Meziříčí. Bobři ze začátku utkání svého soka převyšovali a dokonce se dostali do vedení 3:0. Pak ale našel i Vsetín recept na bránu, kterou střežil muž v rukavicích Lukáš Zábojník, a po gólovém nástupu ve druhém poločase otočili výsledek na konečných 5:4.
22.6.Příprava se schyluje ke konci, první jména kmenových hráčů už figurují na soupisce pro další sezónuRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - S koncem měsíce června přichází také konec neoblíbené suché přípravy. S blížícím se nástupem na ledovou plochu se začíná mluvit i o posilách, které by měly modrobílý dres Bobrů obléci. Jediné, co však můžou Bobři potvrdit, jsou jména kmenových hráčů, kteří budou za Valachy bojovat i nadále. Více přiblížil v našem ohlédnutí za průběhem přípravy Petr Dvořák.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS