Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2018 vyšly tyto články:

26.6.Hokej ve Valmezu mě baví! Junior Kuchařík má nakročeno mezi mužeRichard MüllerUž odmala je součástí hokejové organizace Bobrů. Postupnými krůčky si došel přes všechny mládežnické kategorie až do dospělého hokeje. Do další sezóny by se měl už jako právoplatný člen soupisky objevovat ve druholigových zápasech a navázat na své zatím ojedinělé starty mezi muži. Dokáže být devatenáctiletý útočník vzorem pro ostatní kluky z mládeže?
25.6.Bobry čeká soustředění v Bystřici nad PernštejnemRichard MüllerHokejisté A-týmu Valašského Meziříčí vyjedou v rámci červnové suché přípravy i na led. Ve čtvrtek totiž odjíždí tým, včetně testovaných nováčků, na čtyřdenní soustředění do Bystřice nad Pernštejnem, kde se bude pod taktovkou kouče Jiřího Weintritta intenzivně připravovat do ostrého startu sezóny.
25.6.Přípravné duely už mají svou podobuRichard MüllerNedílnou součásti přípravy do každé sezony jsou i přátelské zápasy, které v průběhu srpna poprvé ukážou, v jakém rozpoložení se mužstvo před sezonou nachází. Stejně jako loni, odehrají Bobři dvojzápas se slovenským celkem MŠK Púchov a také se střetnou s tradičními soupeři z druholigové scény.
14.6.Svaz schválil návrh aktivu. Bobry čeká nový systém soutěžeDaniel Gargulák2. liga pro novou sezónu mění kabát. K již existujícím skupinám Západ, Střed a Východ přibývá nově skupina Jih, s jejímž obsazením budou v rámci základní části svádět tuhé boje i valaši z Bobří hráze. Třetí nejvyšší soutěž tak nabírá po delší době na atraktivitě, Bobry však čekají výjezdy do dalekých Českých Budějovic, Tábora nebo Pelhřimova.
1.6.Bobři do Českých Budějovic? Návrh aktivu musí posvětit svazRichard MüllerPrvní červnový den byl v Praze na programu druholigový aktiv, na kterém samy kluby diskutovaly a následně složily návrh pro hrací systém druhé ligy v sezóně 2018/2019. Pokud nový formát odsouhlasí i Český svaz ledního hokeje, čekají Valašské Meziříčí zajímavé novinky.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS