Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2019 vyšly tyto články:

19.6.Rozhodnuto! Pětikolový systém proti osmi soupeřůmKlubVedení hokejového svazu ve spolupráci s hokejovými kluby odsouhlasili model druhé ligy v následující sezóně. Bude se hrát nově na tři skupiny. Bobři tradičně zůstávají ve skupině Východ, v rámci niž se utkají pětikolově s každým soupeřem.
11.6.Návrat ke starým kolejím modelu 2. ligy? Na místě je řada otazníkůDaniel GargulákJak už bývá zvykem, v červnu se rozhoduje o složení jednotlivých skupin nebo herním modelu 2. ligy a ani letošní rok není výjimkou. Nová sezóna by měla přinést staronový model tří skupin, tentokrát však zcela s rozdílnými účastníky. Vše je prozatím stále ve fázi jednání.
5.6.Nábor mladých hokejistůRedakceKlub HC Bobři Valašské Meziříčí pořádá na zimním stadionu nábor mladých hokejistů. Stavte se tedy s Vaším synem nebo dcerkou v v úterý 11. června od 17:00 hod. na náš trénink. Co si vzít sebou? Stačí obyčejné sportovní oblečení a boty, právě totiž probíhá letní příprava. A co bude následovat pak? O tom se pobavíte na tréninku s našimi trenéry. Těšíme se na Vás! Mládež HC Bobři Valašské Meziříčí podporuje finančně Zlínský kraj.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS