Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2019 vyšly tyto články:

5.6.Nábor mladých hokejistůRedakceKlub HC Bobři Valašské Meziříčí pořádá na zimním stadionu nábor mladých hokejistů. Stavte se tedy s Vaším synem nebo dcerkou v v úterý 11. června od 17:00 hod. na náš trénink. Co si vzít sebou? Stačí obyčejné sportovní oblečení a boty, právě totiž probíhá letní příprava. A co bude následovat pak? O tom se pobavíte na tréninku s našimi trenéry. Těšíme se na Vás! Mládež HC Bobři Valašské Meziříčí podporuje finančně Zlínský kraj.
11.6.Návrat ke starým kolejím modelu 2. ligy? Na místě je řada otazníkůDaniel GargulákJak už bývá zvykem, v červnu se rozhoduje o složení jednotlivých skupin nebo herním modelu 2. ligy a ani letošní rok není výjimkou. Nová sezóna by měla přinést staronový model tří skupin, tentokrát však zcela s rozdílnými účastníky. Vše je prozatím stále ve fázi jednání.
19.6.Rozhodnuto! Pětikolový systém proti osmi soupeřůmKlubVedení hokejového svazu ve spolupráci s hokejovými kluby odsouhlasili model druhé ligy v následující sezóně. Bude se hrát nově na tři skupiny. Bobři tradičně zůstávají ve skupině Východ, v rámci niž se utkají pětikolově s každým soupeřem.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS