Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2020 vyšly tyto články:

2.6.Trenéři licence B ve Valašském MeziříčíKlubKlub HC Bobři Valašské Meziříčí společně s Českým hokejem organizoval v termínu od 1. do 2. června školení pro budoucí trenéry licence B, které se uskutečnilo v budově místní Sokolovny. Školení se účastnily téměř dvě desítky trenérů, kteří byli školeni odborníky ve svém oboru.
14.6.#HokejDoma - Workoutové hřiště IKlubDvanáctý díl série, díky které se mladí hokejisté mohou inspirovat hráči NHL, přináší několik cvičení zaměřených na horní polovinu těla a břišní svaly. Sadu svých oblíbených cviků na workoutovém hřišti připravil útočník Chicaga Blackhawks David Kämpf ve spolupráci se sportovním oddělením Českého hokeje. Na praktické ukázky dohlíželi profesionální regionální trenéři Robert Kaše a Petr Beránek.
14.6.#HokejDoma - Workoutové hřiště IIKlubSeriál #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL bude pokračovat i v době, kdy se situace začíná vracet do normálu a je možné sportovat ve skupinách v uzavřených i otevřených prostorech. Důvody vysvětluje Slavomír Lener, manažer rozvoje ledního hokeje, ve speciálním rozhovoru na toto téma. Třináctý díl série zavede mladé hokejisty na workoutové hřiště, kde jim své další oblíbené cviky ukáže útočník Chicaga Blackhawks David Kämpf.
14.6.#HokejDoma - Základní gymnastikaKlubV 14. díle seriálu, který inspiruje mladé hokejisty k pohybu mimo tréninkovou jednotku, ukazuje útočník Chicaga Blackhawks David Kampf, které gymnastické prvky patří do rejstříku základních pohybových dovedností. Zvládnutím předvedených cviků prokáže mladý hokejista, že je rychlý, obratný, mrštný, hbitý, dobře se orientuje v prostoru a prokazuje i určitou míru odvahy.
16.6.#HokejDoma – Fotbalové dovednostiKlubDo 15. dílu série #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje dva mladé útočníky ročníku 1999. Martin Nečas z Caroliny Huricanes a Martin Kaut z Colorada Avalanche ukázali, jak doplnit tréninkové jednotky v hokejovém klubu o aktivity spojené s fotbalem.
18.6.Týden plný sportu, pohybu a zábavy!KlubBobři letos přichází se zajímavou novinkou – pro zájemce z řad mladých hokejistů i veřejnosti připravuje klub týden plný sportu, pohybu a zábavy. V červenci se uskuteční příměstský tábor, program se bude odehrávat na suchu.
29.6.#HokejDoma: TenisKlubV minulém díle ukázali útočník Caroliny Hurricanes Martin Nečas a útočník Colorada Avalanche Martin Kaut, že jsou dobří fotbalisté. Svou všestrannost dokazují i v 16. díle série #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. Tentokrát se jedná o další mezi hokejisty oblíbenou disciplínu: tenis, který je vhodným sportem pro hráče všech věkových kategorií.
30.6.#HokejDoma: Příprava Davida PastrňákaKlubV sedmnáctém, předprázdninovém vydání série videí s hráči NHL vám ukážeme, jak trénuje mimo led náš nejlepší hokejista a současně nejlepší střelec NHL David Pastrňák. Jeho přístup k tréninku, hře, soutěživost a zápal do všeho, co dělá, je velice inspirativní.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS