Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2009 vyšly tyto články:

1.7.Informace z aktivu juniorů a dorostu!Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pondělí 29.6.2009 proběhl v Brně společný předsezonní aktiv klubů Jihomoravského kraje, kraje Vysočina, Olomouc, Zlín a Moravskoslezského.
1.7.Ivo Kratěna se zúčastnil florbalového turnaje OpenGame!Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ivo Kratěna, se jako jediný hráč Valašského Meziříčí zúčastnil florbalového turnaje Hummel OpenGame v Brně. Byl členem týmu Central Gang Valmez, za který hráli redaktoři a fanoušci Bobrů. Samozřejmě, že jsme si na Iva počíhali a položili mu pár otázek.
6.7.Letní příprava splnila mou představu, říká trenér Roman SedlákMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Pod vedením trenérů Romana Sedláka a Jana Dědka, nastoupili počátkem měsíce května hokejisté Valašského Meziříčí svou letní přípravu. Dvouměsíční letní dril ukončili na konci června. O zhodnocení a průběh této nikterak oblíbené části, nicméně nezbytné pro udržení fyzické kondice v sezoně, jsme požádali právě hlavního trenéra Bobrů.
10.7.Soustředění nejmenších nadějí Bobrů ve Velkých KarlovicíchMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - S koncem školního roku a začátkem letních prázdnin skončila i suchá příprava 3. a 4. třídy hokejistů Valašského Meziříčí. Příprava na novou sezónu nejmenších nadějí Bobrů začala 11. května. Trénovalo se 3 x týdně, z toho 2 x na ploše zimního stadionu na in-line bruslích a jeden trénink byl v tělocvičně zaměřený na protahovací cviky, gymnastiku a různé pohybové prvky. Následně byla příprava zakončena společným soustředěním ve Velkých Karlovicích.
14.7.Turnaj o Bobří pohár!Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 11.července 2009 se nahřišti v Hrachovci uskutečnil turnaj fanoušků hokeje O PUTOVNÍ BOBŘÍ POHÁR.
27.7.Hokejisté Valašského Meziříčí odstartovali přípravu na leděMichal Václav, Lukáš Pořický, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ačkoli zde máme teprve konec července a teploty doslova vybízí k trávení času u vody a na koupalištích, pro hokejisty toto období znamená jediné, a to přípravu na nadcházející hokejovou sezonu. Po zaslouženém volnu, kterému předcházela kvalitní suchá příprava, nazuli poprvé hokejisté HC Bobři Valašské Meziříčí své brusle. Na řadu tedy přišla příprava na ledě, na kterou se tradičně většina hokejistů těší více, než na tu letní. Trénovat budou hráči pod vedením trenérského dua Sedlák - Dědek pětkrát týdně.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS