Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2010 vyšly tyto články:

1.7.Druhá liga nakonec ve 3 skupinách !Jan Kramář, Jan HochmanAčkoliv před měsícem bylo na aktivu druhé ligy ohlášeno, že se bude hrát starším dvojskupinovým systémem, tak skutečnost je nakonec zcela jiná.
2.7.Blíží se II. ročník fotbalového turnaje "o putovní bobří pohár"Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druhý ročník fotbalového turnaje s názvem "o putovní bobří pohár" se uskuteční již 10.července od 9.00 hodin na fotbalovém stadionu v Hrachovci ve Valašském Meziříčí. Oproti prvnímu ročníku se navýšil počet zúčastněných mužstev. Věříme, že se jak všem hráčům, tak i fanouškům bude turnaj a samotná "afterparty" líbit.
6.7.O dalším působení u Bobrů jsem se dlouho nerozmýšlel, říká trenér Roman SedlákMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Roman Sedlák – jméno, které každý fanoušek hokejových Bobrů musí znát. Nejprve působil ve Valašském Meziříčí jako hráč, který přišel z ostravské Sarezy, později se přesunul na lavičku jako trenér „A“ mužstva Bobrů. Je také nejdéle působícím trenérem v celé druholigové skupině Východ. Stojí za ním kus práce, úspěchy a také odhodlání posouvat tým krůček po krůčku výše. Trenér Sedlák po loňské historicky úspěšné sezoně u Bobrů podepsal smlouvu i na nadcházející hokejový ročník 2010/11 a povede tak Bobry ve své již 4.trenérské sezoně.
12.7.Proběhl druhý ročník turnaje O putovní bobří pohárJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 10. července se na fotbalovém hřišti v Hrachovci uskutečnil druhý ročník fotbalového turnaje O putovní bobří pohár. Turnaje se kromě několika týmů fanoušků druholigových mužstev (Břeclav, Prostějov, Uherské Hradiště) zúčastnil také mančaft složený z hokejistů HC Bobři. Hokejisté obhajovali loňské vítězství. Povedlo se? To se dozvíte v tomto článku.
19.7.Ve Valmezu se mi líbí, proto jsem chtěl zůstat, říká obránce Přemysl VašutMichal VáclavBěžela 49.minuta utkání třetího finálového zápasu mezi domácími Bobry a hodonínskými Drtiči. Bobři vedou 2:0 na zápasy. Ve třetím finále je zatím o gól lepší Hodonín. Na led však přichází domácí obránce Přemysl Vašut. Po vyhraném buly putuje přihrávka na modrou, kde je připravený právě "Šuta". Rychlé zpracování puku, tvrdá střela na bránu a.... gól! Následná velká radost Přemysla Vašuta společně s domácími fanoušky, který svou střelou překonává hostujícího brankáře Šrámka a vyrovnáná stav utkání na 5:5. Svým gólem pak dává impuls domácímu týmu k obratu v tomto nervy drásajícím třetím finále ke konečnému vítězství 7:5. Obránci, který se rozhodl prodloužit smlouvu na Valašsku jsem položil několik otázek týkajících se svého působení v dresu Bobrů. Odpovědi na tyto otázky se dozvíte z nadcházejícího rozhovoru.
20.7.Na ledě i v létě v CCM hokejovém tréninkovém centruRedakceObdobí mezi sezonami věnují hráči všech kategorií již tradičně tréninku fyzičky a jednotlivých hokejových dovedností. Kromě dřiny v posilovně a na atletických sportovištích si nyní mohou neoblíbenou suchou přípravu zpestřit i aktivitami na ledě díky nově vzniklému tréninkovému centru CCMHTC v Brně, které kromě zájezdů na zámořské turnaje pořádá i tuzemské týdenní a víkendové přípravné kempy.
28.7.Bobři si zahrají s kanadským týmem Wild Aces 1993 AMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 1. srpna se na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí uskuteční od 17:30 hodin první přátelské utkání nové sezóny. Na Valašsko zavítá kanadský tým Wild Aces 1993 A, který se utká s výběrem HC Bobři Valašské Meziříčí ročník 1993/1994. Přijďte se podívat na srovnání zámořského a evropského stylu mládežnického hokeje. Vstup na utkání je zdarma.
29.7.Nejmenší Bobři mají za sebou suchou letní přípravuJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Krásné počasí jako na objednávku, příroda karlovického kraje, horský vzduch a chuť a nadšení malých Bobříků sportovat, bavit se a soutěžit v řadě her a aktivit, to vše a mnohem víc s sebou přineslo společné soustředění ve Velkých Karlovicích - Machůzkách, které jako každoročně završuje sezonu a suchou přípravu 1. – 5. tříd malých hokejistů Valašského Meziříčí.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS