Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2011 vyšly tyto články:

1.7.Milan Ovšák bude opět oblékat dres BobrůJan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek 1. 7. 2011 byla podepsaná smlouva s ofenzivním obráncem Milanem Ovšákem, jenž působil v dresu Valašského Meziříčí v mistrovské sezóně 2009/2010, kde za 23 zápasů posbíral 21 bodů (8 gólů, 13 asistencí). V minulé sezóně (2010/2011) oblékal dres týmu KTH Krynica, jenž působí v polské nejvyšší soutěži. Milan Ovšák mimo jiné oblékal také dresy Sarezy Ostrava (zde absolvoval letní přípravu na nadcházející sezónu) a týmu HC Orlová. Do paměti valašskomeziříčských fanoušků se zaryl zejména svým útočným myšlením, svou rychlostí a určitě i svou obrannou hrou. Tento všestranný obránce podepsal s týmem Bobrů smlouvu do 30. 4. 2012.
6.7.Okénko do minulosti: Tři trenéři behěm sezóny 2006-2007 a boj o play-offMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejová sezóna 2006 - 2007 byla u Bobrů velice hektická. Rošáda trenérů, propad tabulkou s následným rychlým vzestupem, který vygradoval až v boji o play-off, které vedli Bobři až do závěrečných kol. Mužstvo však i přes konečné deváté místo a viditelně zlepšené výkony ukázalo, že pro příští ročník již pro něj postup do play-off nemusí být opětovně složitou a trnitou cestou...
11.7.Představujeme redakci BobrůMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již je zvyklostí, že si na těchto oficiálních stránkách čtete v pravidelných intervalech nejrůznější hokejové články jak z probíhajícího druholigového ročníku, kde je zákonitě informací mnohem více, tak i z období, kterému říkáme "okurková sezóna", která panuje ve všech klubech napříč ligovými soutěžemi v zemi. Právě v tomto mimohokejovém ročním období se redakce Bobrů snaží články alespoň jednou týdně obměňovat a přinášet buď nové informace v klubu, nebo se příkladně poohlédnout zpět a zrekapitulovat si proběhlé ligové ročníky. Pojďme si ale nyní představit i tvůrce těchto článků, kteří vám přinášejí oficiální informace z hokejového klubu HC Bobři Valašské Meziříčí. Názory jednotlivých redaktorů webu hcvm.cz naleznete níže ve článku.
18.7.Než se začne mrazit, musí být vše zkontrolováno a připraveno, říká ledař Zdeněk BílekMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dny, kdy již opět budeme moci vídat na ledě hokejisty Valašského Meziříčí od nejmenších nadějí, až po „A“ mužstvo se kvapem blíží. Kompresory na výrobu ledové plochy již naplno běží čtvrtým dnem a pracovníci zimního stadionu mají napilno. Než ovšem hráči opět vyfasují výstroj, obují brusle a vyzkouší poprvé v letních měsících kvalitu ledu na svých trénincích, rozhodli jsme se vám zprostředkovat i to, jak samotná příprava ledu vypadá. K rozhovoru ve strojovně zimního stadionu jsme přizvali člověka, bez kterého by se výroba ledové plochy určitě neobešla. Tím dotyčným je ledař, strojník, rolbař, pan Zdeněk Bílek, dlouholetý zaměstnanec zimního stadionu, starající se především o bezproblémový technický chod útrob zimního stadionu. Nyní Vám chceme odkrýt alespoň několik zajímavostí a základních informací z této práce.
21.7.Focení valašskomeziříčských hokejistů je pro mě radost a relax, říká Marek NetoličkaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už jen několik dnů zbývá všem hráčům Valašského Meziříčí, než poprvé před nadcházející sezónou vyjedou na led, proto jsme se rozhodli, že vám již nyní poskytneme očekávaný rozhovor s fotografem valašskomeziříčských Bobrů, Ing. Markem Netoličkou. Člověk, který se na hokej dívá především objektivem svého fotoaparátu nám odkryl svou volnočasovou aktivitu, které se věnuje již mnoho let. "Focení hokeje je pro mě relax a skoro drogou," říká s nadhledem Marek Netolička, jehož fotografie jsou ozdobou nejen celé druhé ligy, ale směle snesou měřítko s fotografy extraligových celků či národního týmu.
26.7.Chtěli jsme změnu, proto jsme si vybrali Valašské Meziříčí, říká jedna z hvězd kempu, útočník Josef MarhaJakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V průběhu letošního hokejového kempu CHMI, který se koná již potřetí ve Valašském Meziříčí, máme možnost setkat se a vidět na vlastní oči hokejisty, kteří prošli ve své kariéře nejslavnější hokejovou soutěží světa - NHL. Tentokrát jsme přizvali ke krátkému rozhovoru po náročném tréninku jednu z hvězd, která pomáhá mladým hokejistům v jejich rozvíjející se kariéře. Touto hvězdou je zkušený hráč, útočník Josef Marha, který kromě národního reprezentačního dresu oblékal barvy Chicaga, Colorada či Anaheimu. Od roku 2001 již působí pouze v jednom klubu, a to ve švýcarském HC Davos.
27.7.Bobři vyjeli na led, příprava na novou sezónu se naplno rozjelaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druholigoví hokejisté Valašského Meziříčí vyjeli ve středu na ledovou plochu zdejšího zimního stadionu, aby pod vedením nového trenéra Jaroslava Stuchlíka a hrajícího asistenta Robina Bacula nabírali úvodní dávky tréninku před druholigovým ročníkem 2011/2012. Na úvodním tréninku se představilo celkem 20 hráčů do pole a 3 brankáři. Bobři tak budou po dobu několika týdnů nacvičovat různé herní varianty a kombinace tak, aby nadcházející druholigový ročník byl oproti loňsku úspěšnějším.
28.7.3. ročník fotbalového turnaje O Bobří pohár je tady!Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve dnech 29. – 31. července proběhne na hřišti TJ Sokol Poličná již třetí ročník turnaje hokejových fanoušků Valašského Meziříčí v malé kopané s názvem „O putovní Bobří pohár“. První ročník vyhráli hokejisté Valašského Meziříčí, druhý ročník ovládla skupina fanoušků Valašského Meziříčí s názvem WF – Walmez Forever.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS