Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2012 vyšly tyto články:

30.7.Ledová plocha se připravuje, hráči se mohou těšit na ledMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ledová plocha se pomalu ale jistě připravuje na blížící se sezónu pro meziříčské Bobry od nejmenších žáčků až po dospělé "A" mužstvo. Led bude k dispozici všem hráčům již pozítří, kdy si někteří z nich již vyzkoušejí opět brusle a novou ledovou plochu. Oficiální první trénink "A" pod vedením Jaroslava Stuchlíka, čeká druholigové Bobry přesně za týden, 6.srpna. A jak tedy ledová plocha vypadá dnes?
29.7.4.ročník turnaje "O putovní bobří pohár" vyhrál opět Placatý ocasMichal VáclavV krásném slunném dni se na fotbalovém hřišti v Poličné u Valašského Meziříčí opětovně konal fotbalový turnaj hokejových fanoušků pod názvem "o putovní bobří pohár". Na turnaj dorazili fanoušci hokejových měst, jako jsou Brno, Prostějov, Břeclav, Nový Jičín, Prostějov a samozřejmě nechyběli ani zástupci domácích, kteří vytvořili hned několik týmů. Mezi týmy, které bojovaly o pohár byli i samotní hokejisté druholigových Bobrů, kteří potvrdili, že to umí nejen s hokejkou a pukem. Celkem 12 mužstev tak svádělo po celý den fotbalové "boje" o co nejlepší umístění ve skupině a pro nejlepší pozici pro následné play-off. Základní skupinu ovládl tým pod názvem Placatý ocas. V samotném finále poté vyzvali domácí hokejisty Bobrů, které porazili až na penaltové rozstřely. Vítězným týmem se tedy stalo mužstvo pod názvem PLACATÝ OCAS. Putovní pohár tedy neputoval nikterak daleko, patrně na stejné místo zástupce tohoto týmu, jako v loňské sezóně. Principem tohoto setkání a her však ani nebylo tak mnohdy vítězit, ale trochu si zasportovat a společně se pobavit před nadcházející se hokejovou sezónou. Nedílnou součástí turnaje bylo i několikeré prověření hlasivek na druholigové boje, které začínají za necelé dva měsíce.
20.7.Bobři se připravují na nadcházející sezónuMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Druholigová sezóna 2012/2013 a její první mistrovské utkání pro Bobry začne sice až za dva měsíce, nicméně vedení klubu již intenzivně v letním období pracuje právě na utváření kádru od nejmenších žáčků až právě po „A“ tým. Ledová plocha bude všem meziříčským hokejistům připravena a k dispozici již začátkem srpna. Druholigový „A“ tým vyjede poprvé společně na led v rámci svého prvního tréninku 6. srpna od 18. hodin. Vedení klubu nyní jedná o hráčích, kteří by hájili barvy Bobrů i pro nadcházející druholigovou sezónu. O potvrzených jménech budeme poté ihned informovat. Trenérem i pro letošní ročník zůstává zkušený Ing. Jaroslav Stuchlík.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS