Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2013 vyšly tyto články:

16.7."VARGA GANG" zůstává u Bobrů i pro sezónu 13/14Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 16. 7. 2013 byly ujednány podmínky vzájemné spolupráce mezi bratry Vargovými a klubem HC Bobři Valašské Meziříčí, kteří tak i příští sezónu budou oblékat dres Bobrů. David Varga v loňské sezóně nasbíral celkem 28 bodů za 13 gólů a 15 asistencí a stal se tak třetím nejproduktivnějším hráčem Bobrů v uplynulém ročníku. Miroslav Varga získal 16 bodů, Martin poté bodů 6. "Všichni tři bratři byli v loňské sezóně nepostradatelnými články ve valašskomeziříčské sestavě. Proto jsme velmi rádi, že jsme se opět dohodli na spolupráci", uvedl manager klubu, Petr Kovář.
15.7.Jiří Slovák bude i v nadcházející sezóně u Bobrů!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 15.7.2013 byla dohodnuta spolupráce v rámci klubu HC Bobři Valašské Meziříčí mezi brankářem Jiřím Slovákem a manažerem klubu Petrem Kovářem, na pokračování působení tohoto brankáře v dresu Bobrů i pro sezónu 2013/2014. Jiří Slovák, kmenový hráč HC Olomouc, v posledních sezónách patřil k nejvýraznějším postavám Bobrů a jeho výkony především v loňské baráži byly pro Bobry naprosto klíčové. Vedení klubu je velice rádo, že se podařilo s brankářem Slovákem prodloužit působení ve Valašském Meziříčí a pěvně doufáme, že bude oporou týmu i v letošním ročníku pod novým trenérem Janem Vavrečkou. „Brankářský post je pro nás velice důležitý, a proto jsem rádi, že jsme se s Jirkou dohodli na podmínkách pokračování v našem dresu“, uvedl manažer Bobrů, Petr Kovář.
1.7.Bobry v nadcházející sezoně povede Jan VavrečkaJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry z Valašského Meziříčí povede do nadcházející sezony nový trenér. Dosavadního trenéra Josefa Málka, který zamířil do Prostějova, vystřídá bývalý extraligový obránce Jan Vavrečka. Ten v minulé sezoně trénoval celek Frýdku-Místku. V minulosti vedl z lavičky také polský Sosnowiec, ostravskou Porubu či německý tým ESC Erfurt. Jako hráč strávil Jan Vavrečka převážnou část své kariéry ve Vítkovicích, ale oblékal i dres brněnské Komety či Zlína.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS