Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2013 vyšly tyto články:

1.7.Bobry v nadcházející sezoně povede Jan VavrečkaJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry z Valašského Meziříčí povede do nadcházející sezony nový trenér. Dosavadního trenéra Josefa Málka, který zamířil do Prostějova, vystřídá bývalý extraligový obránce Jan Vavrečka. Ten v minulé sezoně trénoval celek Frýdku-Místku. V minulosti vedl z lavičky také polský Sosnowiec, ostravskou Porubu či německý tým ESC Erfurt. Jako hráč strávil Jan Vavrečka převážnou část své kariéry ve Vítkovicích, ale oblékal i dres brněnské Komety či Zlína.
15.7.Jiří Slovák bude i v nadcházející sezóně u Bobrů!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 15.7.2013 byla dohodnuta spolupráce v rámci klubu HC Bobři Valašské Meziříčí mezi brankářem Jiřím Slovákem a manažerem klubu Petrem Kovářem, na pokračování působení tohoto brankáře v dresu Bobrů i pro sezónu 2013/2014. Jiří Slovák, kmenový hráč HC Olomouc, v posledních sezónách patřil k nejvýraznějším postavám Bobrů a jeho výkony především v loňské baráži byly pro Bobry naprosto klíčové. Vedení klubu je velice rádo, že se podařilo s brankářem Slovákem prodloužit působení ve Valašském Meziříčí a pěvně doufáme, že bude oporou týmu i v letošním ročníku pod novým trenérem Janem Vavrečkou. „Brankářský post je pro nás velice důležitý, a proto jsem rádi, že jsme se s Jirkou dohodli na podmínkách pokračování v našem dresu“, uvedl manažer Bobrů, Petr Kovář.
16.7."VARGA GANG" zůstává u Bobrů i pro sezónu 13/14Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 16. 7. 2013 byly ujednány podmínky vzájemné spolupráce mezi bratry Vargovými a klubem HC Bobři Valašské Meziříčí, kteří tak i příští sezónu budou oblékat dres Bobrů. David Varga v loňské sezóně nasbíral celkem 28 bodů za 13 gólů a 15 asistencí a stal se tak třetím nejproduktivnějším hráčem Bobrů v uplynulém ročníku. Miroslav Varga získal 16 bodů, Martin poté bodů 6. "Všichni tři bratři byli v loňské sezóně nepostradatelnými články ve valašskomeziříčské sestavě. Proto jsme velmi rádi, že jsme se opět dohodli na spolupráci", uvedl manager klubu, Petr Kovář.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS