Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2015 vyšly tyto články:

1.7.Dalším partnerem Bobrů se stala firma Autocentrum Lukáš, s.r.o.redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí a jeho vedení a členové nadále intenzivně jednají o nových partnerech a sponzorech klubu pro nadcházející ročník. Druhou společností, se kterou se vedení klubu dohodlo na spolupráci pro nadcházející hokejovou sezónu je místní firma Autocentrum Lukáš s.r.o.
4.7.Bobři hlásí dalšího partnera pro nadcházející ročník - Diamant Unipool, s.r.o.redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení Bobrů takřka nespí. Intenzivně probíhají jednání s dalšími možnými partnery a sponzory celého hokejového klubu. Nyní Vám přinášíme dalšího partnera, který pro letošní sezónu finančně podpořil hokejový klub. Jedná se o firmu Diamant Unipool s.r.o., předního výrobce bazénů a zastřešení v ČR.
21.7.Rozpis zápasů na novou sezónu je znám. Bobři začínají své působení venku s Frýdkem-MístkemDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Rozlosování druhé hokejové ligy už je známo. Do naší skupiny východ přibyly dva týmy, a to Kopřivnice a Moravské Budějovice. Sezóna začne prvním kolem 12. září 2015. V tomto článku najdete podrobný rozpis zápasů Valašského Meziříčí.
28.7.Redakce webu HC Bobři Valašské Meziříčí hledá nové posily. Pracujte s námi pro svůj klub!RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Máte rádi hokej ve Valašském Meziříčí, nečiní vám problémy psát spisovně a rádi byste se podíleli na tvorbě webových stránek? Je tu pro vás jedinečná možnost! Redakce klubu HC Bobři Valašské Meziříčí hledá šikovné redaktory a redaktorky, kteří by doplnili její řady. Tato práce může sloužit jako koníček nebo jako první krok směrem k vysněné kariéře sportovního novináře. Pokud máte zájem, kontaktujte nás!
28.7.Město Valašské Meziříčí podpoří lední hokej i v nadcházejícím období!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na mimořádném jednání zastupitelstva, konané dne 28.července 2015, se zastupitelé města Valašského Meziříčí sešli mimo jiné k projednání důležitého bodu, který bude pro nadcházející hokejový ročník z pozice finančního pokrytí sezóny celého klubu Bobrů od přípravky až po muže zásadní. Více info uvnitř článku.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS