Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2016 vyšly tyto články:

28.7.Bobři vyplouvají do nové sezóny s novou tváří, kterou je projekt Srdcem pro ValmezRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Převratný krok učinilo vedení klubu, které se rozhodlo změnit fungování veřejné prezentace hokejových Bobrů. Po několikaměsíční práci vzešel na povrch projekt, nesoucí název Srdcem pro Valmez, jenž se zároveň stal oficiálním mottem valašskomeziříčských hokejistů. Bobři mají jasné priority, na kterých se bude v rámci projektu pracovat. Stěžejní bod projektu je nastartování aktivní spolupráce s městem a fanoušky. Klub se chce odpoutat od špatné pověsti, která provázela fungování hokeje v minulých letech.
14.7.Jakub Pořický o probíhající přípravěRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V minulé sezóně se dělil o pozici druhého nejlepšího hráče v kanadském bodování a taktéž s Davidem Vargou byli nejaktivnější, co se týče počtu odehraných utkání. Technicky založený útočník těžil především ze spolupráce s Václavem Studeným, a byl to právě on, který se stal stěžejním mužem posledního vítězného valašského derby. Na služby tohoto pětadvacetiletého hráče se mohou Bobři spolehnout i nadále a s celým týmem se poctivě připravuje.
12.7.To je chuť! Hokejisté A-týmu dobrovolně pokračují v tvrdé dřiněRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Docela nevídaným úkazem jsou nyní hráči meziříčských Bobrů. Přestože první červencový den zakončili všeobecně neoblíbenou přípravu, po týdnu volna přišli s dobrovolným návrhem za trenéry, které požádali o nástavbu této "suché dřiny". Ke spokojenosti, nejen vedení klubu, se tak schází třikrát týdně na ploše zimního stadionu, kterou prozatím ještě nepokrývá led.
7.7.V jakém složení vyjedou hráči do přípravy na ledě? Připojí se Jakub Blažek, Michal Štědrý a několik mladíků.Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Pomalu, ale jistě, se trenéru Handlovi rýsuje soupiska, se kterou zahájí přípravu na ledě. Oproti té loňské je docela výrazně pozměněná a najde se v ni plno nových tváří. Aktuálně čítá sedmadvacet jmen. Ne všichni hráči však budou i v té soupisce pro hlavní část sezony, tam si bude muset každý své místo vybojovat. O dalších posilách, které by se měly k týmu připojit se stále jedná.
6.7.Mladý reprezentant Kobylík ze Zlína společně s Báchorem a Ondráčkem posílí BobryRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Oživit tým dravým mládím dokázalo vedení Bobrů náramně. Do Valašského Meziříčí se podařilo přivést mladičkého reprezentačního beka Richarda Kobylíka ze Zlína. Do zadních řad zároveň přichází šikovný obránce Stanislav Báchor a s cílem trápit soupeřovy gólmany Filip Ondráček. Oba v minulé sezóně hájili barvy Vsetína. V nejbližších dnech by měla být oznámena soupiska pro začátek přípravy na ledě. Další jména posil jsou v jednání!
5.7.Bobři už také mají svůj plán přípravných utkáníRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přípravná utkání se samozřejmě nevyhnou ani meziříčským Bobrům. Prozatím je jich šest a další dva duely jsou v jednání. V srpnu se podívají modrobílí k sousedním klubům a na začátku září je čeká výlet do Opavy. Se všemi týmy odehrají jedno utkání venku a jedno na domácím ledě.
5.7.Posily jsou tady! Přichází gólman Lukáš Plšek a také zkušený útočník Josef FojtíkRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dlouho očekávané představování posil je tady. Do týmu přicházejí dva velmi zkušení hráči, jejichž konto zdobí starty v naší nejvyšší lize, či v zahraničí. Josef Fojtík se s týmem připravuje už od začátku suché přípravy a Lukáš Plšek by měl být nachystán k prvním tréninkům na ledě. Oba by se měli stát výraznou podporou modrobílých v následující sezóně.
4.7.Hokejisté zakončili suchou přípravu s fanoušky a vedením klubuRichard MüllerZ A Š O V Á - První červencový den patřil v nedaleké Zašové fotbalu. Na trávník tamějšího hřiště vyběhli proti sobě hráči a fanoušci Bobrů. Akce podobného typu se konala poprvé. Po schůzce s nejaktivnějšími fanoušky jsme domluvili na závěr suché přípravy fotbalový zápas, po kterém následovalo posezení s hráči a vedením klubu. Obě strany hodnotí tuto akci pozitivně, především proto, že se daří navázat dobré vztahy s příznivci, což v minulostí až takovou samozřejmostí nebylo.
2.7.První mistrovský zápas Bobrů na horké půdě vsetínského Lapače! Druhá liga již zná svůj losRichard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přestože hladký průběh losování druhé ligy znemožnil odstup Karviné, už na začátku července znají příznivci třetí nejvyšší soutěže rozpis zápasů sezony 2016/2017. Premiérové utkání Bobrů v novém ročníku nebude žádný med, borci od Bobří řeky totiž zavítají v prvním kole na vsetínský Lapač, což znamená, že na valašské derby nebudeme opravdu čekat dlouho. První domácí utkání pak odehrají modrobílí o tři dny později, respektive v sobotu 17.9. proti Technice Brno.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS