Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2018 vyšly tyto články:

31.7.Áčko se sešlo na suchu. V pondělí je čeká první trénink na leděRedakceNa zimním stadionu ve Valašském Meziříčí netrpělivě odpočítávají dny, kdy se do ledové plochy zaboří první nůž hokejových bruslí. Ještě před tím se tým pod vedením kouče Jiřího Weintritta sejde na suchu, aby se během týdne dostal do ideální formy.
31.7.Na roční hostování přichází Radim OstrčilKlubPřed pár okamžiky úspěšně skončilo jednání mezi Havlíčkovým Brodem a Valašským Meziříčí o příchodu zkušeného obránce Radima Ostrčila, který naposled působil v prvoligovém kádru Vsetína. Hráč se upsal Bobrům na roční hostování.
20.7.Srpnové tréninky mládežeRedakceSrpen se kvapem blíží a s ním i první tréninky mládeže po letní pauze. Hráči kategorií dorostu a juniorů mají první trénink naplánován na 1. srpna od 10:00 hod. na zimním stadionu. Nejmladší kategorie, tj. kategorie přípravky má první trénink také 1. srpna, ale až od 15:00 hod. na zimním stadionu. S sebou si hráči vezmou oblečení na suchou přípravu. O dalších informacích ohledně srpnových tréninků mládeže Vás budeme průběžně informovat.
18.7.Bobrům skončila letní přípravaRichard MüllerCelé dva měsíce dřiny jsou za hokejisty Valašského Meziříčí a nová sezóna už pomalu klepe na dveře. Během května, června a července se zaměřil tým, doplněný o několik juniorů, především na fyzickou kondici a sílu. Znovu se kádr sejde týden před nástupem na led, kde by už měla figurovat téměř kompletní soupiska, včetně nových posil.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS