Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
6.8.Fanoušci se dočkají již v pátek!Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zcela nečekané, ale zároveň příjemné překvapení přišlo od vedení týmu. První přátelský zápas se uskuteční již zítra v 17.00. Utkají se v něm naši Bobříci s týmem Zaglebie Sosnowiec.
7.8.Bobři v přípravě vítězněVAL - SOS 7:5, 1.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zaglebie Sosnowiec - účastník nejvyšší polské hokejové ligy byl prvním soupeřem v přípravě na nadcházející druholigovou soutěž domácích Bobrů. Domácí hokejisté zvítězili v poměru 7:5 a připsali si tak cenné vítězství proti týmu, který loňskou sezonu skončil na 6.místě polské extraligy.
7.8.Luděk Lhotský: První výhra je důležitáVAL - SOS 7:5, 1.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První přípravný zápas sezóny, ve kterém Bobři porazili polský tým Zaglebie Sosnowiec 7:5 je za námi. Svůj první zápas v domácím dresu odehrál Luděk Lhotský. Domácím fanouškům se předvedl vtom nejlepším světle a zaznamenal dva nádherné góly.
9.8.Valašské derby se blížíMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již jen dva dny a uskuteční se druhý přípravný zápas Bobrů z Valašského Meziříčí před nadcházející sezonou. Tým, který vedení klubu zvolilo za svého soupeře netřeba dlouho představovat - sousední VHK Vsetín. Zápas začíná 11.8.2009 v 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
11.8.Třetí derby opět pro BobryVAL - VSE 5:4, 2.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes výborný výkon hostujícího brankáře Lukáše Plška prohrál Vsetínský tým již třetí Valašské derby. Za Valašské Meziříčí nastoupil v bráně ze začátku zápasu Jakub Mocek, kterého vystřídal v polovině zápasu Metoděj Vašut. Zápas se až na pár výjimek odehrál v celkem poklidném přátelském utkání.
11.8.Miroslav Varga: Do zápasu jsem dal srdíčkoVAL - VSE 5:4, 2.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Miroslav Varga, nejmladší z hokejového klanu Vargů. Teprve 18-náctiletý štírek dostal v přesilové hře důvěru trenéra Sedláka a vstřelil důležitou branku utkání a to branku vítěznou. Tímto jsi zažádal o pozornost nejen u fanoušků Bobrů, ale také u trenérů, kteří ví, že jim vyrůstá další nadějný hráč.
12.8.Mladí bobříci jdou do boje!Lukáš Pořický, Michal VáclavNejen muži A týmu Bobrů, ale i jejich nejmladší naděje vyjíždějí k přípravným zápasům před novou sezonou. A první turnaj pořádají meziříčtí nejmenší Bobři na svém ledě. Jak si naše naděje povedou, se můžete přesvědčit sami, a to 15. srpna na ZS ve Valašském Meziříčí.
13.8.Zhodnocení hokejového kempu mládeže s předsedou BobrůMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - v období od 26.7.-31.7.2009 probíhal na meziříčském zimním stadionu hokejový kemp mládeže pod záštitou Czech Hockey Ministry International /CHMI/. O zhodnocení této akce jsme požádali předsedu HC Bobři Ing. Josefa Vávru.
15.8.Vsetín poprvé vítězí v derbyVSE - VAL 6:2, 3.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zasloužené vítězství domácích a malá produktivita hostů. I tak by se dal nazvat přátelský zápas mezi VHK Vsetín a Bobry z Valašského Meziříčí. Vsetín poprvé ze 4 vzájemných zápasů vítězí nad svým rivalem a připisuje si tak první výhru v novodobé historii klubu nad nedalekým soupeřem ze soutoku dvou Bečev.
16.8.Martin Varga: Góly bych vyměnil za vítězstvíVSE - VAL 6:2, 3.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dvougolový návrat po zranění nohy, si v pátek připsal Martin Varga. Nejstarší z bratrů Vargů vstřelil jediné dva góly Bobrů, kteří tak prohráli se Vsetínem 6:2.
18.8.Bobry prověří PřerovMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Čtvrtý přípravný zápas čeká na Bobry z Valašského Meziříčí. Ti zajíždějí do Kroměříže, kde sehrají utkání proti týmu HC Zubr Přerov. Přerovští hokejisté mají právě v tomto městě dočasný hokejový azyl, neboť jejich stadion prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Zápas začíná v 18.hodin.
18.8.S Přerovem rozhodly až nájezdy PRE - VAL 4:3, 4.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes nepříznivý vývoj utkání, kdy hostující Bobři prohrávali již o dvě branky se mužstvo vedené trenérem Sedlákem zvedlo a průběžně otočilo vývoj utkání ve svůj prospěch. Tedy přesně řečeno do 53.minuty, kdy domácí útočník Hanák nejdříve vyrovnal, aby v následných samostatných nájezdech jako jediný z obou týmů proměnil trestné střílení a rozhodl tak o vítězství Přerova.
19.8.Nejmenší Bobři vítězíMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nejmladší hráči HC Bobři Valašské Meziříčí abslvolovali celý minulý týden herní soustředění na domácím stadionu. Každý den byly dva tréninky na ledě, kde se svědomitě připravovali na nadcházející sezónu. Mezi tréninky by naplánován doprovodný program ( bowling, fotbálek nebo koupaliště) Po skončení tohoto soustředění se všechny věkové kategorie zúčastnily svých turnajů.
19.8.s Přerovem jsou utkání vždy vyhecovaná, říká Přemysl VašutMichal VáclavPřemysl Vašut - posila do obrany ze sousedního Nového Jičína. Také on pomohl brankou v přípravaném zápase proti Přerovu k nerozhodnému stavu po šedesáti minutách hry.
21.8.Valašské Meziříčí hostí Zubry z PřerovaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - míří k dalšímu ze série přípravných zápasů. Soupeřem bude tým HC Zubr Přerov, se kterým Bobři prohráli v úterý na ledě Kroměříže až po samostatných nájezdech 3:4. Zápas začíná v pátek, 21.8. v 18.00 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
22.8.Bobři porazili v odvetě PřerovVAL - PRE 4:3, 5.kolo | Michal Václav, Aleš NovotnýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí využili domácí prostředí a zvítězili nad svým soupeřem z Přerova rozdílem jedné branky 4:3. Tímto odčinili porážku z Kroměříže, kde podlehli na samostatné nájezdy.
24.8.Bobři zajíždějí do Nového Jičína Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pořadí šestý přípravný zápas čeká na hokejisty Valašského Meziříčí. Soupeřem jim bude tentokrát celek HC Gedos Nový Jičín. Jak si povedou oba týmy se dozvíme v úterý, 25.8. na zimním stadionu v Novém Jičíně. Zápas začíná v 18.hodin.
25.8.Bobři vyhráli v Novém JičíněNJI - VAL 1:4, 6.kolo | M ichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes zajížděli na led svého nejméně vzdáleného soupeře a porazili jej v poměru 1:4. V následujících trestných stříleních bylo hokejové štěstí opět na straně hostů a Meziříčí zvítězilo 2:3. Odveta se hraje v pátek, 28.8. na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
28.8.Uspěje Valašské Meziříčí i napodruhé proti Novému Jičínu?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další přípravný zápas odehrají muži Valašského Meziříčí proti svému minulému hostiteli a soupeři - HC Gedos Nový Jičín. Úterní derby vyhráli Bobři v poměru 1:4 kdy za domácí se trefil Bacul a za hosty postupně Bokroš, Sochorek, Matějný a Šebesta. Odveta na zimním stadionu ve Val. Meziříčí začíná v pátek, 28.8. od 18. hodin. Uspějí tedy opět hokejisté Valašského Meziříčí nebo to budou novojičínští?
29.8.Bobři s Jičínem smírně, hosté v nájezdech úspěšnějšíVAL - NJI 4:4, 7.kolo | Jan Kramář, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři hostili celek Nového Jičína, se kterým ve vypjatém utkání remizovali 4:4. Samostatné nájezdy však tentokrát vyhráli hosté v poměru 2:1 a vrátili tak porážku Bobrům z domácího prostředí.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS