Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2010 vyšly tyto články:

1.8.Bobři porazili Wild Aces 7:1Lukáš Pořický, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V přípravném utkání na nový ročník krajského přeboru juniorů, hostili hokejisté Valašského Meziříčí vzdáleného soupeře z Kanady. V krásném souboji dvou hokejových stylů, podpořené skvělou diváckou návštěvou porazili Bobři výběr Kanady 7:1. Po závěrečném hvizdu, následovaly samostatné nájezdy, kdy se postupně vystřídali všichni hráči v poli včetně brankářů. Z této akce přineseme postupně fotogalerii i ohlas domácího trenéra juniorky.
5.8.Do nové sezóny se změnami v pravidlech – často nemalýmiJaroslav SvobodaMistrovská sezóna 2010/2011 se pomalu blíží a krom sehrávání na ledové ploše čeká hráče, avšak i funkcionáře a v neposlední řadě i rozhodčí povinnost naučit se změny v pravidlech. Těch není málo, v některých případech se zároveň jedná o úpravy, které mohou divákům zvedat adrenalin v těle. Připravili jsme pro vás přehled i částečné zamyšlení nad těmito změnami. Připravte se na to, že hráči si již nesmí nasadit na ledové ploše helmu, která jim spadla z hlavy. Také si zvykejte na to, že časomíra nebude počítat čas klasicky od 0:00 do 20:00, nýbrž se zavede způsob známý ze zámoří. Čeká nás tedy odpočítávání minut. Pro sezónu 2010/2011 je v tomto bodě ještě učiněna výjimka. Více pak v následujícím článku.
8.8.První přípravný zápas je tady, Bobři hostí HavířovVAL - HAV 2:2, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po letní pauze je to zase tady. Hokejisty Valašského Meziříčí čeká první přípravný zápas na nový ročník druhé ligy. Po neoblíbené letní přípravě a tréninkových dávkách na ledě čeká hokejisty Valmezu znovuzrozený AZ Havířov. V jeho dresu nastoupí také hráči, kteří v minulosti oblékali dres Bobrů. A to: Jiří Krisl, Lukáš Zientek a Robin Pavlas. Zápas začíná v úterý 10.8 v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí. Vstupné je 20 kč, ženy a děti mají vstup zdarma.
10.8.V prvním přípravném utkání Bobři remizovali s Havířovem 2:2VAL - HAV 2:2, 0.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V prvním přípravném utkání se střetli Bobři s Havířovem a hlavně po obratu ve třetí třetině skončil zápas výsledkem 2:2. Hokejisty Valašského Meziříčí vedl jako kapitán obránce Přemysl Vašut, pro kterého to byla premiéra coby kapitána Bobrů. Další zápas čeká Bobry již tento čtvrtek, kdy hostí na domácím ledě celek Nového Jičína.
11.8.Příprava pokračuje, Bobry čeká derby s Novým JičínemVAL - NJI 5:5, 1.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jen den po prvním přípravném utkání čeká hokejisty Valašského Meziříčí další zápas, tentokrát se ve Valmezu představí celek Nového Jičína. Pro hosty z nedalekého Jičína to bude letošní první přípravný zápas, to domácí Bobři maji již za sebou utkání s Havířovem,které skončilo remízou 2:2. Utkání začíná ve čtvrtek v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí, vstupné je 20 Kč, ženy a děti mají vstup zdarma.
12.8.Přestřelka s Novým Jičínem neměla vítězeVAL - NJI 5:5, 1.kolo | Radek Vokál, Jan KramářDeset gólu bylo ve čtvrtek k vidění v duelu Bobrů s Novým Jičínem. Domácí třikrát v zápase vedli, závěr zápasu si ale nedokázali pohlídat a dvěma brankami v posledních minutách zápasu přišli o vítězství. Dva body za asistenci a "remízový" gól si připsal Daniel Dědek. Další domácí zápas sehrají Bobři 24. srpna.
16.8.Bobři pokračují v přípravě, zajíždějí na led PřerovaMichal Václav, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Třetí přípravný duel před nadcházející sezónou čeká hokejisty Valašského Meziříčí. Ti poprvé v letošní přípravě zajíždějí na led soupeře, do Maxi-Tip Areny, kde je vyzve místní celek HC Zubr Přerov. Bobři odehráli své předešlé dvě utkání na domácím ledě s týmy Havířova a Nového Jičína s bilancí dvou remíz a skóre 7:7. Domácí hokejový klub z Přerova má již odehráno také dvě utkání, a to s celkem VHK Vsetín. Jak na domácím ledě, tak i na hřišti soupeře však utkání po šedesáti minutách skončila také remízou. Přerovský tým v průběhu léta nezasáhlo tolik odchodů hráčů, jako hostující Bobry, kteří po veleúspěšné sezoně musí stále hledat hráčské náhrady za odchozí tahouny mužstva. Proto trenér Roman Sedlák zítra vyzkouší další nové hráče. O tom, kdo tedy bude v nadcházejícím zápase úspěšnější se dozvíme již v úterý, 17.8. od 18.00 hodin na zimním stadionu v Přerově.
17.8.Bobrům se v Přerově vůbec nedařilo, inkasovali sedmkrátPRE - VAL 7:2, 2.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Domácí hokejisté Přerova porazili ve svém třetím přípravném zápase na svém ledě Bobry z Valašského Meziříčí přesvědčivým výsledkem 7:2. Přerovští hokejisté začali zápas velmi houževnatě a svou snahu přetavili ve tři vstřelené branky již v první třetině, aby postupně svůj náskok zvyšovali. Naopak Bobři se dlouho nemohli prosadit proti dobře bránícímu domácímu celku. To se podařilo jen dvakrát. Za hostující Bobry se trefili pouze útočník Robert Balga a obránce Přemysl Vašut. První vzájemný přípravný zápas mezi těmito celky v letošní přípravě tak skončil jasným vítězstvím Přerova. Bobři však mohou v odvetě na domácím ledě vrátit svému soupeři porážku. Zda-li se to podaří se dozvíme přesně za týden, v úterý 24.8.2010 od 18.00 hodin.
19.8.Bobři hostí Piešťany, dokáží poprvé v přípravě zvítezit?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisty Valašského Meziříčí čeká další přípravný zápas na nadcházející ročník II. ligy. Tentokrát přijede na Valašsko slovenský prvoligový celek z lázeňského města Piešťan. Proti domácím Bobrům tak vyjede opět silný celek, který má velice blízko k ofenzivní hře a ve svých přípravných zápasech je zatím velice produktivní. Zápas mezi Bobry a Piešťany začíná v pátek, 20.8.od 18.00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
20.8.Bobři doma podlehli PiešťanůmVAL - PIE 2:3, 3.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v dalším přípravném utkání hostili celek SHK Piešťany. Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se dostali do vedení 3:0. V poslední třetině ale Bobři nesložili zbraně a dokázali zásluhou tref Miroslava Vargy a Jakuba Fojtíka snížit na 3:2. V poslední minutě Bobři dokonce odvolali brankáře, ale vyrovnat se jim nepovedlo, ikdyž k tomu neměli daleko. Bobři tedy dál čekají na své první vítězství v přípravných zápasech. Vyzdvihnout se musí famozní výkon brankáře Michala Krumpocha.
21.8.Malí Bobři budou hostit turnaj 5.třídJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 28. srpna se na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí bude konat turnaj mládežnického hokeje, respektive 5. tříd. Turnaje se kromě domácí Bobrů zúčastní také celky HC VOKD Poruba, HK Kroměříž a HK Mladí Draci Šumperk.
23.8.Bobři přivítají na domácím ledě celek PřerovaLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další zápas v letošní přípravě čeká na hokejisty Valašského Meziříčí. Na svém ledě přivítají v úterý celek HC Zubr Přerov. V minulém přípravném zápase s Přerovem podlehli hokejisté Valmezu Přerovu vysoko 7:2. Jak již naznačil trenér Valmezu Roman Sedlák, Bobry trápí hlavně koncovka, kterou budou muset do začátku ligy vylepšit. Podaří se Bobrům prolomit střeleckou smůlu v zápase proti Přerovu? To se dozvíme v úterý v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí. Připomínáme, že na tomto zápase můžete zakoupit pernamentku na nadcházející sezonu.
24.8.Bobři porazili v odvetě Přerov a připisují si první vítězství VAL - PRE 5:4, 5.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Domácí odveta proti Přerovu se valašskomeziříčskému týmu povedla. Bobři sice opět brzy prohrávali o tři branky, tak jako v předešlém domácím zápase proti Piešťanům. Poté se však výkon domácích hráčů zlepšil a zásluhou Róberta Balgy a Miroslava a Davida Vargových vyrovnali na 3:3. Skóre utkání však poté opět strhli přerovští na svou stranu. Jednobrankové vedení drželi až do 49.minuty utkání, kdy se však v rozmezí tří minut trefil domácí agilní útočník Josef Fojtík a svými dvěmi brankami tak přispěl k prvnímu vítězství Bobrů v přípravných zápasech před blížící se sezónou.
25.8.Permanentní vstupenky na sezónu 2010/2011Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí již máte možnost od následujících dnů zakoupit permanentní vstupenku na domácí utkání týmu HC Bobři Valašské Meziříčí pro nadcházející sezonu 2010/2011. Koupí „permanentky“ finančně podpoříte svůj tým HC Bobři v nadcházející hokejové sezoně. Prodej permanentních vstupenek bude již na všech domácích přípravných zápasech včetně možnosti využití kanceláře hokejové klubu uvnitř stadionu. Termíny prodeje najdete v rozpisu uvnitř článku.
25.8.Bobři zajíždějí na Lapač!Jan KramářV pátek 27. srpna čeká hokejisty Valašského Meziříčí již tradiční soupeř ze Vsetína. Zápas se odehraje na nově zrekonstruovaném Vsetínském stadionu Lapač od 18:00 hod. Oba týmy nemají v této přípravě zrovna štěstí a mají na svém kontě pouze po jednom vítězství. Kdo vyhraje tentokrát? To se dozvíme v pátek, v jistě napínavém zápase.
26.8.Soustředění malých BobříkůMichal PostavaV týdnu od 9. do 14. srpna měli malí Bobři pořádně nabitý program. Stejně jako každý rok měli na programu soustředění na ledě.
27.8.Valašské Meziříčí vyhrálo ve Vsetíně 4:3VSE - VAL 3:4, 5.kolo | Aleš Strouha, Jakub NiklŠestý zápas Bobrů v rámci přípravy na novou druholigovou sezonu přinesl vítězství na vsetínském Lapači 4:3. Dlouho vyrovnaný zápas rozhodl necelé dvě minuty před koncem Róbert Balga.
30.8.Bobři zajíždějí do Nového JičínaJan KramářV úterý 31.8. zajíždějí Bobři do Nového Jičína na svůj předposlední přátelský zápas před začátkem 2. ligy skupiny Východ. Nový Jičín vyhrál v přípravě 2 zápasy, stejně jako hokejisté z Valašského Meziříčí. Nejprve se podařilo Jičínu vyhrát na Vsetíně na samostatné nájezdy 3:4 a později v Opavě 2:5. Bude k shlédnutí určitě zajímavý zápas vzhledem k tomu, že když spolu Nový Jičín a Bobři hráli na začátku přípravy, skončil zápas remízou 5:5.
31.8.Příprava finišuje, Bobři zvítězili v Novém JičíněNJI - VAL 4:7, 6.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve svém předposledním přípravném zápase před nadcházející hokejovou sezonou zajížděli Bobři na led svého nejbližšího soupeře východní skupiny II.ligy - HC Nový Jičín a zvítězili 7:4. V zápase se za Valašské Meziříčí představil i útočník Lukáš Bacul, který se stal v loňské sezoně nejlepším střelcem právě Nového Jičína. I tato nová tvář v dresu Bobrů zatížila dvakrát konto novojičínských, po jedné brance pak přidal David Varga, Ondřej Martiník, Tomáš Fojtík, Martin Matuštík a Lukáš Bokroš. Bobři si tak připisují již druhé vítězství v řadě. Valašské Meziříčí čeká ještě tento pátek od 18.00 hodin na domácím ledě poslední ze série svých přípravných zápasů, a to v dalším derby proti VHK Vsetín.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS