Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2011 vyšly tyto články:

8.8.Třetí ročník fotbalového turnaje ovládl tým fanoušků pod názvem Placatý OcasMichal VáclavMinulou sobotu, 30.7.2011 proběhl na hřišti TJ Sokol Poličná třetí ročník fotbalového turnaje hokejových fanoušků pod názvem "o putovní Bobří pohár". Na turnaji se představilo 11 týmů i napříč druholigové skupiny Východ. Nejpočetnější zastoupení však mělo pořadatelské Valašské Meziříčí. Vítězným týmem se ve třetím ročníku stalo mužstvo pod názvem "placatý ocas".
9.8.Potřebuju hlavně poznat vlastnosti hráčů v zápasech, říká trenér Jaroslav StuchlíkJakub Nikl, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Před prvním přípravným zápasem, který čeká Bobry již v pátek v Uherském Hradišti, jsme požádali o dojmy z přípravy na ledě trenéra Bobrů Jaroslava Stuchlíka, který má bohaté zkušenosti z extraligového Zlína. Jak je zatím s dosavadním průběhem přípravy spokojen? Má vyhlídnuté ještě nějaké posily? To i mnohem více se dozvíte v tomto článku.
11.8.Bobři vyjíždí k prvnímu přípravnému utkání do Uherského HradištěUHR - VAL 2:4, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - A je to tady! Hokejisty Valašského Meziříčí čeká opět po dlouhé pauze utkání. Jedná se zatím však pouze o první ze série přípravných před novou druholigovou sezónou. K tomu prvnímu Bobři zajíždějí do Uherského Hradiště.
12.8.Bobři vstoupili do přípravy vítězněUHR - VAL 2:4, 1.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí začali svá přípravná utkání před novou sezónou vítězstvím na ledě Uherského Hradiště v poměru 2:4. Hostující Valaši sice po první třetině prohrávali o gól, nicméně po přestávce přidali na obrátkách a dvěmi brankami otočili stav utkání. Ve třetí třetině se Bobři prosadili dvakrát, kdežto domácí slovácký tým pouze jednou. Za Valašské Meziříčí vstřelili branky Martin Ambruz, Robin Bacul, Miroslav Varga a Luděk Růčka. Bobři tak své úvodní přípravné utkání na ledě Uherského Hradiště ku spokojenosti zvládli a mohou se začít připravovat na úterní domácí derby proti Novému Jičínu.
15.8.V prvním přípravném utkání před domácím publikem vyzvou Bobři celek Nového JičínaDavid FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se představí poprvé pod vedením nového trenéra Jaroslava Stuchlíka svým fanouškům. Jejich soupeřem bude celek Nového Jičína.
16.8.Bobři zvládli i své druhé přípravné utkání, v derby porazili Nový JičínVAL - NJI 5:3, 2.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se poprvé před nadcházející sezónou představili ve svém druhém přípravném zápase na domácím ledě, kde jim byl soupeřem v derby nejbližší celek druholigové skupiny co do počtu kilometrů, HC Nový Jičín. Bobři však po první třetině museli dotahovat náskok jediné branky svého soupeře. Ve druhé třetině však zásluhou Lukáše Bokroše, který se v týmu objevil po návratu z testů v prvoligovém Šumperku a novým útočníkem v týmu Valašského Meziříčí - Milanem Kopeckým, jenž má za sebou extraligové zkušenosti v dresu Českých Budějovic či Slavie Praha dokázali stav otočit. Hosté však následně v rychlém sledu vstřelili dvě branky a rozdíl jediného gólu ve prospěch novojičínských tak zůstal i po druhé periodě nezměněn. Do třetí třetiny však vstoupili Bobři famózně. Pomohli jim k tomu určitě i fanoušci, kteří je hlasitě podporovali. Bobři dokázali v poslední dvacetiminutovce vstřelit tři branky zásluhou Martina Ambruze, Pavla Lindušky a Milana Kopeckého. Valašské Meziříčí tak zvítězilo i ve svém druhém přípravném utkání .
18.8.Bobři změří síly s ambiciozními PiešťanyMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ke svému třetímu přípravnému zápasu zajíždějí hokejisté HC Bobři Valašské Meziříčí tentokrát na Slovensko, kde se utkají v pátek od 18.hodin s ambiciózním týmem 1. slovenské ligy, ŠHK 37 Piešťany. Pro domácí hokejisty to bude již pátý zápas přípravy před novou sezónou v první lize, kde předvádějí velice kvalitní hokej. Bobry tak zajisté prověří silný tým, který se v odvetě příští úterý představí i ve Valašském Meziříčí.
19.8.Zápas mezi Piešťany a Valašským Meziříčím rozhodla první třetinaPIE - VAL 2:1, 3.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Své třetí přípravné utkání sehráli meziříčští Bobři na ledě loňského účastníka baráže o slovenskou extraligu ŠHK 37 Piešťany. Rozhodující momenty zápasu a všechny branky padly pouze v první třetině, kdy se červené světlo, značící vstřelenou branku, rozsvítilo celkem třikrát. Dvě branky však dokázali vstřelit domácí hráči ze slovenského lázenského města, za Bobry se prosadil pouze Lukáš Bokroš, který tak skóroval i ve druhém zápase po svém návratu z přípravy u šumperských Draků. Bobři tak sice neprodloužili svá prozatimní vítězství v přípravě, nicméně výsledek a předvedená hra je určitě příslibem i do budoucích zápasů a odvety, která se uskuteční na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí již v úterý, 23.srpna od 18.hodin. AKTUALIZOVÁNO O OHLASY TRENÉRŮ.
22.8.Bobři hostí v odvetě Piešťany, dokáží oplatit svému soupeři porážku?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehrají další z řady utkání nazvané „přípravné“ se slovenským prvoligovým týmem ŠHK 37 Piešťany. Bobři sehráli s tímto soupeřem již jedno utkání minulý týden, když prohráli o jedinou branku. V odvetě tak budou mít určitě svěřenci trenéra Stuchlíka a Bacula motivaci tento výsledek zvrátit a oplatit svému slovenskému soupeři porážku. Ikdyž stále přípravné utkání, ve kterém jde především o to, najít ideální složení jednotlivých formací a utrpět co možná nejméně šrámů před blížícím se ročníkem, začne na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí v úterý, 23. srpna od 18. hodin.
23.8.Bobři dokázali v odvetě porazit PiešťanyVAL - PIE 4:2, 4.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejistům Valašského Meziříčí se dokonale podařila odveta za předchozí jednobrankovou prohru na ledě lázeňského prvoligového hokejového celku z Piešťan. Bobři nastoupili do domácího zápasu odhodlaně a již od prvních okamžiků zápasu bylo vidět, že zápas bude hodně o bojovnosti jednotlivých hráčů. Bobři dokázali jako první skórovat zásluhou Lukáše Bokroše, který se tak trefil již ve svém třetím utkání v řadě. Piešťany sice stačily do konce první třetiny vyrovnat, nicméně Valaši od druhé třetiny zvládali přechod do obranného pásma Piešťan mnohem jednodušeji a slovenskému týmu tak nezbylo mnohdy nic jiného, než útok zastavit faulem. Bobři i díky přesilovkám nakonec navýšili své vedení až na rozdíl tří branek. Za domácí se ve druhé a třetí třetině dokázali prosadit Miroslav Varga, Martin Ambruz a Robin Bacul. V závěru však dokázal i prvoligový slovenský tým snížit, nicméně konečný výsledek 4:2 je zajisté potěšujícím a povzbuzujícím před pátečním domácím derby s VHK Vsetín.
23.8.Ještě se rozehráváme, říká k výkonům Bobrů v přípravě Milan OvšákJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Piešťanami, který Bobři zvládli na jedničku, jsme vyzpovídali posilu do obranných řad. Tímto hráčem je Milan Ovšák, který fanouškům ValMezu není úplně neznámý. Působil totiž u Bobrů v sezoně 09/10, kdy pomohl tehdejšímu týmu k vítězství ve II.lize skupiny Východ. Uplynulou sezonu strávil Milan v Polsku. Jak se tedy dostal zpět do města na soutoku dvou Bečev? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
25.8.Bobři v dalším přípravném zápase hostí VsetínVAL - VSE 2:7, 5.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek 26.8. čeká Bobry další domácí přípravné utkání, ve kterém vyzvou svého rivala ze Vsetína. Vsetín jistě bude chtít prolomit kouzlo domácí haly Bobrů, ve které ještě nedokázal zvítězit. Zápas to tedy jistě bude zajímavý a diváci se budou mít na co těšit.
26.8.Přípravné valašské derby tentokrát pro VsetínVAL - VSE 2:7, 5.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí nedokázali navázat na své předešlé dobré výkony z probíhajících přípravných zápasů a ve valašském derby podlehli na domácím ledě Vsetínu překvapivě vysokým rozdílem pěti branek. Už od prvních minut zápasu bylo patrné, že hosté oplývají větší rychlostí, bojovností a vyhrávají více osobních soubojů, tedy atributů, které rozhodují o úspěchu či neúspěchu v zápasech. Bobři se naopak po celý zápas nemohli dostat do svého tempa a i díky častým oslabením je soupeř trestal brankami v síti domácích brankářů. Sice je to stále jen příprava, ale do odvety musí Bobři zvýšit nasazení, pokud chtějí pomýšlet na zdárný úspěch. Vsetín tedy poprvé v historii porazil Valašské Meziříčí na jejich vlastním ledě. Za domácí se dokázali prosadit pouze Martin Ambruz a Jakub Musil.
27.8.Byla tam spousta individuálních chyb, říká o prohraném zápase Martin VargaVSE - VAL 6:5, 7.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prohraném přípravném zápase se Vsetínem jsem požádal o dojmy z utkání útočníka Martina Vargu, který dříve prošel vsetínskou mládežinickou základnou. Jak sám Martin hodnotí tento zápas se můžete dočíst v krátkém ohlase s hráčem ve článku.
28.8.Na Bobří hrázi se představí další tým ze SlovenskaVAL - PBY 5:1, 6.kolo | Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V úterý 30. srpna změří v rámci přípravy, na nadcházející sezónu, hokejisté Valašského Meziříčí síly s dalším prvoligovým týmem ze Slovenska. Po hokejistech z Piešťan se na valašskomeziříčském ledě představí hokejisté týmu HK 95 Považská Bystrica. Měření sil začíná v 18:00!
30.8.Permanentní vstupenky již v prodeji !Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC Bobři Valašské Meziříčí začalo s prodejem permanentních vstupek na sezónu 2011/2012. Od 30.srpna začíná na Zimním stadionu v pokladně prodej permanentních vstupenek(na 22 domácích utkání). Cena permenentky pro muže je 700 Kč, pro ženy 350 Kč. Úspora při koupi permanentky činí 180 Kč pro muže, 90 Kč pro ženy. Podpořte, prosím, koupí permananentní vstupenky Bobry v nadcházející druholigové sezóně!
AKTUALIZACE! Permanentní vstupenky lze také zakoupit v kanceláři pana Kováře při tréninku A mužstva, od 18:00 do 19:30!
30.8.Bobři si spravili chuť výhrou nad Považskou BystricouVAL - PBY 5:1, 6.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zvítězili v posledním domácím přípravném zápase nad týmem z Považské Bystrice po zlepšeném výkonu 5:1. Zápas rozhodly slepené góly domácích hokejistů. O první dvě trefy se postarali v patnácté minutě utkání Bacul a Linduška. Dalších gólů se diváci dočkali až v poslední třetině, kdy se nejprve v rychlém sledu po sobě prosadili opět dva domácí hráči - tentokrát Ambruz a Matuštík. Poté Bobrům unaveným z náročné přípravy začaly docházet síly, a tak nechali několikrát vyniknout výborně chytajícího Vlachýnského. Ten kapituloval pouze jednou a to při dvojnásobném oslabení z hole Lukáče. Konečné slovo ale měli nakonec domácí, konkrétně už podruhé v zápase Linduška.
31.8.Poučili jsme se ze zápasu se Vsetínem, říká Pavel LinduškaVAL - PBY 5:1, 6.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po posledním domácím přípravném zápasu jsem požádal o dojmy z utkání útočníka Pavla Lindušku, který k výhře pomohl dvěma brankami a jednou asistencí. Pavel před příchodem k Bobrům hrál dva roky ve Španělsku in-line hokej. Jak by srovnal in-line hokej s ledním hokejem? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.