Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2012 vyšly tyto články:

29.8.Jsem rád za možnost trénovat s "A" týmem, říká odchovanec Jiří NovosadVAL - KAR 6:3, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři mají za sebou i druhé přípravné utkání před nadcházející sezónou. Soupeřem jim byl Baník Karviná, který si odvezl porážku 6:3. Jedním krásným gólem se na vítězství podílel i odchovanec klubu Jiří Novosad. Bobři tak i díky jeho trefě navázali na výhru v prvním přípravném utkání proti Vsetínu.
28.8.Bobři ve svém dalším přípravném utkání porazili KarvinouVAL - KAR 6:3, 0.kolo | Michal VáclavHokejisté Valašského Meziříčí i ve svém druhém přípravném utkání na domácím ledě dokázali naplno "bodovat". Soupeřem jim byl obrozený celek z Karviné vystupující pod novým názvem HC Baník. Bobři po celou dobu utkání vedli, soupeř dokázal vždy jen snížit stav utkání. Bobři v každé třetině dokázali vstřelit po dvou brankách. Brankově se v utkání prosadily všechny útoky, které poslal do hry trenér Stuchlík. Bobři tak podruhé za sebou dokázali vstřelit v utkání šest branek, což je prozatím výtečná střelecká produktivita útočníků.
27.8.Bobři v druhém přípravném utkání hostí HC Baník KarvináVAL - KAR 6:3, 0.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na Bobry z Valašského Meziříčí čeká v rámci druhého přípravného utkání „obrozený“ celek z Karviné, u nějž se doposud řešily pouze otazníky s jeho účastí ve třetí nejvyšší soutěži. Tým lidí kolem Davida Moravce však přesto do 2. Ligy pravděpodobně nastoupí. Zápas bude určitě i zajímavý tím, že tito dva soupeři se potkávají opět po loňském play-off , kdy třízápasovou sérii ovládli hosté ještě pod hlavičkou „ olejářů“. Utkání mezi Valašským Meziříčím a HC Baník Karviná začíná v úterý, 28. srpna od 18. hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
24.8.Bobři v prvním přípravném utkání zvítězili nad VsetínemVAL - VSE 6:2, 0.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí mají za sebou povedenou premiéru v rámci svých přípravných utkáních před novou sezónou. V prvním letošním měření sil ve valašském derby porazili sousední VHK Vsetín rozdílem čtyř branek. V dresu Bobrů se objevila celá řada nových hráčů na zkoušku, kteří rozhodně nezklamali. Naopak, jejich výkon byl velice slušný. Dvě branky v utkání dokázali vstřelit Lukáš Bokroš a nováček v dresu Bobrů - Robin Ševčík. Bobři tak v první přípravě ukázali, že i letos se s nimi musí jistě počítat. Další utkání odehrají svěřenci trenéra Stuchlíka v úterý, kdy opět na domácím ledě přivítáme Baník Karviná.
24.8.Zatím jsem maximálně spokojený, říká o novém angažmá u Bobrů, útočník Robin ŠevčíkVAL - VSE 6:2, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prvním přípravném zápase proti Vsetínu, který Bobři zvládli dokonale, jsem požádal o dojmy z utkání útočníka Robina Ševčíka, který v tomto utkání pokořil vsetínskou obranu dvěma zásahy. Robin dříve nastupoval právě v dresu vsetínského rivala. Jak se tedy cítil v dresu ValMezu? Jak se do ValMezu vůbec dostal? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
23.8.Bobři v prvním přípravném utkání hostí VsetínVAL - VSE 6:2, 0.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í -Hokejoví Bobři z Valašského Meziříčí sehrají první přípravné utkání před novou sezónou. A rovnou to bude derby s nedalekým Vsetínem, který však již má oproti meziříčským hráčům dvě utkání odehrány. Bobři dávají tým teprve dohromady a pravděpodobně až v měsící září se bude krystalizovat konečná podoba Bobrů pro druholigový ročník. Přesto bude chtít dát trenér Jaroslav Stuchlík příležitost všem hráčům, kteří se pravidelně připravují ve Valašském Meziříčí, aby se ukázali v zápasovém rytmu. Vyjímku však tvoří dvojice exzlínských hráčů - Jaroslav Kristek a Roman Pšurný, kteří sice s týmem trénují a připravují se, ale do hry nezasáhnou. První přípravné utkání odehrají tedy Bobři na svém zimním stadionu, v pátek, 24.8. 2012 od 18. hodin. Přijdťe se podívat na nově se tvořící kádr Bobrů. AKTUALIZACE!
20.8.Slavíme 80 let hokeje ve Valašském Meziříčí ! část 1Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejový klub Valašské Meziříčí v letošním roce slaví 80.let od svého oficiálního založení, kdy byl klub zapsán i na Svazu. Proto jsme připravili sérii článků a fotoreportů, které by tuto dobu až do zastřešení zimního stadionu a postupu klubu do II. ligy zmapovalo. Mnozí z nás již otevřený zimák ani nepamatují, natož historii klubu v rámci jeho počátků. Pojďme si tedy společně trochu zavzpomínat a alespoň prostřednictvím páru řádků a fotek tuto dobu připomenout.
20.8.Byla to zajímavá zkušenost a doufám, že si tam ještě zahraju, říká o KHL Jaroslav KristekJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Příprava Bobrů na další sezonu je v plném proudu a na ledě se objevují různí hokejisté, kteří jsou zde na zkoušku před novým druholigovým ročníkem. Jedním z nich je i hráč s bohatými extraligovými zkušenostmi v dresu Zlína Jaroslav Kristek, který si loni vyzkoušel i ruskou KHL. Jak by tuto soutěž popsal? Jak se vůbec dostal k tréninkům ve Valašském Meziříčí? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
6.8."A" tým Bobrů vyjel na led i s novými tvářemi v sestavěMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí vyjeli v pondělí, 6.srpna v 18.hodin na svůj první oficiální trénink před novou druholigovou sezónou. V přípravě na ledě se kromě loňských známých jmen, objevili i noví hráči, kteří o místo v sestavě Bobrů teprve budou bojovat. Kádr pro sezónu se nyní začíná tvořit, o konkrétních jménech v sestavě však rozhodnou až přípravná utkání. A kdo se tedy objevil na prvním tréninku?
2.8. Hrát hokej u Bobrů? Je to nejpěknější, co si můžou kluci a holky přát, říká trenér Jaroslav ŠilhánMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - starší a mladší žáky valašskomeziříčských Bobrů povede do nové sezóny opět zkušený trenér mládežnických mužstev, Jaroslav Šilhán. Na jakých místech v tabulce se svými svěřenci by se chtěl mimo jiné letos pohybovat? I to se dozvíte v tomto článku.
1.8.Budeme se snažit být důstojným soupeřem každého týmu, říká trenér dorostu Bobrů, Jaroslav PokornýMichal VáclavV předsezónním rozhovoru tentokrát přišla řada na trenéra nově se tvořícího týmu dorostu, Jaroslava Pokorného. Tento trenér valašskomeziříčským fanouškům není nikterak neznámý, neboť ještě v době nezastřešeného zimního stadionu působil právě jako hráč u týmu mužů. Jaké jsou jeho vyhlídky s týmem pro nadcházející sezonu? Proč opustil z pozice trenéra konkurenční Vsetín? Jaký má názor na myšlenku VHK o vytvoření celoregionálního mládežnického týmu? I na tyto velice zajímavé otázky můžete nalézt odpověď v následujícím článku.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS