Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2013 vyšly tyto články:

1.8.Bobři zahajují přípravu na ledě na nadcházející sezonuJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejové kluby po celé republice postupně zahajují přípravu na ledě na nadcházející sezonu. Ani hokejisté Valašského Meziříčí nejsou výjimkou. Nový kouč Bobrů, Jan Vavrečka, a jeho svěřenci si na ledové ploše poprvé zatrénují v pondělí 5. srpna od 18 hodin.
5.8.Bobři pod novým trenérem poprvé vyjeli na ledMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašské Meziříčí mají za sebou úvodní trénink na ledové ploše. Krátce před 18.hodinou již byli přítomní hráči připraveni ke svému prvnímu tréninku před nadcházející druholigovou sezónou pod vedením nového kouče. Obvykle bývá start a úvodní trénink méně náročný, než ty budoucí, nicméně nový trenér Bobrů, Jan Vavrečka své svěřence po úvodním nutném rozcvičení nikterak nešetřil.
8.8.I všechny mládežnické týmy Bobrů se již pilně připravují na svou sezónuMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I nejmenší naděje valašskomeziříčského hokeje jsou od prvního srpnového týdne na ledě, aby se připravovaly na nadcházející hokejovou sezónu a měření hokejových dovedností se svými soupeři z ostatních hokejových oddílů.
12.8.Doufám, že budeme hrát dobrý hokej, říká nový trenér Bobrů Jan VavrečkaJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Těsně před prvním přípravným utkáním v Orlové jsme pro vás připravili rozhovor s novým trenérem Valašského Meziříčí, Janem Vavrečkou, který v loňské sezoně působil na lavičce Frýdku. Jak se vůbec pan Vavrečka dostal k Bobrům, nebo jaké má s týmem ambice? Nejen to se dočtete v tomto rozhovoru.
14.8.Bobři v prvním přípravném zápase prohráli v OrlovéORL - VAL 5:1, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři odehráli své první přípravné utkání, které bylo zároveň debutem nového trenéra Jana Vavrečky na lavičce Valašského Meziříčí. Po prvních dvou třetinách vedli Bobři 1:0. Velkou měrou se o tento výsledek postaral Jiří Slovák, který svými zákroky držel střelce Orlové v šachu. A když jeho jmenovec vstřelil branku, bylo vedení Bobrů na světě. Ve třetí třetině se do brankoviště postavil Marek Netolička, který již tak úspěšný nebyl a pustil za svá záda pět kotoučů. Orlová tak zvítězila 5:1. Odveta je naplánovaná na pátek na ledě Valašského Meziříčí.
15.8.Bobry čeká první domácí přípravné utkáníVAL - ORL 5:1, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká první domácí přípravný zápas, ve kterém v pátek 16. srpna od 18 hodin přivítají celek Orlové. Zároveň se poprvé ve Valašském Meziříčí představí nový trenér Jan Vavrečka na lavičce Bobrů. Svůj debut má však již za sebou ve středečním utkání v Orlové.
16.8.Bobrům se odveta proti Orlové vydařilaVAL - ORL 5:1, 0.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Stejným výsledkem, jako středeční utkání, skončilo i druhé přípravné utkání Bobrů před nadcházející sezónou. A opět se radovali domácí hráči. Tentokrát však lepším týmem byli Bobři, kteří aktivní hrou a bojovností dlouho drželi hostující Orlovou mimo hru. Velkou zásluhu na výsledku však měl domácí brankář Jiří Slovák, který v součtu obou utkání, pěti třetin, ve kterých nastoupil, pustil pouze jedinou branku. Za domácí se poprvé trefili odchovanci Marek Randýsek a Petr Sochora, doplněni Miroslavem Vargou a dvoubrankovou posilou - tentokráte však v obraně - Robinem Kovářem, který loňskou sezónu strávil v prvoligovém Ústí nad Labem.
20.8.Bobři v dalším přípravném utkání hostí FrýdekVAL - FRM 1:8, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráče Valašského Meziříčí čeká další přípravný zápas, ve kterém se poprvé na lavičce Bobrů představí trenér Jan Vavrečka proti svému bývalému týmu - Frýdku. Bobři si zatím připsali jednu porážku a jedno vítězství. Podaří se jim opět zvítězit? To se dozvíme ve čtvrtek 22. srpna od 18 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. AKTUALIZACE!
22.8.Bobři podlehli Frýdku-MístkuVAL - FRM 1:8, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí sehrálo další přípravný zápas, tentokráte proti Frýdku-Místku. A je pravda, že tentokrát dostali možnost se v zápasovém rytmu ukázat především hráči, kteří jsou u Bobrů na zkoušku. První půlka zápasu byla vyrovnaná nejen gólově, ale i herně. Branku Bobrů vstřelil mladý slovenský útočník Boris Rejzek, který si zahrál i MHL. Pak ale začali branky střílet jen hosté a v půlce poslední třetiny vyhnali z branky Marka Netoličku, kterého nahradil domácí odchovanec Ondřej Sekula. Ten naopak svými zákroky mužstvo několikrát podržel, přestože na konečný výsledek jeho umění již vliv nemělo. Frýdek si tak odváží vysokou výhru 8:1.
25.8.Bobři v dalším utkání opět přivítají FrýdekVAL - FRM 5:7, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další přípravné utkání před nadcházející sezonou a opět se představí na domácím ledě. V úterý 27.srpna od 18 hodin vyzvou v odvetném utkání celek Slezanu Frýdek-Místek. Podaří se hráčům Valašského Meziříčí vrátit svému soupeři porážku ze čtvrtečního utkání?
27.8.Frýdek opět dokázal Bobry porazitVAL - FRM 5:7, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráčům Valašského Meziříčí odplata za předchozí porážku nevyšla úplně podle představ. S Frýdkem sice opět dokázali držet krok více než půlku zápasu, ovšem chyby v obraně stály svěřence trenéra Vavrečky lepší výsledek. Frýdek totiž těchto chyb skvěle využíval a dokázal tak otočit skore z 3:2 na 7:3. Bobři nakonec v závěru snížili na konečných 5:7.
29.8.Bobři v dalším přípravném utkání přivítají UničovVAL - UNI 6:3, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči Valašského Meziříčí pokračují v přípravě na další sezonu a čeká je další přípravné utkání. V něm bude Bobrům soupeřem celek HC Uničov, který hraje krajský přebor. Od doby, kdy Uničov hrál II.ligu, se toho u žluto-černých změnilo hodně. Tým sází především na mladé hráče, kteří jsou většinou odchovanci klubu. Bobři v dosavadních přípravných utkáních zvítezili pouze jednou, a to proti Orlové. Se stejným celkem i jednou prohráli a dvakrát nestačili na Frýdek. Podaří se Bobrům zdolat Uničov? To se dozvíme v pátek 30.srpna od 18 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Od pátečního zápasu budou v prodeji permanentky na sezónu 13/14, cena jedné je 950 kč. Ke každé zakoupené permanentce je šála klubu zdarma!
31.8.Bobři přehráli UničovVAL - UNI 6:3, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším utkání přivítali hráči Valašského Meziříčí hráče HC Uničov. Tedy celek hrající krajský přebor. V dresu Bobrů se představilo opět několik nových tváří. Bobři po dvou třetinách vedli přesvědčivě 6:2. Uničov v závěrečné dvacetiminutovce snížil na konečných 6:3. Bobři si tak připsali druhé vítězství v přípravných zápasech.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS