Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2014 vyšly tyto články:

4.8.Bobři zahájili přípravu na sezónu na leděRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešním dnem zahájili Bobři svou pouť do nové sezóny přípravou na ledě. Přípravy se zúčastnilo více než 20 hráčů. Kromě domácích stálic bratří Vargů, Marka Randýska, Tomáše Prycla a Ondřejů Sekuly a Martiníka se na ledě objevili také hráči z loňsko sezóny - Daniel Matušenko, Martin Kvapil, Vojtěch Baroš, Lukáš Smolka, Michal Tomiga, Jiří Slovák (Ú). Na ledě se objevil také Jozef Šimek, Jan Fišera, hokejový matador Petr Gulda a mnoho dalších, kteří se budou prát o místo v základní sestavě v klubu HC Bobři Valašské Meziříčí.
6.8.Začátek 2. ligy klepe na dveře!Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již ve středu 17. září začíná prvním kolem 2. liga sk. Východ. Bobři se představí na domácím ledě proti týmu z Poruby. V tomto článku se dozvíte o letošním systému 2. ligy sk. Východ.
9.8.První přípravný zápas je tady! Bobři hostí Nový JičínredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehrají své první přípravné utkání před novou sezónou 2014/2015 na svém ledě v úterý, 12.8.2014 od 18.hodin proti celku Nového Jičína. V týmu Bobrů se můžete opětovně těšit mimo jiné na domácí trio bratrů Vargů, Ondřeje Martinka, Vojtěcha Baroše či Marka Randýska. Přijďte se podívat na první zápas a povzbudit domácí hokejisty ve své přípravě za lepší nadcházející sezónou.
12.8.Bobři v prvním utkání přípravy porazili Nový JičínVAL - NJI 4:3, 0.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehráli své první přípravné utkání před nadcházející sezónou a premiéra jim vyšla úspěšně. Soupeřem jim byl celek Nového Jičína, který koučuje nám dobře známý Aleš Flašar, který vypomáhal Bobrům v barážových utkáních proti Uničovu. Na úvodní zápas přípravy se však hrál velice svižný hokej, kdy se šance střídaly na obou stranách. V zápase se oba soupeři přetahovali o vedení, rozdílovou branku ve prospěch domácích však trefil Marek Randýsek. Za domácí Bobry se nadále brankově prosadili René Kysučan, Jiří Slovák, Vojtěch Baroš. Po odehrání základní hrací doby přišly na řadu domluvené samostatné nájezdy, ve kterých se za domácí prosadil pouze David Varga a za hosty Franek a Gogolka. První utkání pro Bobry a jeho výsledek je tak určitě povzbuzením do dalších zápasů, ve kterém se formuje kádr na ligovou soutěž. Bobři tak svou přípravu odstartovali s odhodláním neopakovat loňský výsledek a naopak hrát na vyšších příčkách tabulky.
19.8.Uplynulá víkendová přátelská utkání mládežeRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ne pouze A-tým Bobrů má na svém plánu v současné době přípravná utkání. O uplynulém víkendu totiž odehráli svá první přípravná utkání starší žáci a dorostenci. Obě kategorie se představily na domácím ledě. Dorostenci proti Kroměříži a starší žáci proti Uničovu.
20.8.Odveta z přípravy vyzněla lépe pro Nový JičínNJI - VAL 5:2, 0.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehráli své druhé přípravné utkání na ledě Nového Jičína. Bobři otevřeli skóre utkání zásluhou dalšího novice, který je u Bobrů na zkoušku - Adama Arnošta. Domácí však brzy našli recept na meziříčského brankáře, Lukáše Vydržela, který je taktéž u Bobrů nově v přípravě.Domácí otočili stav utkání i díky lépe zvládnutým přesilovým hrám. Za Bobry přidal druhou branku René Kysučan. Pátá branka novojičínských padla v power-play. Bobři tak v pozměněné sestavě, ve které trenér Vavrečka zkouší nově příchozí hráče, prohráli s Novým Jičínem, ovšem o výsledek v těchto zápasech ani tak nejde. Již však tento pátek, 22.8.vyjedou Bobři na svém ledě proti celku Kopřivnice.
21.8.Dalším soupeřem Bobrů v přípravě bude celek z KopřivniceRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přípravná fáze Bobrů pokračuje třetím zápasem, kdy na led Valašského Meziříčí přijede tým HC Kopřivnice. Utkání se uskuteční v pátek 22. srpna od 18:00 hod.
22.8.Bobři si v přátelském utkání poradili s Kopřivnicí.VAL - KOP 6:1, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Do Valašského Meziříčí zavítal soupeř z krajského přeboru HC Kopřivnice. Bobři se hned v úvodu dostali do vedení a ovládli jasně dnešní utkání. Podrobnou reportáž naleznete uvnitř článku.
25.8.Frýdek-Místek bude dalším soupeřem Bobrů v přípravěRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již toto úterý tj. 25. srpna od 18:00 hod. se uskuteční další domácí přípravné utkání A-mužstva. Tentokrát soupeřem Bobrů bude celek z Frýdku-Místku. Na utkání diváky osobně pozval také obránce domácího mužstva Jozef Šimek, video naleznete uvnitř článku. Zároveň bychom chtěli fanouškům připomenout soutěž, která se odehrává před každým domácím zápasem na FB.
26.8.Nevyužité šance byly hlavní překážkou k vítězství nad Frýdkem-MístkemVAL - FRM 2:5, 0.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí vstoupili stejně jako jejich soupeř z Frýdku- Místku, do zápasu velice aktivně.
30.8.Bobři i napodruhé zdolali KopřivniciKOP - VAL 3:4, 0.kolo | RedakceDalší zápas odehráli Bobři již tento pátek na ledě celku z Kopřivnice. Bobři v tomto zápase vyhráli 3:4. Za Bobry se trefil Jiří Slovák, Marek Randýsek, David Varga a Antonín Sprušil.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS