Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2015 vyšly tyto články:

2.8.Mládež by měla být největší zásobárnou hráčů pro mužský tým, má jasno nový šeftrenér mládeže a manažer klubu, Miroslav KuboredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci blížící se nadcházející sezóny všech věkových kategorií Bobrů, se v klubu událo několik zásadních změn v samotném vedení klubu i v rámci trenérského obsazení. Tou asi nejvýraznější změnou je ta, že do klubu přišel Miroslav Kubo, který bude zastávat funkci šéftrenéra mládeže a současně i manažera celého klubu. Pojďme si tedy blíže představit nejen nového zodpovědného člověka ve vedení klubu, ale taktéž i jeho názory od mládeže po muže pro nadcházející ročník.
6.8.Bobři už také vyjeli na ledredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Sice ne na domácím stadiónu,nýbrž na ledě sousedního Vsetína,zahájili ve středu ostrou přípravu na novou sezónu hokejisté Valašského Meziříčí. Domácí led si vyzkoušejí až v posledním srpnovém týdnu.
9.8.,,Naši fanoušci by si po letech konečně play off zasloužili,´´ říká staronový trenér Bobrů Roman Sedlákp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po pěti letech se do Valašského Meziříčí vrací Roman Sedlák. Se svými vzpomínkami,ambicemi a představami se nám svěřil v následujícím rozhovoru.
16.8.S Bobry podél BečvyRedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jak již bylo avizováno, v sobotu 5. září, tedy celý týden před začátkem úvodního kola 2. Ligy, ve kterém se představí mužstvo hokejistů Valašského Meziříčí ve frýdeckomístecké hale Polárka, uspořádá klub HC Bobři Valašské Meziříčí sportovní akci pro všechny jeho fanoušky. Máte doma kolo nebo kolečkové brusle? Chcete se neformálně setkat s hokejisty Valašského Meziříčí? Přijďte tedy 5. září v 15:30 hod. před zimní stadion ve Valašském Meziříčí a podnikněte s nimi výpravu po cyklostezce podél Rožnovské Bečvy do Rožnova pod Radhoštěm a zpět. Připraveno bude následně i občerstvení na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí pro všechny zúčastněné! Těšíme se na Vás!
17.8.Významným partnerem klubu pro nadcházející ročník se stala firma ROBE lighting s. r. o.Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Klub HC Bobři Valašské Meziříčí získal významného partnera pro nadcházející sezónu. Stala se jim firma ROBE lighting s. r. o., sídlící ve Valašském Meziříčí. Položili jsme tedy několik otázek panu Ladislavu Petřekovi , vlastníkovi společnosti společně s Josefem Valchařem a zároveň i zakladateli této firmy.
18.8.Bobři získali další partnery pro nadcházející hokejovou sezónuredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Klub HC Bobři Valašské Meziříčí získal nové partnery pro nadcházející sezónu v rámci podpory ledního hokeje. Pojďme si jednotlivé partnery, kteří podpořili jakkoliv klub svými možnostmi, představit.
20.8.Přípravné zápasy startují. Bobři změří síly s KopřivnicíredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí vstupují do svých přípravných utkáních na domácím ledě. Soupeřem Bobrů bude celek z Kopřivnice, který v minulém ročníku zvítězil v baráži o 2. Ligu a bude tedy jeho staronovým účastníkem. Bobři doposud využívali k tréninkům především sousední Vsetín, protože výroba ledové plochy ve Valašském Meziříčí byla spuštěna až začátkem tohoto týdne. Soupeř z Kopřivnice má obdobnou situaci, jeho ledová plocha prochází rekonstrukcí, takže pro tréninky využívá azyl především v Novém Jičíně. Pro obě mužstva to bude tedy premiérové střetnutí před nadcházející druholigovou sezónu. Utkání začíná v sobotu, 22. 8. 2015 od 17:30 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
21.8.Bobři získali další partnery - Pneuservis U Kopeckých a KSK Systemredakce V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Klub HC Bobři Valašské Meziříčí získal další partnery pro nadcházející sezónu. Staly se jimi firmy KSK Systém, s.r.o. a Pneuservis U Kopeckých.
25.8.Rozpis dalších přípravných utkání Bobrů před začátkem sezóny!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení hokejového klubu HC Bobři Valašské Meziříčí domluvilo další přípravná utkání pro svůj "A" tým před blížící se druholigovou sezónou. Vzhledem k tomu, že ledová plocha je na našem zimním stadionu jen několik dní, byly možnosti sehrát a sehnat soupeře pro přípravu již velice omezené. Přesto Bobři odehrají před úvodním mistrovským zápasem ještě dalších 6 přípravných utkání, ve kterých budou hledat optimální sestavu pro ligovou sezónu.
28.8.Bobři v Karviné remizovali, dnes je čeká doma OrlováredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nabitý program přípravných utkání druholigových Bobrů pokračuje. Po včerejším utkání v Karviné, ve kterém se prosadil pouze Ondřej Kubáč a zápas skončil nerozhodně 1:1 se již v pátek, 28.8.2015 od 18. hodin představí Bobři na domácím ledě proti celku Orlové. Ta patřila loni k nejlepším týmům krajské ligy, kdy společně s Kopřivnicí okupovala nejvyšší příčky tabulky. Orlová má ve svém středu spoustu hráčů s druholigovými zkušenostmi. Bobři nadále zkouší a budou zkoušet nové tváře ve své sestavě, stejně jako dnes. Zápas mezi domácími Bobry a hostující Orlovou začíná již dnes od 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
29.8.Bobři v přípravě zvítězili nad OrlovouVAL - ORL 5:3, 0.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí mají za sebou třetí přípravné utkání. Soupeřem Valachů byla tentokrát Orlová, která má ve svém středu spoustu hráčů druholigové úrovně. Valaši otočili stav utkání, kdy prohrávali nad svým soupeřem již o dvě branky a rozhodli utkání ve svůj prospěch až v posledních minutách třetí třetiny. Za domácí se postupně trefili Studený, Baroš, Sprušil, Hradil a Varga D.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS