Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2018 vyšly tyto články:

31.8.Senzace! Seidler s Vaňkem budou pokračovat na Bobří hráziDaniel GargulákPráce vedení hokeje ve Valašském Meziříčí přináší nadále své ovoce. Po několika posilách do řad obranných přichází vyztužení i těch útočných. Petr Seidler a Rostislav Vaněk odehráli na Bobří hrázi už závěr loňské sezóny, když přišli pomoci Bobrům hlavně v tuhém play-off, přičemž patřili mezi to nejlepší, co se na ledě v modrobílém dresu pohybovalo. Nyní se na oba snajpry mohou fanoušci Bobrů těšit i v sezóně nadcházející.
29.8.Akce Pojď hrát hokej opět ve Valašském Meziříčí!RedakcePřijďte v pondělí 17. září od 15:30 na Zimní stadion ve Valašském Meziříčí na akci Týden hokeje.
28.8.Po gólových hodech s Púchovem přišla hubená prohra se SlezanemVAL - OPA 0:1, 0.kolo | Daniel GargulákDo svého třetího přípravného klání nastoupili svěřenci trenéra Weintritta v úterní podvečer. Valaši se po celý zápas se Slezanem Opava prezentovali aktivní hrou, nebylo jim však přáno v koncovce, a tak si Slezan odvezl z Bobří hráze výhru v poměru 1:0. Další utkání čeká Bobry právě ve Slezsku, ke se postaví Slezanu k odvetě přesně za týden, v úterý 4. září.
27.8.Třetí přípravák zavede na Bobří hráz Slezan OpavaVAL - OPA 0:1, 0.kolo | Daniel GargulákTentokrát nikoliv celý týden, ale pouhé tři dny dělí čas mezi jednotlivými přípravnými zápasy Valašského Meziříčí. Po sobotní odvetném utkání v Púchově čeká svěřence trenéra Weintritta pro změnu soupeř Česka, a to rovnou starý známý Slezan Opava z Druhé ligy východní skupiny.
25.8.Bobři si poradili s Púchovem i venkuPUC - VAL 3:6, 0.kolo | Richard MüllerValaši se radují i z druhé výhry v přípravném utkání. Tentokrát na Slovensku proti domácímu Púchovu dokázali vstřelit šest branek. Na soupisce se objevili i staronové tváře Petr Seidler a Rostislav Vaněk z Opavy, o jejichž pokračování v drese Bobrů se jedná.
24.8.Bobři míří za hranice k odvetě do PúchovaPUC - VAL 3:6, 0.kolo | Daniel GargulákTýden se s týdnem sešel a Valašské Meziříčí po další várce tréninků na ledě čeká druhý přípravný duel na nadcházející sezónu. Soupeřem jim nebude nikdo jiný než slovenský Púchov, se kterým změřili síly již před týdnem. V prvním utkání na Bobří hrázi domácí zdolali svého soka v divoké přestřelce 6:4.
21.8.Bobři se stávají partnerem akce Slide CzechKlubDo Valašského Meziříčí míří jednodenní akce Slide Czech a Bobři se stávají jejím místním partnerem. Přestože se termín kryje s přípravným zápasem v Púchově, budou mít hokejisté na megaskluzavce svůj stánek u kterého budou i hráči A-týmu, jenž se přípravného klání na Slovensku nezúčastní.
17.8.Obránce Weintritt čtvrtou letošní posilou!Richard MüllerVedení Bobrů dojednalo příchod dalšího obránce. I nyní jde o hráče, který loni působil ve Valašském Meziříčí na střídavých startech. Jiří Weintritt mladší odehrál pod vedením svého otce v loňské sezóně patnáct soutěžních utkání, ve kterých pomohl Bobrům dvěma góly a třemi asistencemi. Vinou zranění však druhou polovinu ročníku nedohrál.
17.8.Přestřelka na úvod. Na Bobří hrázi padlo deset branekVAL - PUC 6:4, 0.kolo | Daniel GargulákPrvní přípravný duel Valašského Meziříčí je minulostí. Bobři si v něm s Púchovem s chutí zastříleli a po šedesáti minutách svítilo na světelné tabuli skóre 6:4. V dresu Valachů se představilo několik mladých hráčů nebo borců, kteří jsou na Bobří hrázi na zkoušku a i ti přispěli k úvodní výhře modrobílých. Další vzájemné měření sil obou soupeřů napíše své pokračování 25. srpna na ledě slovenského soupeře.
16.8.Pilíř obrany potvrzen. Michal Žák zůstane u Bobrů!RedakceDalší výraznou posilou, která přibude na soupisku Valašského Meziříčí, je obránce Michal Žák, který v loňské sezóně ovládl kanadské bodování beků. Přichází ale s jedním podstatným rozdílem. Vedení klubu se dohodlo s hráčem na smlouvě a ze střídavých startů se do nové sezóny stává hostování!
15.8.Do Valmezu přijede v rámci přípravy slovenský PúchovVAL - PUC 6:4, 0.kolo | Daniel GargulákV pátek, kdy svěřenci trenéra Weintritta vyjedou na Bobří hrázi k prvnímu přípravnému zápasu, to bude přesně jedenáct dní od prvního tréninku Bobrů na ledě. Po tvrdém letním drilu na suchu a úvodních trénincích na ledě prověří připravenost Bobrů soupeř ze zahraničí MŠK Púchov. Utkání začíná v pátek 17. srpna v 18:00 a všichni fanoušci jsou na něj srdečně zváni! Děti do 15 let mají vstup zdarma, starší 15 let budou na stadion vpuštěni za symbolických 30 Kč.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS