Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2019 vyšly tyto články:

8.8.Trenéři Lukáš Plšek s Jiřím Weintrittem vyslali Bobry poprvé na ledRichard MüllerV úterý vyjeli Bobři poprvé před letošní sezónou na led. Po dlouhé a intenzivní suché přípravě se konečně Valaši dočkali ledové plochy, kterou i přes vysoké venkovní teploty dokázali ledaři na zimním stadionu vytvořit.
9.8.Permanentky na sezónu jdou do prodeje!Tisková zprávaJeště před prvními přípravnými duely jdou do prodeje permanentní vstupenky na sezónu 2019/20. Jejich cena se nemění, stejně jako cena jednotlivé vstupenky.
12.8.Dlouhá pauza je u konce! Valachy čeká první přípravné utkáníDaniel GargulákVedení, hráči i fanoušci se konečně dočkali. Po loňské znovu velmi úspěšné sezóně přišla dlouhá letní pauza, během které se svěřenci trenéra Weintritta tvrdě připravovali na sezónu nadcházející. V úterý 13. srpna vyjedou na led k prvnímu přípravnému zápasu pro Dubnici nad Váhom ze Slovenska. Začátek duelu je stanoven na 18:00.
13.8.Dubnica otočila první přípravný duel s BobryVAL - DUB 2:3, 0.kolo | Richard MüllerBobři nastoupili před více než stovkou diváků v prvním přípravné utkání proti slovenskému soupeři z Dubnice. V utkání si vytvořili vedení 2:0, o které ale přišli a v poslední minutě soupeř rozhodl. Góly Bobrů vstřelil Patrik Dalajka a Marek Smrčka.
15.8.Příprava pokračuje: V pátek od 18 hodin doma s Púchovem!VAL - PUC 4:3, 0.kolo | Richard MüllerBobři odehrají druhé domácí přípravné utkání. Tentokrát přijede třetí rok po sobě již tradiční soupeř MHK Púchov. Utkání se odehraje v pátek 16. srpna na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí od 18:00.
16.8.Napodruhé úspěšní. Bobři zdolali PúchovVAL - PUC 4:3, 0.kolo | Richard MüllerBobři uspěli ve druhém přípravném utkání na domácím ledě, když porazili Púchov 4:3. V těsném souboji se blýskl dvěma góly Tomáš Vávra, který tak naplňuje očekávání ofenzivní posily. Poprvé se v bráně Bobrů představil David Sachr, který by se měl stát brankářskou dvojkou do nové sezóny.
20.8.Dubnica těsně přehrála BobryDUB - VAL 2:1, 0.kolo | Richard MüllerTřetí přípravný duel a první venkovní odehráli Bobři na ledě Dubnice nad Váhom. Jednalo se o odvetné utkání a i tentokrát Slovenský soupeř byl na konci tím šťastnějším. Jedinou branku Bobrů vstřelil Marek Smrčka, který se prozatím jeví jako produktivní posila. V drese Bobrů nastoupila trojice debutantů, konkrétně Tomáš Frimel, Filip Ziegler a Daniel Klímek. Jedná se o mateřské hráče Vsetína, kteří by mohli být potencionálně během sezóny k dispozici kouči Weintrittovi.
21.8.Akce Pojď hrát hokej opět ve Valašském Meziříčí!RedakcePřijďte se svými dětmi v pondělí 23. září v 15:30 hod. na Zimní stadion ve Valašském Meziříčí na akci Týden hokeje.
23.8.Bobři si poradili s Púchovem i venkuPUC - VAL 2:4, 0.kolo | Richard MüllerBobři odehráli před týdenní pauzou čtvrté přípravné utkání. Svěřenci kouče Weintritta s novými tvářemi Jonášem Kočicou a Janem Vašenkou odjeli do Púchova, kde dokázali otočit nepříznivý vývoj zápasu a nakonec zdolali svého soupeře rozdílem dvou branek.
26.8.Bobříci si užili příměstský táborRedakceNa začátku měsíce srpna uspořádal klub HC Bobři Valašské Meziříčí pro své nejmladší hokejisty příměstský tábor. Toho se účastnilo na padesát malých hokejistů, ti si kromě tréninků užili i spousty zábavy mimo led.
30.8.Rozhodly až nájezdy. Bobři nakonec podlehli Považské BystriciPBY - VAL 3:2, 0.kolo | Richard MüllerBobři mají za sebou pátý přípravný duel. Nastavený formát se neměnil ani tentokrát a Valaši opět narazili na slovenského prvoligového soupeře. Na svém ledě přivítala modro-bílé Považská Bystrica a vyrovnaný duel musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V závěrečné loterii byli úspěšnější domácí, a Bobři tedy odjíždí ze Slovenska jako poražený tým. O branky Bobrů se postarali Ondřej Martiník a Jonáš Kočica.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS