Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

4.8.Hokejový kemp se dětem líbilKlubV posledním červencovém týdnu uspořádal klub HC Bobři Valašské Meziříčí celotýdenní hokejový kemp pro své hráče. Ti měli kromě různých tréninků a her na programu také návštěvu Zbrašovských aragonitových jeskyní, Hranické propasti a aquaparku Vodní svět ve Velkých Karlovicích. Zde Vám přinášíme drobné střípky z celého týdne.
5.8.Informace pro kategorii přípravky a účastníky Školy brusleníKlubV pondělí 10. srpna proběhne od 15:00 hod. na zimním stadionu informativní schůze týkajících se následující sezóny pro hráče přípravky a dětí docházejících na Školu bruslení. Prosíme o Vaši účast.
8.8.První zkoušky pro Bobry. Na valašský led zavítají staří známíJan KozákStejně jako loni odehrají Valaši přípravná utkání proti známým ligovým soupeřům a také týmu ze Slovenska.
13.8.Bobři se připravují na ledě. V kádru se objevili Kobylík a FinsterleRedakceHokejoví Bobři od minulého pátku pravidelně trénují na čerstvém ledě valašskomeziříčského stadionu. Pod vedením Josefa Doboše a Lukáše Plška doznalo mužstvo jistých změn a vítá i první posily. Kromě již avizovaného Reného Kajaby přichází i další útočník Lukáš Finsterle a obránce Richard Kobylík.
13.8.Změna v přípravě. Kopřivnice nahradí PúchovKlubZ důvodu komplikací (koronavirová opatření), které by nastaly v případě odehrání mezistátních zápasů se slovenským Púchovem, je zahraniční soupeř nahrazen sousedním druholigovým celkem Kopřivnice. Nový rozpis přípravných utkání naleznete v sekci zápasy nebo níže.
18.8.Kat Bordowski zařídil výhru Nového Jičína. Bobři v prvním přípraváku neuspěliVAL - NJI 3:5, 1.kolo | RedakceHokejisté Valašského Meziříčí nastoupili na domácím ledě do prvního přípravného utkání, ve kterém jen čekal již jedním zápasem vytížený Nový Jičín. Ten se blýskl svou novou posilou, Richardem Bordowskim, který stál u čtyřech z pěti gólů soupeře a ukázal, že s nim budou muset soupeři počítat. Valachům se povedlo vstřelit tři branky, a hned dvě připisuje odchovanec Tomáš Andris, který prokázal veliký čich na góly.
25.8.Napodruhé to s Ďábly vyšlo! Bobři slaví první výhru v přípravěVAL - NJI 6:3, 3.kolo | Richard MüllerPřesné týden po první porážce v přípravném duelu proti Novému Jičínu dostali Bobři možnost reparátu s totožným soupeřem. S výzvou druhého utkání se popasovali skvěle a velkou zásluhou produktivní první formace přehráli novojičínské hokejisty v poměru 6:3.
26.8.K hokeji mě znovu přivedl kamarád a sklenka vína, prozradil s úsměvem střelec KajabaVAL - NJI 6:3, 3.kolo | Daniel GargulákDva roky nehrál, ale proti Novému Jičínu ukázal, že hokej se nezapomíná. René Kajaba potěšil všechny fanoušky Valašského Meziříčí čtyřbodovým příspěvkem v přípravném utkání proti Novému Jičínu a ve formaci s Tomášem Vávrou a Lukášem Finsterlem naznačil, že se můžou zařadit v sezóně mezi tahouny mužstva Bobrů. Jak se René Kajaba cítil po 2 letech ve svém druhém hokejovém utkání? Jak si na ledě vyhoví se svými starými známými? Nejen to nám prozradil v pozápasovém rozhovoru. (foto: hc-vsetin.cz)
28.8.Odchovanec Pernický oblékl poprvé dres A-týmu Valmezu! Prosadí se letos i v první lize?Richard MüllerObránce Vojtěch Pernický, který je odchovancem hokejových Bobrů, ale už druhým rokem sbírá zkušenosti v prvoligovém kádru Vsetína, poprvé nastoupil za A-tým svého mateřského klubu. Společně s brankářem Sachrem bude jedním z hráčů, kteří budou připraveni z vyšší soutěže vypomáhat druholigovému Valmezu. (foto hc-vsetin.cz)


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS