Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Valašské Meziříčí dál bez porážky, odnesla to OpavaVAL - OPA 6:1, 5.kolo | Michal VáclavValašské Meziříčí ani na popáté nepoznalo hořkost porážky a zvítězilo nad svým dnešním soupeřem z Opavy jednoznačným výsledkem 6:1. Po úvodní rozpačité třetině, kterou Bobři prohráli, se týmový duch a bojovnost zvedla a odměnou byly tři vstřelené branky ve druhé i třetí třetině. V zápase se hattrickem zaskvěl Jan Matějný, další branky přidali útočníci Sochorek, Šebesta a Dvořák.
30.9.Jan Matějný: Snad nám to takhle půjde i dálVAL - OPA 6:1, 5.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jan Matějný, aktuálně vedoucí muž kanadského bodování týmu Bobrů. V utkání proti Opavě, vsítil hattrick a na další branku přihrál.Svým výkonem podrhl už tak skvělý dosavadní výkon lajny Lhotský-Dvořák-Matějný. Bývalý hráč extraligových Vítkovic, nám odpověl na pár otázek.
29.9.Na ledě Bobrů se představí opavský SlezanMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na jedné straně radost, na druhé smutek. Těmito pocity skončilo minulé kolo těchto dvou týmů, kteří zajížděli do Blanska potažmo hostili Hodonín. Na led Valašského Meziříčí přijíždí v rámci 5.kola hokejový celek HC Slezan Opava. Zápas začíná ve středu, 30.9. od 18.00 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
29.9.Mladí Bobři měřili síly se ZubryLukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 26.9.2009 přivítali nejmenší Bobři na svém stadionu dalšího soupeře HC Zubr Přerov. Tentokrát byly na programu zápasy všech věkových kategorií, takže si zahráli opravdu všichni hráči. Zejména pro 1 - 3 třídu "B", za kterou nastupuje spousta dětí z mateřské školy, to byl (pro část z nich) vůbec první zápas v dresu Bobrů v životě. Byli tak odměněni za snahu a výborný přístup k tréninku. Výsledek týmu "B" nebyl tedy tím nejdůležitějším. Mohli se ukázat v dresu Bobrů svým blízkým a předvést jim jak velký pokrok stihli za poměrně krátkou chvíli udělat.
28.9.Naši fanoušci jsou srdcaři, tvrdí Petr DvořákTEC - VAL 0:4, 4.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes jsme se zpovídali střelce prvního gólu Bobrů v Blansku Petra Dvořáka.
27.9.Bobři porazili Techniku 4:0TEC - VAL 0:4, 4.kolo | Lukáš Pořický, Jan Kramář, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ani čtvrtý zápas nenašli Bobři přemožitele, na ledě Techniky Blansko vyhráli 4:0. První svoji branku v letošní sezóně vstřelil Petr Dvořák ve 21.minutě utkání po krásné příhře Honzy Matějného. Konečně protrhl střeleckou smůlu a dostal tak Bobry do vedení. Bobři poté rozhodli o svém vítězství ve třetí třetině, kdy vsítili 3 branky. Michal Krumpoch v bráně udržel první čisté konto v letošní sezóně.
26.9.Bobři změří síly s TechnikouTEC - VAL 0:4, 4.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve čtvrtém kole zajíždějí Bobři v neděli 27.září do Blanska, kde se utká s domácí Technikou. Utkání začíná v 17 hodin na zimním stadionu v Blansku.
24.9.Okénko do minulosti: Zápas proti Rožnovu pod Radhoštěm Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Redakce Bobrů se rozhodla, že zde na webové stránky Bobrů bude po částech dodávat starší články o valašskomeziříčském hokeji a o všech zainteresovaných kolem něj. V první části tohoto "seriálu na pokračování" jsme zvolili zápas proti týmu Rožnova pod Radhoštěm, který byl právě v regionálním přeboru I. třídy mužů největším rivalem meziříčských hokejistů. Pojďme si tedy všichni připomenout, jak tento zápas vypadal 19.února roku 2000 na nekrytém zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
20.9.Luděk Lhotský: Vyšel nám vstup do utkáníHOD - VAL 2:4, 3.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Utkání proti Hodonínu mu vyšlo, v závěru mohl přidat i třetí branku Bobrů, jenže brankář Holeš byl proti. Exjičínský utočník Luděk Lhotský, se snámi podělil o své dojmy ze zápasu.
19.9.Bobři odváží z Hodonína tři bodyHOD - VAL 2:4, 3.kolo | Michal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zvítězili ve šlágru kola dvou zatím neporažených celků nad silným domácím týmem SHK Hodonín v poměru 2:4. Produktivní první třetina zápasu a spolehlivý výkon brankáře Krumpocha rozhodlo o tom, že tři body nakonec putují na Valašsko. V zápase se dvakrát trefil Luděk Lhotský a pojedné trefě přidali Pavel Šebesta a Roman Vaněček.
18.9.Hodonín vs. Valašské Meziříčí - kdo ztratí první body?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajíždějí v sobotu, 19.září na jižní Moravu, kde se utkají se silným celkem SHK Hodonín. Souboj dvou zatím neporažených celků začíná na zimním stadionu TeZa od 17.00 hodin.
17.9.Lukáš Vnenk : Tady lidé hokejem žijíJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes jsme se rozhodli vyzpovídat další z nových tváří v týmu Bobrů. Řízný obránce Lukáš Vnenk přišel z Poruby.
16.9.Nejmenší Bobři bojovali, přesto prohráliMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 12.9.2009 odehráli malí Bobři odvetné přátelské utkání s celkem HK Dukla Trenčín. (4.třídy, 3 x 15 min., velký hokej). Zhodnocení a průběh zápasu připravil vedoucí mužstva Michal Postava.
16.9.Bobři porazili ProstějovVAL - PRO 4:3, 2.kolo | Jakub Nikl, Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve šlágru druhého kola, porazili domácí Bobři hostující Prostějov 4:3. Zápas hodně ovlivnilo časté vylučování na obou stranách. Vítěznou branku si připsal exjičínský utočník Luděk Lhotský
14.9.Luděk Růčka: Naštěstí to tam doplachtiloUNI - VAL 2:4, 1.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Povedenou střelou od modré čáry si připsal svoji první branku v sezóně, k tomu přidal ještě jednu asistenci a stanovil tak svůj bodový zápis z utkání na 1+1.
14.9.Bobři přivítají ProstějovVAL - PRO 4:3, 2.kolo | Lukáš PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve svém prvním domácím zápase nového ročníku druhé ligy, přivítají Bobři hokejisty Prostějova. Tým kouče Flašara letos vyhlásil jasný cíl a to postup do první ligy. Šlágr druhého kola uvidíme ve středu v 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
13.9.Věříme hráčům, které jsme si vybrali, říká manažer Petr KovářMichal Václav, Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nová druholigová sezona již dnes začíná také pro Bobry z Valašského Meziříčí. Nejen o nadcházející sezoně jsme si povídali s manažerem klubu."Chceme opět předvádět líbivý hokej", říká Petr Kovář.
13.9.Do nové sezóny vstoupili Bobři vítězněUNI - VAL 2:4, 1.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - hokejisté Valašského Meziříčí zvítězili po velmi bojovném a místy nervy drásajícím boji nad svým soupeřem z Uničova v poměru 2:4 a připisují si tak první tři body do tabulky. Dvě branky vstřelil v utkání kapitán Pavel Šebesta a po jedné Jan Matějný a Luděk Růčka.
12.9.Liga startuje, Bobři zajíždějí do UničovaMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po odehrání 10 přátelských zápasů začíná pro hokejisty Valašského Meziříčí ostrý start do nového ročníku II. Ligy, skupiny Východ. Prvním soupeřem, kam zajíždí hokejisté Valašského Meziříčí je celek HC Uničov. Zápas začíná v neděli, 13.9. od 17. hodin na zimním stadioně v Uničově.
9.9.V posledním přípravném zápase Bobři neuspěliPIE - VAL 5:1, 10.kolo | Michal Václav, Jan KramářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí sehrálo odvetu s celkem HK 37 Piešťany. Hostující Bobři však prohráli v poměru 5:1. Tímto zápasem zakončili hokejisté Meziříčí svá přípravná utkání a již tuto neděli, 13.9. zajíždějí na led Uničova, kde budou bojovat o své první ligové body.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS