Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2013 vyšly tyto články:

3.9.PODPOŘTE BOBRY - KUPTE SI PERMANENTKUMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC Bobři Valašské Meziříčí od minulého přípravného utkání s Uničovem spustil prodej permanentních vstupenek na druholigovou sezónu 2013/2014. Další možnost pořízení permanentky mají fanoušci Bobrů již ve čtvrtek, 5. 9. 2013 v pokladně zimního stadionu, kdy na svém ledě hostíme v další přípravě celek Orlové. Mimo tento termín je možnost pořídit si permanentní vstupenku každý všední den od 18. hodin v kanceláři manažera klubu, Petra Kováře, popřípadě před prvním mistrovským domácím utkáním taktéž na výše zmiňovaných místech. Cena permanentky je 950 Kč + šála Bobrů zdarma (platí pro základní část a play-off). Důchodci, ZTP mají cenu stanovenou na 800 Kč.

Podpořte náš tým, podpořte Bobry, kupte si permanentku! Jeden tým na ledě – jeden s Vámi na tribuně - Děkujeme.
4.9.Bobři se ve středu představí v Uničově, o den později hostí OrlovouJakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráče Valašského Meziříčí čekají dvě přípravná utkání ve dvou dnech. Nejprve ve středu 4.září zajíždějí do Uničova, aby o den později, ve čtvrtek 5. září přivítali od 18 hodin celek Orlové. S Orlovou se již Bobři dvakrát v přípravě střetli a připsali si jednu porážku a jedno vítězství.
5.9.Bobři porazili Uničov 3:7UNI - VAL 3:7, 0.kolo | RedakceV odvetě přátelského zápasu proti týmu z Uničova, se Bobrům opět dařilo a předvedli svou převahu. Tým z Uničova i přes to, že je přihlášen do krajského přeboru ze začátku potrápil druholigové Bobry, když stav po první dvacetiminutovce byl 2:2. Ovšem po začátku druhé třetiny zásluhou dvou rychlých gólů, z hole Davida Vargy a Jiřího Slováka svítilo skóre na světelné tabuli pouze ve prospěch hostů. Poté hráči z Valašského Meziříčí nedali Uničovu nejmenší šanci. Rozdíl mezi úrovněmi lig, se prokázal zejména v poslední třetině, kdy hráči z Uničova přestali bruslit a tak říkajíc jim došla "šťáva". Bobři nakonec porazili svého soupeře konečným výsledkem 3:7.
6.9.Bobři porazili OrlovouVAL - ORL 4:1, 0.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším přípravném utkání přivítali Bobři celek Orlové. Již první třetina naznačila vítěze utkání. Bratrská trojice Vargů totiž zajistila ValMezu vedení 2:0. Orlová sice ve druhé části zásluhou Tatarčíka snížila, ale to bylo vše. Zábojník a Vaněk po té určili konečné skore 4:1 pro Valašské Meziříčí.
12.9.Bobři na úvod sezony zajíždí na led Nového JičínaNJI - VAL 4:3, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dlouho očekávaná událost je konečně tady - rozbíhá se kolotoč II.ligy skupiny Východ. V prvním kole se pomalu již stává tradicí, že Bobři měří své síly s Novým Jičínem. Tentokráte se tak stane v sobotu 14.září od 18 hodin na zimním stadionu v Novém Jičíně.
14.9.Bobři si z Jičína odvážejí bodNJI - VAL 4:3, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči Valašského Meziříčí do první třetiny nevstoupili ideálně a prohráli ji poměrem 3:0. Po přestávce ovšem přidali na obrátkách a dokázali skore zásluhou bratří Vargů srovnat. Ve třetí části gol nepadl a tak přišlo na řadu prodloužení. V něm vystřelil bod navíc pro Nový Jičín Sprušil.
15.9.Věřím, že se nám bude dařit, říká útočník Miroslav VargaNJI - VAL 4:3, 1.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po úvodním utkání nové sezony jsem požádal o dojmy z utkání nejmladšího z bratří Vargů - Miroslava. Ten dokázal v utkání jednu branku vstřelit a na další dvě nahrát a i díky jeho bodovému příspěvku si Bobři z Jičína odvážejí bod za remízu.
17.9.Víkendové zápasy mládežeMichal VáclavTento víkend odehrály naše týmy mladších a starších žáků zápasy proti soupeři z Uherského Brodu. Podrobnější informace o zápasech se dočtete uvnitř tohoto článku.
Na hlavní fotografii je vyobrazeno mužstvo mladších žáků.
18.9.Bobři se představí v OrlovéORL - VAL 5:2, 2.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další zápas ligové sezony a opět se představí na ledě soupeře. Ve druhém kole zajíždí svěřenci trenéra Vavrečky na led Orlové, tedy svého soupeře z baráže. Podaří se Bobrům zvítězit? To se dozvíme ve středu 18.září od 18 hodin.
18.9.Bobři jedou z Orlové bez boduORL - VAL 5:2, 2.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se v dalším kole představili na ledě Orlové a do brány se postavila nová posila Lukáš Smolka. Ani jeho skvělý výkon nezabránil vedení Orlové 2:0 po první dvacetiminutovce. Ve druhé části snížil David Varga. Orlová se dostala do dvoubrankového vedení, ale Martiník dokázal opět vykřesat naději pro Bobry. V poslední části ale Orlová zvýšila na 4:2 a v závěru pečetil výhru domácích do prázdsné branky Studený.
19.9.Bobři se poprvé představí na domácím ledě, přivítají FrýdekVAL - FRM 5:3, 3.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se poprvé v této sezóně představí na domácím ledě, na kterém přivítají celek Frýdku. Tedy soupeře, kterého vedl v minulé sezoně trenér Vavrečka. Bobři ze dvou zápasů vydolovali bod, zatímco Frýdek tři. Jak dopadne vzájemné klání? To se dozvíme v sobotu 21.září od 17 hodin na stadioně ve Valašském Meziříčí. POZOR - Během sobotního zápasu proti Frýdku-Místku se uskuteční během druhé přestávky soutěž ve střelbě na bránu. Proto, fanoušci, nevyhazujte své zakoupené vstupenky, ať nepřijdete o možnost si zasoutěžit!
22.9.Bobři porazili Frýdek-Místek, hattrick vstřelil Martin VargaVAL - FRM 5:3, 3.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se v mistrovské sezoně 2013/2014 představili až ve třetím kole na domácím ledě a hned to byla premiéra úspěšná. Po dvou třetinách sice ještě stav utkání nebyl pro Bobry příznivý, nicméně třetí třetina a tři branky rozhodly o třech bodech pro Bobry. Trojka je tak trochu symbolická, neboť hlavní zásluhu na vítězství měli tři bratři Vargové a jmenovitě tříbrankový střelec Martin. O další trefy meziříčských se postaral Jiří Slovák a David Varga. Bobři tak v zápase ukázali velkou bojovnost a srdíčko, které by je mělo zdobit po celou sezónu.
22.9.Jsem rád, že se to nakonec podařilo, oddechl si Martin VargaVAL - FRM 5:3, 3.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězství nad Frýdkem jsem požádal o dojmy z utkání střelce hattricku Martina Vargu, který výrazně pomohl Bobrům ke třem bodům. Martin nastupuje v útoku se svými bratry. Jak si tuto spolupráci užívá? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
24.9.Vedení Bobrů spouští "úřední hodiny" na zimním stadionuMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Od prvního čtvrtku v měsíci říjnu 2013 začnou pravidelně fungovat v klubu HC Bobři Valašské Meziříčí v tento den od 14.00 - 16.00 hodin "úřední hodiny". Místnost k tomu vyhrazená bude u manažera klubu, p.Kováře vedle šatny "A" týmu. Tento den mohou využívat za přítomnosti jednatele klubu, p. Zbyňka Šimčíka, případně i ostatních členů vedení klubu HC Bobři jak všichni trenéři, rodiče žáků, samotní hráči všech věkových kategorií, fanoušci klubu, sponzoři, partneři, tak i všichni ostatní, kteří se chtějí na něco osobně zeptat, něco pořešit, zajistit, prodiskutovat, atd. Těšíme se na Vás již ve čtvrtek, 3.10.2013 od 14.00 - 16.00 hodin.
24.9.Bobři se představí na ledě OpavyOPA - VAL 3:2, 4.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další ligové utkání, ve kterém se představí na ledě Slezanu Opava, kterému patří v tabulce třetí místo.Slezan má nyní sérii dvou vítězství bez obdrženého gólu. Dokáží hráči Valašského Meziříčí navázat na své vítězství proti Frýdku a tuto sérii Opavy přerušit? To se dozvíme ve středu 25.září od 18 hodin.
25.9.Mladší a starší žáci sehráli své zápasy s KroměřížíredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší a starší žáci Bobrů sehráli své zápasy doma s celkem Kroměříže. Jak si naděje valašskomeziříčského hokeje vedly se dočtete uvnitř článku.
25.9.Bobři těsně prohráli v OpavěOPA - VAL 3:2, 4.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři na ledě Opavy do utkání vstoupili odvážně a ze začátku obraně domácích zle zatápěli. Bohužel bez gólového efektu. A tak přišel trest v pdoboě dvou branek Opavy. Ta nakonec vedla dokonce 3:1, ale Kvapil vykřesal naději pro Bobry. Ti celou třetí třetinu mířili za vyrovnáním, avšak bohužel neúspěšně. Nepomohla ani závěrečná power-play.
27.9.Bobři přivítají ambiciózní Prostějov, dokáží opět doma bodovat?Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se podruhé v letošní sezóně představí na domácím ledě. Jejich soupeřem však bude tým, který před sezónou rapidně obměnil kádr a vedení Jestřábů přivedlo do svého týmu posily, jejichž cíl je jediný: postup do I.ligy. Jestřábi prozatím po 4.kolech okupují dle očekávání první příčku tabulky. Bobři se po úvodních dvou kolech na hostujících stadionech představili minulou sobotu na domácím ledě a po bojovném výkonu si připsali zasloužené tři body. Pro meziříčské hráče, ale i fanoušky bude zápas o to pikantnější, že hostující tým vede trenér Josef Málek, který loni šéfoval střídačce Bobrů. Zápas mezi Valašským Meziříčím a Prostějovem začíná v sobotu, 28.září od 17.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte opětovně vytvořit parádní atmosféru a pomoci Bobrům k zisku dalších bodů!
29.9.Bobři i přes bojovný výkon na Prostějov nestačiliVAL - PRO 2:8, 5.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali na svém ledě tým z Prostějova, jehož kádr je složen z hráčů od "Aše po Košice", s jediným cílem- postup do první ligy. Bobři, ikdyž mohutně podporováni místními fanoušky však svému soupeři podlehli "nejen" díky kvalitě supeře a jeho hráčů. I přes prohru však domácí hráči zanechali velmi bojovný a sympatický dojem do dalších zápasů. Za domácí se trefili Daniel Matušenko a Miroslav Varga.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS