Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2014 vyšly tyto články:

30.9.Druhý zápas na domácí půdě je zde, Bobři přivítají Břeclav.VAL - BRE 1:3, 5.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tak a máme zde druhý zápas na domácí půdě. Bobři v něm přivítají hráče Břeclavi, kteří se zatím nacházejí v tabulce na pátém místě se ziskem šesti bodů. Přijďte Bobry podpořit, čeká nás jistě velmi zajímavý zápas.
29.9.Od trenéra cítím velkou důvěru a za tu jsem hrozně rád, říká obránce Aleš KneslredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Tvrdá střela, přesná rozehrávka, výtečné obranné činnosti a častá komunikace se svými spoluhráči, to je charakteristika robustního obránce Aleše Knesla, posily z prvoligového Prostějova. Pojďme si společně s tímto obráncem ještě připomenout jeho dojmy ze zápasu s Frýdkem-Místkem a trochu si i tohoto hráče představit.
27.9.Proti Bobrům nestál jen jeden soupeř!FRM - VAL 3:2, 4.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí zažilo utkání, které snad pamatuje ještě z dob krajských přeborů druhé regionální třídy. Nikoliv však kvalitou obou týmů, ale hlavním posuzovatelem utkání a časomírou! Ale popořádku. Bobři vstoupili do utkání lépe, vytvořili si několik velkých šancí, brankově se prosadil v první třetině utkání krásnou střelou pod břevno Jirka Slovák. Následně Bobři přidali druhou branku, která však nebyla uznána. Důvod? To nikdo prozatím netuší a asi se i již nedozví. Hosté však do konce první třetiny stačili vyrovnat. Ve druhé třetině otočil opětovně skóre utkání pro Bobry, Patrik Kuchta, který krásnou střelou k tyči překonal frýdeckého brankáře podruhé. Následně vinou špatného ledu se oba týmy vydaly do šaten a zbývajících pět minut z druhé třetiny se odehrálo ve třetí. Pauza však prospěla "domácímu" Frýdku, který dokázal ve 40.minutě utkání srovnat. Třetí třetina branku nepřinesla, ikdyž oba týmy mohly rozhodnout, a tak přišlo na řadu prodloužení. Prodloužení, které si zajisté nedají za rámeček jak hlavní rozhodčí, tak i časomíra, složená ze zástupců členů (vedoucí mužstva) hokejového klubu z Frýdku Místku! Rozběhlo se prodloužení, když náš kapitán a hráči Bobrů signalizovali, že nejde správně časomíra, nejprve nešla, následně místo sekund naskakovaly desítky sekund , to však nezajímalo ani rozhodčí, kteří na to byli upozorňováni. Údajně nemohou přerušit utkání! Hosté však nahodilou střelou překonali potřetí brankáře Vydržela v čase 0152! Otázka zní, proč lidé v časomíře nestopli takto nesmyslný čas? Proč rozhodčí uznal branku evidentně nefair? Proč v zápase chyběli brankoví rozhodčí, kteří by evidetně museli potvrdit druhou (neuznanou) branku hostí? Ano, hostující Bobři měli dostatek příležitostí rozhodnout utkání ve svůj prospěch již v první třetině, ale tentokrát proti Bobrům nestál jen jeden soupeř...!
24.9.U Bobrů se mi líbí, říká Jiří Slovák.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dvou zápasech jsme si pozvali k mikrofonu útočníka Jirku Slováka, který letos nastupuje již druhou sezónu za Bobry. Jak je spokojený u Bobrů? Jaké jsou cíle na Frýdek-Místek? Toto i více uvnitř článku.
24.9.V Novém Jičíně vyzve "domácí" Frýdek-Místek hostující Bobry!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí po středečním vynuceném volnu vstupují do dalšího kola druholigové soutěže. Tentokrát jim bude soupeřem Frýdek-Místek, který po třech zápasech nemá stále ani bod. Zápas se však neodehraje na ledě frýdecko-místeckých, kteří čekají na otevření své nové haly, ale na zimním stadionu v Novém Jičíně, v sobotu 27.9.2014 od 17.hodin! Přijeďte tak povzbudit hostující Bobry k zisku dalších bodů do Nového Jičína proti "domácímu" Frýdku-Místku!
21.9.Bobři odjíždí z Hodonína s prázdnouHOD - VAL 4:1, 2.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zápas mezi domácími Drtiči a hostujícími Bobry rozhodla v podstatě již první třetina utkání, ve které domácí vstřelili tři branky. Bobři se nedokázali po většinu zápasu brankově prosadit, i když šancí ke vstřelení gólů měli více než dost. Čestnou branku hostů vstřelil v závěrečné třetině až obránce Petr Gulda, který však jen korigoval výsledek utkání na 4:1. V dalším kole meziříčští hráči mají volno, neboť měli sehrát ve středu domácí utkání s Orlovou, která se však ze soutěže odhlásila.
19.9.Bobři ke svému druhému zápasu zajíždějí do HodonínaHOD - VAL 4:1, 2.kolo | RedakceVe druhém kole letošní sezóny se Bobři utkají s týmem z Hodonína. Zápas se odehraje v sobotu 20. září od 17:00 hod. na zimním stadionu v Hodoníně. Soupeř v prvním kole zajížděl na horký led do Opavy, zde Slezanu ovšem podlehl 5:2. Což určitě nebyl pro Drtiče ideální start do sezóny. A tak se budou chtít před svými fanoušky předvést a prohru z prvního zápasu jim vynahradit. Naše hokejisty tedy čeká určitě těžký zápas. Psychickou podporou pro naše je určitě výsledek z prvního zápasu s Porubou, nemohou však usnout na vavřínech, jelikož v Hodoníně jim vítězství do klína rozhodně nespadne a budou muset navázat na svou bojovnou a svědomitou hru právě z utkání s Porubou.
18.9.Je to vynikající start do nové sezóny, říká o vítězném utkání proti Porubě, útočník Patrik KuchtaredakcePrvní mistrovský zápas v dresu Bobrů a hned dvě branky a k tomu jedna asistence. Tak se ve Valašském Meziříčí uvedl útočník Patrik Kuchta, který má zkušenosti i z kanadské soutěže. Po vítězném utkání jsme tomuto agilnímu útočníkovi položili pár otázek. Odpovědi se dočtete uvnitř článku.
17.9.Bobři z prvního zápasu berou tři body!VAL - POR 5:4, 1.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Téměř nový mančaft vyjel v zahajovacím utkání sezóny na domácí led proti celku RT Torax Poruba 2011. A hned to bylo znát i na ledě, Bobři si po celý zápas hlídali vedení, které nasbírali zejména v prvních dvou třetinách, po kterých vedli 4:1. Na začátku třetí třetiny Poruba sice dokázala hned 2x skórovat z přesilové hry, když byl na konci druhé části hry vyloučen Miroslav Škumát na 5 minut plus do konce utkání. Domácí celek však díky skvělému výkonu brankáře Vydržela udržel výsledek příznivější pro svůj tým a porazili tedy Porubu 5:4.
16.9.Soupiska "A" týmu HC Bobři Valašské MeziříčíredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se pilně připravují na nadcházející sezónu 2014/2015 pod vedením trenéra Jana Vavrečky. Kteří hráči však budou v letošní sezóně reprezentovat Valašské Meziříčí? Seznam potvrzených hráčů najdete uvnitř článku. Další hráči, kteří by mohli v letošní sezóně ještě působit u Bobrů jsou stále v jednání.
15.9.První mistrovské utkání máme zde. Na led Bobrů zajíždí Poruba.VAL - POR 5:4, 1.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už je to tady, přesně tohle si řekne většina fanoušků druhé ligy, protože právě tímto kolem začíná mistrovská sezóna. Na led Bobrů zajíždí Poruba, která loni byla velmi silným týmem.
15.9.Vše naznačuje tomu, že letošní sezóna bude mnohem úspěšnější, říká Jan Vavrečka.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Před prvním mistrovským zápasem Vám přinášíme rozhovor s trenérem Bobrů Janem Vavrečkou. Jak hodnotí letošní přípravu, jaké jsou cíle Bobrů do sezónu? Tyto odpovědi i s dalšími najdete uvnitř článku.
5.9.Bobři v přípravě proti Frýdku-Místku vítězněVAL - FRM 4:3, 0.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí porazili v odvětě svého dalšího přípravného utkání na domácím ledě celek Frýdku-Místku.Zápas začali domácí aktivně a po první třetině odcházeli s dvoubrankovým náskokem zásluhou Antonína Sprušila a Reného Kysučana. Hosté však hned v úvodu druhé periody snížily na rozdíl jediné branky. Stav 2:1 pro domácí tak tedy vydržel i po druhé třetině. Nejvíce branek padlo ve třetině třetí a ve 41.minutě utkání, kdy se postupně trefili hosté, následně domácí zásluhou Reného Kysučana a po chvíli opět hosté, kteří tak vyrovnali na 3:3. Rozhodnutí přinesla až 58.minuta utkání, kdy se za domácí Bobry trefil Vojtěch Baroš a zařídil tak domácím další vítězné utkání v přípravě.
3.9.HC Bobři pořádá nábor do své hokejové základny!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - HC Bobři Valašské Meziříčí pořádá nábor do své hokejové základny! Pokud máte zájem hrát hokej ve Valašském Meziříčí,či o něm uvažujete, tak je tento článek určen právě Vám.
3.9.Bobři ve čtvrtek opět hostí Frýdek-Místek.David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tento čtvrtek Bobři přivítají podruhé na svém ledě soupeře z Frýdku-Místku. V prvním zápase se jim moc nedařilo a prohráli 2:5. Nyní jsou rozjetí a uvidíme, jestli Frýdku-Místku vrátí porážku z předchozí zápasu.
2.9.Bobři si poradili s KarvinouVAL - SKK 5:2, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dnešní přátelském utkání hru jasně ovládali domácí Bobři. Až v třetí třetině přišlo snížení stavu a nakonec i vyrovnání, branka však nebyla hostům uznána. Bobři pak ještě přidali dvě branky a zaslouženě dnes zvítězili 5:2.
1.9.Do Valašského Meziříčí přijede SK Karviná.VAL - SKK 5:2, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již toto úterý Bobři odehrají další přípravné utkání, nyní proti celku z Karviné. Ta letos bude také hrát 2. ligu skupinu Východ. Čeká nás jistě velmi zajímavé utkání, také kvůli tomu, že Karvinou trénujeme bývalý trenér Bobrů Roman Sedlák.